En iyi günlük yaşam için tavsiyeleri

Ana Sayfa Kategoriler Diller

Eğitim ve Psikoloji

Eğitim ve Psikoloji Çocuklarınız çocuk bakımı, DEHB, yüksek çatışma boşanma ve çocuk, iş zekası, iş etiği ile ilgili tüm bulabileceğiniz kategori, uzaktan eğitim, internet görgü kuralları, iletişim eğitimi ...

---------------------------------------------------------

Nasıl mantarları çoğaltmak mı |? Eğitim

Nasıl mantarları çoğaltmak mı MantarFungi - Mantarlar lat - yeryüzündeki canlı organizmaların yaygın olarak dünyada mantarların farklı türlerin yüzbinlerce vardır Gıda veya başka canlılar tarafından üretilen organik maddeler -.. Mantar parazit - veya ölü organizmaların kalıntıları - mantarlar saprofit - hatta, ya da diğer organizmalar ile simbiyoz yaşayan torus diyarından yükselen Bazı mantarlar sağ vücut mantar misel, yeryüzünde gizli büyüdükçe iç içe su ve mineralleri absorbe edebilir ince filamentler, hifleri vardır... içinde.
Mikoriza mantarları ve diğer bitkiler arasındaki ortak yaşamın özel bir şeklidir. çözünmüş mantar hif bazı tiplerinde, ağacının kökü nüfuz ve topraktan su emme de saçları yerini aldı.
bitki , sırayla, böylece gıda tedariki, fotosentez tarafından üretilen mantarın bir kısım organik madde bırakır.
çıplak gözle görünmeyen mikroskobik mantarlardır binlerce vardır. mikroskobik mantar, örneğin, üzerinde geliştirmek kalıpları meyve ve sebzeler. ve mayalar mikroskobik mantar, bilir ve antik çağlardan beri kullandığı bir adamsın. Bu ekmek hamuru eklenir bira mayası, bu kaynatın, uskislo yapmak bilinmektedir. olgun mantarlar meyve bedenlerden Üreme
mantar çoğaltamaz mantar sporlarının düşen sporlar olan kapağın en alt kısmında bulunan minik ışık parçacıkları, onlar zemin sporlarına karşı filizleneceği ve üretmek veya düştüğü zaman -... Spawn inşa edecek hif, Spawn artan bir dal çıkacak vücudunun Eğer mantar üreme yeni bir döngü başlayacak olan olgun sporlar verecek meyve organları gelişecek her mantar meyve organları üzerinde birkaç milyar sporlar kadar olan en popüler yenilebilir mantar Boletus vardır -.. Boletus edulis - dede - .. Boletus scaber -, güneş çarpması - Lepiota Procera -, morel - Morchella esculenta - süt çayır mantarı gelen - Amanita Caesarea -, salyangoz - Nectria - ve mantarlar - Agaricus hortensis - bunu yerseniz Bazı mantarlar ölümlere neden olabilir Bunlar: Amanita phalloides - Amanita phalloides - beyaz phalloides - Amanita verna -, kötü kokulu phalloides - Amanita virosa - sinek çayır mantarı - Amanita muscaria - Mantarlar doğa için gerçekten yararlı olan gıda ulaşmak için, onlar etrafında alanı kaplamaktadır aşağı düşmüş yaprakları ve ölü bitki, kırmak. ağaçları ve toprağın içine gidin ve diğer bitkiler için gıda haline, hava, su ve mineral maddeler gider karbondioksit üreten, başka bir organizmanın kalır.
> .? bir Howler nedir
> yıllık ücretli izin
> Meditasyon nasıl |? Maneviyat
> ve KARAKTER TEST kararlar
> Okul için hazırlanıyor küçük bir okul ve anaokulu
> sıkı ebeveynlerin fiziksel ceza ve çocuk bağırıyor
> bir sözleşme çizmek nasıl
> .? çöküş nedir
> ve bunun sonucu olarak Fransız ulusal marşı
> evden ergenlik sorunları ve Yeni Yıl için zaman
> .? bir tsunami nedir
> Kaliteli Okulu
> . dünyanın sonu yorumlanması
> ÇOCUK, evlilik kıskançlık IN KISKANÇLIK
> .? demokrasi nedir
> ve istismar içgüdüsel kendini savunma uygulamaları
> renk sembolizmi mavi
> EVRENİN KARA DELİK
> ? Agnostik nedir
> İngiltere marşı resmi marşı