En iyi günlük yaşam için tavsiyeleri

Ana Sayfa Kategoriler Diller

Bebekler ve çocuklar

Tüm sağlık ve hijyen bebekler ve çocuklar için, bebek kıyafetleri, çocuk giyim, çocuk bezi, diş hijyeni ve bebek gıda hakkında - çocuklar için bakım.

---------------------------------------------------------

Çocuklar için Puzzle

Bulmaca, yetiştirme ve çocukların yetiştirilmesine büyük bir katkı olabilir bazıları bak..
çocukları eğlendirmek iyi ve en kötü biridir işler. sundukları tüm on dakika için onları ilgilenen ve daha sonra onları başka bir şey dikkatinizi verin. sadece kaç kez sinema ya da tiyatro için alınan çocuğun ünlü bir cümle duydum Ve ne zaman eve var? bunlar erken yaşta öğrenmeleri mümkün olduğu ölçüde onların çocuk, kalite ve kaygısız çocukluk emin olun her ebeveynin görevi.
şeyleri yaşama yönelimi üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır. Çocuklar öğrenmesi en gibidirler oyun yoluyla, hangi normal olduğunu ve onları çocukluk, her erkeğin hayatının en güzel parçası olarak zor ve ciddi sorunlar değil yük, ciddiyet için hızlı geçişler yeterince zamanınız olması gerekir. Bugün, çocuklar için eğitici oyunlar sayısız vardır Çeşitli yaşlarda. en popüler bilgisayar oyunlarını değil unutmadı, ne iyi eski tahta oyunları ve bulmaca. Biz hala eğlenceli ve düşünmeyi öğrenmek olacağı elektronik oyunlar geçici ve çocuğunuzla kendi hobi oluşturmanızı öneririz. Biz Eğer egzersiz bazı çocuklar için sözde beyin bulmaca ve belki çocuğunuzun bir iki yıl arası ise kendinizi daha benzer.
icat motive, daha sonra kendisi için ya da onu bir göstereceğiz çok önemli bir hareket koordinasyonu bulmaca yardımı ile yapılan egzersizler. basit ve en etkili sıralama bulmaca. bir kart alın ve şekiller, daireler, yıldızlar, üçgenler, kareler, hayvanların çeşitli çizin ... size sahip düşünüyorsanız kötü sanatçı Küçük makas varsa, kesip, her zaman karmaşık ve geometrik olarak en iyi arkadaşınız için bir cetvel ve bunu kullanmak alan formları geçebilir. tüm dikkatlice çizerken, Merak etmeyin sadece bir çerçevedir. kez tüm klipleri kalmayacak şekilde dışarı almak form içinde ve bir masanın üzerine veya yere, daha büyük bir alan üzerine cut-out karton şekiller koymak ve çocuğunuzun örnek kartları içine koymak için izin . Yıldız, bir kedi, bir kedi, vb uygun yuvaya Yıldız .... çocukların motor becerilerini geliştirmek, bu şekilde - el ve göz uygulamaya -. Eğer sürekli bir şekli bir daire veya kare böyle yıldız koyarsanız yuvaya eşsiz yıldızı nedenle öğrenme ve sonuçlandırmak.
Sosyal oyunları iyi yetişkinlik için çocuk hazırlamak olabilir katılıyorum kadar onlara deneyelim, onlara yardımcı olmaz. Adam gibi oyunlar kızgın değil ve bellek çocuklar hem oyunları kazanmak ve kaybetmek öğrenmek, diğer insanlarla ve yaşam etkileşimi gerektiren. beceri, okula girerken bu önemli olacaktır. Çocuklar kazanmak için önemli değil öğrenmelidir çünkü Eğer onlar inkar çoğu yaşıyor olacak yaparsanız, biliyorum. Muhtemelen suçlu hissedeceksiniz ve çocuklar sinirli olacaktır. Man Playmate kızgın değil yediğinizde aldığınız bozmayacağı neden güzel bunları açıklamak bu oyunun bir parçası çünkü. hepimizin çocukları gibi sevdi ve şimdi herhangi bir kitapçıda yalnızca modernijoj sürümü ama eski ruhunu satın alabileceğiniz bu sosyal oyun. hafıza oyunu için size, çok kart sadece bir paket gerekmez iyice karıştırın ve arkasına bakacak şekilde masaya hizaya. aynı numara ile bir aramaya gitmek için çocuğunuza anlatın. onunla oynayın ve parmakla işaret etmemektedir, o kendisine gerekli bir kart olduğu yerde sadece hatırlar izin Sizce nereye yerleştirileceğini hafıza ve konsantrasyonu egzersiz oyun için bir harita.
