En iyi günlük yaşam için tavsiyeleri

Ana Sayfa Kategoriler Diller

Benim ev için her şey. Feng shui, iç tasarım ve dekorasyon, dekorasyon tarzı ... Küçük daireler için yatak odası veya çözümler için duvarlar, mobilya seçerken renkler gibi Tavsiyeler.

---------------------------------------------------------

Duvarda asılı bir raf nasıl yapılır

Ben herkesin evde şeyler üzerine raflar ve półeczek çeşitli gerektiğini düşünüyorum rafa duvarda asılı nasıl yapılırHerkesin evde şeyler üzerine raflar ve półeczek çeşitli ihtiyacı var. Hala şeyler satın almak ve hiçbir yerde onları tutmak için olabilir. Gizlilik ek bir artı. Sizin yapabilecekleriniz çok basit bir şekilde size göre. Her şey o yığılmış ve köşelerde kilitlenir. Eğer duvardan bir parça yönetmek ve yağma için bir yer var nasıl kolayca görün. Kurulu hazırlayın. Her köşesinden yaklaşık 3 inç ölçün ve halat uygun delik. Her topluluk dört delik olmalıdır. Tozdan paneli çıkarın. Renk renktir. Kurumasını bekleyin. Biz yönetim kurulu hazırlanırken, daha önce yapılmış halat delikler çekin. Siz 3.5 metre, uzunluğu iki satır olmalıdır. Önden arkaya açılan ve ikinci aracılığıyla bir sürükle. Halat döngünün Kravata sonu - son sığınağıdır -. Birbirinden böyle bir mesafeden rafları koyun, böylece, onlar için bir şeyler kurabilirsiniz. Daha sonra bu çizgiler zawijaki arasındaki ip koyar pin, bir raf konumunu her delik altında. Polis onlara tutulmalıdır. Şimdi, sadece duvarda bir delik ve kanca takın. Kanca bir raf asın. Raf düzeyi. Onlar ne istediklerini sundu, ancak ağır nesneler var olabilir unutmayın.
> bir peçeteye sabun sarmak için nasıl
> kozalaklı ağaçlar dikmek nasıl
> sabun üretmek için nasıl | Üretim
> bir yatak nasıl temizlenir |? Bakım
> Dolap, ev, mutfak ve vestiyer olarak RID MOLJAC güve ULAŞIM
> perde geri yükleme
> rafine bir teneke yetiştirmek için nasıl
> küçük banyo artırmak için nasıl
> tatilde çiçekleri sulamaya nasıl
> blok içinde küçük bir daire dekore nasıl
> Nasıl bir çocuğun yatak odası oluşturmak için
> baharında toprağın durumunu iyileştirmek için nasıl
> deodorant lekeleri nasıl kaldırılır
> bambu yetiştirmek için nasıl
> Nasıl evde bir festival havası oluşturmak için
> kahve lekeleri nasıl kaldırılır
> mevsimine göre, bir bahçe süslemek için nasıl
> Feng Shui bir araba sürüş konforunu arttırmak için nasıl3333333333 Eğer içinde rahat ve güvende hissetmek istiyorsunuz evde
> küçük bir çeşme yapmak için nasıl
> ahşap kurutulmuş adet vazo süslemek için nasıl