En iyi günlük yaşam için tavsiyeleri

Ana Sayfa Kategoriler Diller

Çeşitli

Çeşitli kategorisini hayatın farklı kesiminden içerik içermektedir. Burada spor, para, sanat için ipuçları bulabilirsiniz ... Tempolu yürüyüş, rekreasyon terapisi, iletişim ve farklı çıkarların sağlık yararları nelerdir.

---------------------------------------------------------

Nasıl örümcek örgü ağ |? Biyoloji

? Örümcek örgü bir ağ bize büyük çoğunluğunun örümcekler ipek lifleri ağ örme ve münhasıran kullanılan tutun nasıl. Bize büyük çoğunluğu bu örümcek kullanır gibi kendi örümcek ağlarını örmeye sadece ve münhasıran kullanılan ipeksi lifler Aslında, başka bir hayvan çok farklı amaçlarla bir ipek iplik kullanmak olmadığını tutun pauk ipi kullanılır. Tabii barınaklar, kurtarma için kanal, dalış çanı yapma, Uçak, kement, tuzaklar, ve, yapımı için, ağ. Örümcekler böcek, ancak Arachnidea olarak bilinen ayrı bir gruba ait değildir. böceklerin aksine, örümcek bacakları sekiz çift, gözleri sekiz çift, kanatları yoktur ve iki bölümden inşa edilir
Örümcekler tüm iklim bölgelerinde bulunabilir:. Yere boyunca hareket, bitki üzerinde sürünerek, üzerinde çalışıyor Hatta su ve suda yaşar. örümcekler Çeşitli dünyanın her yerinde yaşayan ve bazı türlerin sokması çok tehlikeli hatta ölümcül olabilir. karın içinde bulunan bir bezinde üretilen Onun örümcek ipek iplik. midesinin çok üstünde bazı organlarda küçük kanallar bir dizi oluşur edilir. İpek deliklerden kanal ve çıkar geçerek, salgılanır. deliğin çıkışında, sıvı formda hala, o geliyor hava ile temas anında ipek iplik içine sertleşir. ipek iplik örümcek ağı, ve diğer kreasyonlar dönmeye olabilir. böcekleri avlamak için hizmet yapışkan lif örme ağ. bölümler oluşturmak için örümcek ağını çok daha kalın ve güçlü konuları oluşturur. Ve čahurenja için örme veya kalın olanları istediğiniz yapabilirsiniz. ben ağ, örgü örümcekler çok farklı olabilir gibi. biz en sık gördüğümüz bir grup tekerlek şeklinde ağ. düz veya tünel şeklinde yapılmış ağ boru vardır gibi bazı barınaklar gibi. örümcek biri alttür hareketli bir çukurdan kendi ağ yapar, böceklerin içine düşmek gibi hemen hemen pit shut down kapağı açın. Öte yandan tatlar örgü şeklinde bir ağ su geçirmez, ve su altında yaşayabilir! büyük örümcek bir tarantula ve en zehirli kara dul dalış çanları,.
> Duş için vana montaj ve kurulum nasıl
> Kayak ve kayak sezonunun açılması için hazırlık
> Tuvalet temizliği
> Evde ısıtıcı elektrik tüketimi
> iklim koşulları, sıcaklık ve basınç
> En iyi karate filmleri, kung fu filmleri, Japon ve Çin filmleri
> Belge tutma ve kartın kaybı
> Udönüşleri, yasaklama
> ağlamaya Filmler, üzgün filmler, depresif filmler
> Sonra batık tüy, bacak, kasık ve bikini waxing üzerinde batık tüy nasıl engellenir
> ... Nasıl dekore etmek
> DJ disk jokey olmak için nasıl..
> kimya teknolojisi, kimya ve mühendislik
> Kontrplak ev için mobilya yapmak için mükemmel bir malzemedir
> İtalyanca Sayma, italyanca, italyanca numaraları öğren
> Tüm zamanların en iyi film, film izlemek, film önerileri
> Bir çocuk yetiştirmek ÇOCUK PSİKOLOJİSİ
> Voleybol kuralları
> Kesmek için nasıl bir oval yüz, yuvarlak yüz ve bir kare yüz Sisak gönderir
> Halı lekeleri çıkarma