bulmacalar çocukların sorunlarını çözmek için öğrenmenize yardımcı olur başka bir olağanüstü puzzle vardır. Sadece çocuğunuz için onları adapte olan yaş değil mi bu çok zor. karıncalar için Gökdelen Örneğin, insanlar bana bir vazo koymak istiyorum bana ya da mutlu devre ters Yaylı, kuzeyden güneye gökyüzünde uçan bu bulmaca çözmek, ve üç çocuk olabilir ve yukarı ve onları bulmak veya bir resim kitap şeklinde veya Internet üzerinde. sınavlar da çocuk beyin kıvrım harika, kendiniz montaj ve soruları çocuklarının yanıtları çevrelerindeki şeyleri öğrenmek için böyle olduğundan emin olun. Eğer hakkında Quiz istiyorsanız bir sınav niteliği ile ilgili, geri konularda, örneğin? bu çiçek nedir ve bu örneğin bir sonraki sayısında çizmeden önce, ya da gül arılar ne yer?. hayvan dünya, hangi hayvanların evcil ve vahşi çalışan belirlemek için örneğin, onlara bir soru soruyorum. bu çocukların çevrelerindeki dünya hakkında bilgi sınavlar sayesinde. Ayrıca, internet üzerinden yazdırmaya hazır bulmaca bol bulabilirsiniz. Sizin sadece var indirmek ve yazdırabilirsiniz.
çocuğunuzun ve sizin ve kaybedecek hiçbir benimsemeye tüm teklifleri eğlendirmeyi seçin. Eğer Elektronik için hala oyun iseniz çocuk hiçbir eğitim karakteri ve sahip bir oyun karşısına çıkıyor emin olun Sadece kafasını karıştıracaktır. Bu komik oyunlar hot dog-burun içeren veya çekim ile oyun seçin. çocuk koyarak ilk oyunda adamın yüzünde komik burunlu sadece insanlar gülüyor öğrenebilirsiniz mükemmel güzel, bu nedenle, bunları kaldırmak için ve diğer saldırganlık ve şiddet öğretir basitçe. Bu oyunların amacı, bu çocuk daha sonra normal olarak davranış modeli benimseyecek görme ve bir gun. herkes yürütmek ve zarar görmesini önlemek için . zaman oyun çocuk intelingenciju ve hayal gücünü geliştirmek, böylece çocuğunuz hakkında biraz denemek ve eğlence bu formu onları almak
> Gebelik haftalık, on yedinci on sekizinci, on dokuzuncu ve yirminci hafta boyunca GEBELİK - Hamileliğin ikinci üç aylık
> emzirmeye nasıl | Aile
> Gebelik gebelik on üçüncü haftası, on dördüncü, on beşinci ve on altıncı hafta
> Haftanın bebeğin ilk hareketleri meyve görmek için hangi gebelikte meyve
> Nasıl bebeğinizin kolik, ateş ya da kulak ağrısı bebek olduğunu biliyorum
> . çocuklar için bulmaca oluşturma
> Beşinci, altıncı, yedinci ve sekizinci hafta İLE GEBELİK HAFTA - ilk kalp atışı
> Haftada 27 ile gebelik haftası gebelik, 28 hafta ve gebeliğin 29. haftasında gebelik haftası - Hamileliğin üçüncü üç aylık
> olabilir . uyku çocuğunuza nasıl
> Burundan, emzirme, bakım sonrası bebeklerde kadar tükürme - neden bebek bljucka
> AYLARA GÖRE BEBEK GELİŞİMİ 6, 7 ve 8 aylık bebek
