En iyi günlük yaşam için tavsiyeleri

Ana Sayfa Kategoriler Diller

Tarih ve coğrafya

Sen tarih öğrenmek ve dünya coğrafyası ve tarihi hakkında okuyabilirsiniz. Roma tarihi, Avrupa, Amerika, Asya.

---------------------------------------------------------

Nasıl sprey |? Buluşlar

? Sprey boyaları, deodorantlar, oda parfümleri, böcek ve temizlik ürünleri sadece bir sprey veya aerosol olarak satın alınan ve kullanılan ürünlerin bazıları nasıl. Boyaları, deodorantlar, oda parfümleri, böcek ve temizlik ürünleri sadece satın alınan ve bir sprey veya aerosol olarak kullanılabilir ürünlerin bazıları vardır yaralanma uygulanan sprey olan sıvı bandaj hatta ve sadece sertleştirilmiş . ile temas cilt aerosol kutular içinde içbükey bir alt bir metal konteynır yapılabilir alt sadece kutularının içinde yüksek basınca dayanıklı olabilir böyle bir formu olmalıdır |.. ile ilişkili olan plastik bir enjektör üstüne kutular şırıngadan kutular aşağıya doğru bir valf ve piston. ince bir plastik tüp., bir kutu içinde tercih edilen bir madde atomizör olarak adlandırılan bir sıvı ile karıştırıldığı bir.
püskürtücü dışarı vurduğunda gazı dönüşen eşsizdir konserve. şırınga basıldığında, gaz basıncı bir tüp ve şırınga ile renk, boya veya deodorant iter. aslında son yıllarda sprey veya aerosol.
yapmak minik damlacıklar Bu sonuç, bilim adamları giderek bazı gerçeğini endişeli Özellikle sprey, sık kullanılanlar da, çevreyi kirleten veya ozon tabakasını incelten. ve atmosferin yüksek kısımlarında bu ince tabaka. zararlı ultraviyole güneş ışınlarından Daimi bizi korur ve ince ozon tabakasının zarar görmesi, insanların daha duyarlı cilt kanseri için. Yani bilim adamları daha güvenli bir spreyler, ozon tabakasına zarar vermeyen olanlar ve özel karakter içeren ibareli kutu icat ettik.
> Petra Dünya Mirası kültürlü şehir
> Nasıl ayın parlaklık |? Astronomi
> Nasıl çıkan gözlük |? Buluşlar
> Soyadı Horvat, Hırvatça soyadı
> isimlerin Firavun Tut yaşam ve anlam
> biber önce takdir edilmiş Nasıl |? Tarihi
> ALBERT EINSTEIN Biyografi
> şehirler nasıl başardık |? Tarihi
> Dünyanın atmosferi gazlar
> TUROPOLJSKA Jurjevo bahar kutlama
> Çarlık Rusyasının son Rus imparatoru
> Bir ışık yılı kara delik
> Fütürizm hareketinin ilkeleri Manifestosu
> Samanyolu ışık
> Benito Mussolini Biyografi
> Nasıl bir barometre |? Buluşlar
> EVREN küçük egzopanet YAŞAM
> sırasında Manş üzerinden bir uçak uçan
> ilk evleri inşa gibi |? Tarihi
> Josif VISARIONOVIČ Dzhugashvili STALJIN biyografi