En iyi günlük yaşam için tavsiyeleri

Ana Sayfa Kategoriler Diller

Yiyecek Pişirme

Eğer pişirme ve iyi yemek hazırlama sevdiniz mi? Sağlıklı öğle veya makarna, çikolatalı kek, kahve, kokteyller için fikirler. İşte her şey için tarifleri vardır!

---------------------------------------------------------

Kuzu ve nasıl kuzu
hazırlamak için bir KUZU haşlanmış bacak

Kuzu hazırlamak için pek çok yolu vardır, ve bunlardan biri kuzu kuzu gerekli bacak pişirilir. Fesleğen soslu kuzu Bacak hazırlanacak bir yoludur kuzu ve koyun eti kaynatılır. (6 kişilikHAZIRLAMA:
Kuzu 1 bacak 1.4 kg, 4 yemek kaşığı zeytinyağı, 1.5 oz Beyaz ağırlığındadır şarap, 4 diş sarımsak, 1 çay kaşığı kıyılmış frenk soğanı, 1 çay kaşığı kurutulmuş Mravince (kekik, 1 adet defne yaprağı, 1 takım fesleğen, suyu 1/2 idi limon, tuz, biber
Sarımsak ve üç her Peel Ince, keskin bir bıçakla her bacak altı kesiler yapmak ve sarımsak basın. Marine için, ve kalan sarımsak lapa doğrayın ve yağ koymak. Ezilmiş defne yaprağı ve kekik, fesleğen ve biraz ekle çay kaşığı tuz ve karabiber başına. Zaman porselen koymak et, Rub kap ve kapağı. Bazı oda sıcaklığında en az üç saat boyunca yaşı izin verildi. Bu arada, 2 veya 3 kez çevirin. Ama fırın tepsisine koyun 15 dakika ocakta İlk yavru, tüm taraf renk alır. Daha sonra 180 azından fırın içinde 30 dakika süreyle fırında ° Cde birkaç GA kez kendi suyu dökün. Eğer güçlü isterseniz pişirme uzatın kavrulmuş etler. Zgotovljeno tepsiye et ve geri hareket fırın kapatılır. Sos ile levhalar halinde şarap dökün. Karamelize eritmek için tahta kaşıkla karıştırın ve alt kazıyın katmanı. Zakiselite limon suyu, ısıyı azaltmak ve başka pişirin 2-3 dakika. Daha fazla tuz ve biber olmadığını kontrol edin ve karıştırın doğranmış fesleğen. Çıkan sos rosto, ve servis edebilirsiniz Ek cihaz mlinci, haşlanmış veya patates püresi veya sebze. HAZIRLAMA:
Kuzu 1 bacak 1.4 kg, 4 yemek kaşığı zeytinyağı, 1.5 oz Beyaz ağırlığındadır şarap, 4 diş sarımsak, 1 çay kaşığı kıyılmış frenk soğanı, 1 çay kaşığı kurutulmuş Mravince (kekik, 1 adet defne yaprağı, 1 takım fesleğen, suyu 1/2 idi limon, tuz, biber
Sarımsak ve üç her Peel Ince, keskin bir bıçakla her bacak altı kesiler yapmak ve sarımsak basın. Marine için, ve kalan sarımsak lapa doğrayın ve yağ koymak. Ezilmiş defne yaprağı ve kekik, fesleğen ve biraz ekle çay kaşığı tuz ve karabiber başına. Zaman porselen koymak et, Rub kap ve kapağı. Bazı oda sıcaklığında en az üç saat boyunca yaşı izin verildi. Bu arada, 2 veya 3 kez çevirin. Ama fırın tepsisine koyun 15 dakika ocakta İlk yavru, tüm taraf renk alır. Daha sonra 180 azından fırın içinde 30 dakika süreyle fırında ° Cde birkaç GA kez kendi suyu dökün. Eğer güçlü isterseniz pişirme uzatın kavrulmuş etler. Zgotovljeno tepsiye et ve geri hareket fırın kapatılır. Sos ile levhalar halinde şarap dökün. Karamelize eritmek için tahta kaşıkla karıştırın ve alt kazıyın katmanı. Zakiselite limon suyu, ısıyı azaltmak ve başka pişirin 2-3 dakika. Daha fazla tuz ve biber olmadığını kontrol edin ve karıştırın doğranmış fesleğen. Çıkan sos rosto, ve servis edebilirsiniz Ek cihaz mlinci, haşlanmış veya patates püresi veya sebze.
> BAHÇE hanımeli ve tırmanma güller IN RAZMNOŽAVANJE
> kirazda FORMU KEK, kek hamuru
oluşturmak için

> Tavuk, sebze, füme jambon, fasulye ve börek için mantar reçete ile tortilla NASIL YAPILIR
> YUMUŞAK zencefilli tarifi

> PAMUK FABRİKASI
> Süt ve yağ - HİNDİSTAN CEVİZİ Açık hindistan cevizi ve hazırlık AÇIK NASIL
>
bunu nasıl PANCAKES Pancakes DOLGU

> Bir biftek
hazırlamak için sos Et

> PASKALYA börek, peynirli kek

> . bir meyve salatası nasıl yapılır
> Bir kokteyl
dekore nasıl Zombi tarifi

> SARMA lahana rulo
için dolgular HAZIRLAMA

> EKMEK PİLAV VEYA MAKARNA antre

> balık
temizlik, balık NASIL HAZIRLANIR

> HOMEMADE ÇORBASI nasıl
çorba pişirmek için

> Fikirler Paskalya Paskalya SMS tebrik ve mesajları, dekorasyon ve fikirler
> düzgün zeytin ağacı yeniden nasıl |? Bahçe
> sağlıklı bir kahvaltı yapmak nasıl
> sadece
gnocchi pişirmek için mutfak FAST

> BAL KÜPLERİ, bal
yapılmış bir pasta