En iyi günlük yaşam için tavsiyeleri

Ana Sayfa Kategoriler Diller

Benim ev için her şey. Feng shui, iç tasarım ve dekorasyon, dekorasyon tarzı ... Küçük daireler için yatak odası veya çözümler için duvarlar, mobilya seçerken renkler gibi Tavsiyeler.

---------------------------------------------------------

Duvarda asılı bir raf nasıl yapılır

Ben herkesin evde şeyler üzerine raflar ve półeczek çeşitli gerektiğini düşünüyorum rafa duvarda asılı nasıl yapılırHerkesin evde şeyler üzerine raflar ve półeczek çeşitli ihtiyacı var. Hala şeyler satın almak ve hiçbir yerde onları tutmak için olabilir. Gizlilik ek bir artı. Sizin yapabilecekleriniz çok basit bir şekilde size göre. Her şey o yığılmış ve köşelerde kilitlenir. Eğer duvardan bir parça yönetmek ve yağma için bir yer var nasıl kolayca görün. Kurulu hazırlayın. Her köşesinden yaklaşık 3 inç ölçün ve halat uygun delik. Her topluluk dört delik olmalıdır. Tozdan paneli çıkarın. Renk renktir. Kurumasını bekleyin. Biz yönetim kurulu hazırlanırken, daha önce yapılmış halat delikler çekin. Siz 3.5 metre, uzunluğu iki satır olmalıdır. Önden arkaya açılan ve ikinci aracılığıyla bir sürükle. Halat döngünün Kravata sonu - son sığınağıdır -. Birbirinden böyle bir mesafeden rafları koyun, böylece, onlar için bir şeyler kurabilirsiniz. Daha sonra bu çizgiler zawijaki arasındaki ip koyar pin, bir raf konumunu her delik altında. Polis onlara tutulmalıdır. Şimdi, sadece duvarda bir delik ve kanca takın. Kanca bir raf asın. Raf düzeyi. Onlar ne istediklerini sundu, ancak ağır nesneler var olabilir unutmayın.
> araç kutusu donatmak |? Onarım
> Onlar elektrik tasarrufu ve demir elektrik tasarrufu nasıl - ütü, gömlek
> yeşil bir banyo tasarımı için nasıl
> çekmeceli eski bir göğüs nasıl yeniden oluşturulur
> bir fener ile küçük bir vazo ve bir balon nasıl yapılır
> bahçesinde bir gölet yapmak nasıl
> BAĞ kravat Yıkama temizleyin nasıl bir kravat ve gömlek
> Nasıl Noel ağacının kalp
> Doldurulmuş hayvanlar ve oyuncaklar köpük, tekstil, doğal malzemeler ve çocuklar için ahşap oyuncaklar nasıl temizlenir TEMİZLİK TOY
> Peçete Katlama
> Bu bulaşık makinesinde güvenli değil
> kabin kontrol etmek için nasıl
> krizantem büyümeye nasıl
> bir mücevher kutusu nasıl yapılır
> KORUYUCU GİYİM, resim elbise, pantolon ve elbise boyama - kumaş renk ve nasıl kumaş boya
> Bahçe İpuçları Bahçe bakımı için nasıl
> pleksiglas delmek için nasıl |? Eğitim
> kontrplak çalışmak nasıl |? Üretim
> yağ lekeleri nasıl
> boyama için bir oda Nasıl Hazırlanır?