> bir bebek ile tüm aile için sadece ideal bir eğlence seyahat olacak yemeyin birkaç pratik ve çok pratik tavsiye ve uygulanabilir 3333333333 seçmiş için ... Biz bir çocuk yemek olmaz ne zaman anneler endişe duyuyorlar nasıl anketin son sonuçlarına göre , annelerin daha fazla üzgün olan çocuklarının yemek, ama ne zaman bir yüksek sıcaklık nasıl bu sorunu ve bu soruna neden olabilir mümkündür stres ile başa çıkmak için eğlenceli bir yemek açmak için çalışın yokken .?. kaybedecek hiçbir şeyim yok, bir çocuğun iştahsızlık dışında senin için Birkaç pratik ve çok pratik ve uygulanabilir konseyleri seçtik. Çocukların renkli ve güleryüzlü olan her şeyi seviyorum bilinmektedir gıda ilginç olun, böylece çocuğunuza neden gülümsüyor ve renkli bir yemek hazırlamak değildir ? brokoli bir ağaç değil, güneşin havuç halkaları oluşturmak ağız, ketçap veya domates sosu çizmek . ve Patates püresi bir dağ yapmak seçenekleri çeşitlidir ve tüm ihtiyacınız kendiniz için oynamaya başlamak salmak için vardır sizin sonra yemek sebze dikkat çünkü hayal gücü., eğlenceli bir yemek yapmak için önemlidir, ama karakterler şekil ve gıda ve konuşma yaptı. onun kullanımı çocuğunuzun ile hikaye öğle yemeği mi bu her zaman çocuğunuzla birlikte masaya oturmak. Asla acele bebeğinizi besleyebilirsiniz. aksi toddler sizin nervozui hissediyorum çünkü her zaman, bunun için yeterli zaman ayırın, doğal, yemek istemeyecektir., eğer birlikte masaya oturmak Mümkün, kendi küçük snack . bu atmosfer iştah çocuk yemek ile birlikte yemek hazırlayın Çocuğunuzun yemek hazırlarken katılmak Hadi sizin için ya da çocuk için ya, işkence olmamalı yemek hazırlarken. ve yaz hafifçe parmaklarınızın yoğuran olduğunu bildirin. kaç sağlıklı sebze ve ne kadar Her Alışverişte bir çocuğun olan yiyecekler seçin meyve ve sebzelerin belirli türde yeme düzenli eğer. artacak hakkında onunla konuşun Çocuğunuzun nihayet ıspanak veya bezelye yemeye başlar istiyorsanız maddeler elde edilir, çocuk yetiştirmek. Araştırmalar gösteriyor ki çocuklar pazarının kendisi satın ne yemeyi tercih ediyorum. Bu nedenle, onu sadece bir arabaya koydular ve izin Ödeme sadece satıcıya ödeme. toplum, bilmek iyi ve kendilerini. bir toplumda daha tatlı ve daha iyi yiyorsun neophonih kalori ENRG için değil, sadece yemek değil, aynı zamanda sosyal bir olay. emin, çünkü her zaman olabilir ki Çocuğunuz ve arkadaşları için bir yemek organize, ama onun oiljenog bal, ya da bebek için masa seti, ve hatta onları besleyebilir. Bu numara genellikle döner. Bu sadece temel kurallar vardır. iyi bir ebeveyn gibi, yalnız Çocuğunuzun iyi biliyor, bu yüzden tema ayarlamak ve doğaçlama özgür hissedebilirsiniz. Son olarak, siz ve çocuğunuz için işkence olmaktan çıkarın ve çocuk yemek olmaz sorunu çözmek için durur en önemli öğünü. 1111111111 İlginç etiket
> . bir bebek ile plaja bir gezi planı nasıl
> BEBE ay GÖRE GELİŞİMİ Bebeğiniz 2 ay bir ay ve bebek
> Nasıl ben ilk ay içinde gebelik hamile belirtileri olduğunu biliyor musunuz - deşarj
> Gebeliğin birinci, ikinci, üçüncü ve dördüncü hafta Cuma Gebelik - Gebeliğin ilk üç aylık
> Doğum yapma, bebek için çocuk ALMAK NE - şey bebek için, kreş donanımları
> 24. HAFTA ile gebelik gebelik, 25 hafta gebelik haftası ve 26 gebelik haftası
> .. Bebeğimle sahilde Fun
> lazımlık eğitimi çocuğunuza nasıl lazımlık