En iyi günlük yaşam için tavsiyeleri

Ana Sayfa Kategoriler Diller

Sağlık

Alerji, migren için depresyon, alkolizm tedavisi, en iyi tıp tanıma belirtiler gibi sağlık konusunda Tavsiyeler. Sağlıklı gıda sağlık güvence durumu kadar her şey.

---------------------------------------------------------

Menisküs ameliyatı

Medial menisküs yaralanması, daha fazlasını çoğu zaman lateral menisküs etmek bir ilişki yılında onun düşük mobilite of bir sonucu olarak lateral menisküs yaralanma göre daha medial kollateral ligaman etmek onun yakın bağları etmek nedeniyle 15-20 Zamanlar konumundadır ...Diz ekleminin tüm yaralanmaların yarıdan fazla menisküs lezyonları oluşur. Medial menisküs İhlali medial kollateral bağ ile yakın bağları nedeniyle daha sık lateral menisküs göre düşük hareketlilik sonucunda lateral menisküs yaralanması göre 15-20 kat vardır. Kronik menisküs yaralanmalarının belirtileri şunlardır: Ilk anamnezi2 menisküs yaralanmalar. özellikle ön uyluk kas gruplarını, m.vastus medialis3 atrofi. anamnezi4 daha sık tıkanmalar. dönme hareketleri potkoljenice5 sırasında eklem boşluğu, hem de acı içinde spontan ağrı. akıntı daha az ve genellikle serozan6 belirtti. X-ray bulguları Tedavi: genellikle konservatif tedavi ile başlar, ve zorluk olmadan tamamlanan yaklaşık% 15 kişi yaralandı. Taze menisküs yaralanmalarında kural konservatif olarak tedavi edilmektedir. İmmobilizasyon öğretmen alçı gerekli fizyoterapi tedavisi de dahil olmak üzere, 6-8 hafta sürer. Ama riješti sıkıştırmayın durumlarda, cerrahi en kısa sürede yapılmalıdır. Tanı menisküs tarafından teyit edilirse, cerrahi daha iyi stabilite ayakta bacak sağlamak için görevlendirilmiş kısmen futbol nedeni kaygan içinde diz yaralanması değil afterthoughts Dejenerasyon yalan olur odgadati, olmamalıdır. Krampon foot of rotasyonel hareket etmesini önlemek.
> Dünyanın küçük insanlar
> Üzüm şekeri
> Hasta Bina Sendromu
> Bağışıklık için Gıda
> somun gıdalar Beslenme Balık taze ya da konserve Ana Sayfa Ana Sayfa Zeytinyağı avokado Ana Sayfa keten Anasayfa: yemek, zeytin ve kanola yağı Ana gibi diyet çoğunlukla tekli doymamış ve çoklu doymamış yağlar kullanın hamile kadınlar için
> Zaman saati değiştirmek Taşı
> Gözlük veya kontakt lens ve karşı
> .? istenilen oranlarda almak ve kilo vermek nasıl
> Uçucu yağlar nasıl kullanılır Essential Oil SMILJA
> Muz kalp için iyi
> ayak bileği burkulan
> kilo nasıl
> Takvim alerji
> Komaya uyanmadan Kaynaklı koma,
> Hemoroidal semptomların Etkili ve kalıcı çözüm
> kaju
> vücudunuzu toksinlerden arındırmak için nasıl
> .. Homeopati
> aradan sonra depresyon mücadele için nasıl
> Servikal mukus