En iyi günlük yaşam için tavsiyeleri

Ana Sayfa Kategoriler Diller

Çeşitli

Çeşitli kategorisini hayatın farklı kesiminden içerik içermektedir. Burada spor, para, sanat için ipuçları bulabilirsiniz ... Tempolu yürüyüş, rekreasyon terapisi, iletişim ve farklı çıkarların sağlık yararları nelerdir.

---------------------------------------------------------

En iyi karate filmleri, kung fu filmleri, Japon ve Çin filmleri

. Top 25 en iyi karate / kung fu filmleri listesi en iyi filmleri listesi ranker.com portal yaptı, ve bu tür bir hayranı iseniz kesinlikle bir listeden filmleri görmek. Top 25 en iyi karate / kung fu filmleri
listesi en iyi filmleri listesi ranker.com portal yaptı, ve bu tür bir hayranı iseniz kesinlikle listede filmleri görmek
İlk. Shaolin Mantis
2 Maskeli Avengers
3
4 Loot Kraliyet Kan
8. Kung Fu Genius Beş Shaolin Masters
5 Yılan Deadly Yasası
6 Kirli Ho
7. Kılıç Vitray
9 10. Challenger
Warriors Prodigal 15. Spooky Kind
Şövalyelik
14. Buluşmalar Tuzakları
13. Son Yaşa Kung Fu
12. House İki
11. 7 Adımlar kahramanlıklardan
Oğlu
16. Ode 17. Five Element Ninjas
Muhteşem Kasap
18. 19. 20. Rebel Intruders
Heroes Shaolin
Çin Shaolin Tapınağı
22 23 21. Efsanevi Silahlar Cotton Mill At Shaolin
25.Showdown ve Fox
24 Martial Arts br Legend
> ülke nasıl başardık |? Coğrafya
> Nasıl doğru halı seçilir?
> Kas kütlesi için beslenme - kas kütlesini artırmak için nasıl
> tırnak yeme bu ısırma çivi stres ve başlatmak için tepki insanlarla dolu bir ofiste anaokulu ya da çalışan çocukların karşılaştığı sorunlar hakkında olsun.

Alman psikologlar bu kötü alışkanlığı bazen daha ciddi bir soruna işaret ettiği sonucuna varmışlardır. Kendi tırnaklarımı yemeye çocuklar ve yetişkinler sadece kötü bir alışkanlık yapıldı, ama aynı zamanda iç gerilimlerin bir göstergesi olabilir zaman, BadenWürttemberg Alman devlet Bad Säckingen kliniğinden psikolog Markus Biebl söyledi. Tansiyon genellikle işyerinde ya da özel hayatında bir çatışma veya stres nedeniyle oluşur. Başkalarının bu tür davranış gördüm çünkü bazı çocuklar, kendi tırnaklarımı yemeye. Bu alışkanlık zor durumlarda insanların duygusal stres hafifletmeye yardımcı olur, Bonn Gisela Dreyer gelen psikolog açıklıyor. Bilim adamları çocukların yaklaşık yüzde 30u ve yetişkinlerin yaklaşık yüzde 15i tırnak yeme iddia etmiştir. Gisela Dreyer, insanların sık sık otomatik olarak tırnak ısırma ve kötü alışkanlıklar çoğu zaman kendisi ile kaybolur inanıyor. Stresli öğretim yılı sona erdikten sonra Örneğin, çocuğunuz tırnaklarımı yemeye sona erer. Stres durur zaman, kişinin bilinçsizce tırnaklarımı yemeye devam ediyor çünkü Ama yetişkinlerde bu ciddi bir şeydir ve genellikle daha uzun sürer. Bilim adamları onun sadece kötü bir alışkanlık olmadığını tırnak uçları acı sıvı indirebilmek için sonra, genellikle, örneğin, hızlı bir şekilde kaybolur, inanıyoruz. Oecek sporadik değilse, mesele için hiçbir neden yoktur, ancak bazı adımlar atması, acı sıvılar neden rağmen devam ederse, psikolog Biebl diyor. O başlangıçta bazı durumlarda çok ciddi, derin gömülü psikolojik sorunları olabileceğini, Biebl profesyonel yardım almak da anlaşılacağı verilen, yoga dersleri, otojenik eğitim veya gerginliği herhangi bir spor önerdi, ama. Bu alışkanlık bir birey olarak tanınmayan obsesifkompulsif bozukluk ya da daha tehlikeli bir kendine zarar verme eğiliminin bir göstergesi olabilir.

tırnak yeme

> Nasıl hızla büyüyen koyun yünü |? Biyoloji
> Roma mimari özellikleri
> Facebook engelleme - Facebook nasıl engellenir
> İKLİM DEĞİŞİKLİĞİ VE TURİZM, küresel ısınma
> Fırın nasıl temizlenir - fırın temizleme
> rulet rulet kuralları nasıl oynanır
> OKUL zorba saldırganlık İÇİNDE ÇOCUKLARA ŞİDDET
> D vitamini ile depresyon tedavisi
> Fotoğraflarınızı çerçeve nasıl
> kamyon resimleri, kamyon severler için filmler
> Yazıcı nasıl kurulur - yazıcı yükleme
> Linolyum döşeme - linolyum Seti
> 2011 yılında en iyi film, film fragmanları, 2011, yeni film 2011 duyuru
> Nasıl uçar ve anti-sinek ve meyve sineklerinin kurtulmak için - ev ve daire sinek
> Duş için vana montaj ve kurulum nasıl
> Sıçanlar, fareler için tuzak ve yapışkan ile sıçan için SIÇANLARDA yem kurtulun NASIL