En iyi günlük yaşam için tavsiyeleri

Ana Sayfa Kategoriler Diller

Çeşitli

Çeşitli kategorisini hayatın farklı kesiminden içerik içermektedir. Burada spor, para, sanat için ipuçları bulabilirsiniz ... Tempolu yürüyüş, rekreasyon terapisi, iletişim ve farklı çıkarların sağlık yararları nelerdir.

---------------------------------------------------------

Nasıl örümcek örgü ağ |? Biyoloji

? Örümcek örgü bir ağ bize büyük çoğunluğunun örümcekler ipek lifleri ağ örme ve münhasıran kullanılan tutun nasıl. Bize büyük çoğunluğu bu örümcek kullanır gibi kendi örümcek ağlarını örmeye sadece ve münhasıran kullanılan ipeksi lifler Aslında, başka bir hayvan çok farklı amaçlarla bir ipek iplik kullanmak olmadığını tutun pauk ipi kullanılır. Tabii barınaklar, kurtarma için kanal, dalış çanı yapma, Uçak, kement, tuzaklar, ve, yapımı için, ağ. Örümcekler böcek, ancak Arachnidea olarak bilinen ayrı bir gruba ait değildir. böceklerin aksine, örümcek bacakları sekiz çift, gözleri sekiz çift, kanatları yoktur ve iki bölümden inşa edilir
Örümcekler tüm iklim bölgelerinde bulunabilir:. Yere boyunca hareket, bitki üzerinde sürünerek, üzerinde çalışıyor Hatta su ve suda yaşar. örümcekler Çeşitli dünyanın her yerinde yaşayan ve bazı türlerin sokması çok tehlikeli hatta ölümcül olabilir. karın içinde bulunan bir bezinde üretilen Onun örümcek ipek iplik. midesinin çok üstünde bazı organlarda küçük kanallar bir dizi oluşur edilir. İpek deliklerden kanal ve çıkar geçerek, salgılanır. deliğin çıkışında, sıvı formda hala, o geliyor hava ile temas anında ipek iplik içine sertleşir. ipek iplik örümcek ağı, ve diğer kreasyonlar dönmeye olabilir. böcekleri avlamak için hizmet yapışkan lif örme ağ. bölümler oluşturmak için örümcek ağını çok daha kalın ve güçlü konuları oluşturur. Ve čahurenja için örme veya kalın olanları istediğiniz yapabilirsiniz. ben ağ, örgü örümcekler çok farklı olabilir gibi. biz en sık gördüğümüz bir grup tekerlek şeklinde ağ. düz veya tünel şeklinde yapılmış ağ boru vardır gibi bazı barınaklar gibi. örümcek biri alttür hareketli bir çukurdan kendi ağ yapar, böceklerin içine düşmek gibi hemen hemen pit shut down kapağı açın. Öte yandan tatlar örgü şeklinde bir ağ su geçirmez, ve su altında yaşayabilir! büyük örümcek bir tarantula ve en zehirli kara dul dalış çanları,.
> bir mektup Amerika ismini nasıl aldı
> sermaye Nijerya Abuja şehri ve insanlarını listesi
> Kare yüz şekli için saç modelleri - yan kısa yan patlama ve patlama
> Aura rengini bulmak için nasıl renkli auralar bir aura anlam, renkleri
> Bir için bir hediye! Sevgililer Günü için erkek arkadaşım
> nasıl baş edilir
> bir hostes olarak çalışan bir hostes olmak için nasıl
> Pozitif yaşam - kaydetmek için bir eksi ve ipuçları kapak nasıl
> çikolata tarihine için
yapılan çikolata nasıl çikolata yapılır Tarih bize söyler çikolata sihirli çikolata lezzeti ilk antik Central halkları ve öğrendim Böyle Maya, Olmek ve 2600 öncesi hala Aztekler gibi Güney Amerika yıl çikolata karışımı pişmiş Çikolata nasıl yapılır? Tarih bize söyler büyü çikolata tadı Çikolata ilk gerçekleşti Bu, Maya Aztek ve Olmek gibi Orta ve Güney Amerika antik halkları 2600 yıl önce olduğunu, pişmiş çikolatalı karışımı. Rağmen Kolomb İspanyol mahkemesi, bir tohum ve kakao çekirdekleri çıkarılmış, kral ve kraliçe için ilgi duymadı. Bununla birlikte, durumun 1528 değişmiştir Conquistador Hernan Cortes yapmak için kakao ve ekipman getirince Aztekler tarafından yapılır čokolatla, sıcak, çikolatalı süt, Daha önce fethetti. İspanyol rahipler sonra lanisirali çikolatalı süt onun versiyonu hangi eklendi tarçın ve şeker. Hollandalı kimyager Van Houten Coenrad 1828 patentli kakao tozu içine kakao çekirdekleri ufalanmış olan hidrolik pres. İlk sütlü çikolata, 1875 yılında üretti. İsviçreli Daniel Peter. Çikolata Worlds en saygın üreticilerinden İsviçreli ve Belçikalı vardır.

> saç büyümesini nasıl |? Biyoloji
> Nasıl masaya çatal bıçak ayarlamak için
> Tanrı Neptün
> çiğ nasıl |? Coğrafya
> Astroloji çizelgeleri loto numaraları
> Mor renk nasıl yapılır - duvarların mor renk
> .. kullanılmış bir araba satın almak için nasıl
> Duvar renkleri, duvar iç renk seçeneği
> Ile ilgili sorunlar
> tat sıcak sosu ekleyin .. Her hızlı diyet pek çok hatalar var ama hızlı diyet
> Salsa için ayakkabı - salsa salsa, dans adımları dans nasıl