En iyi günlük yaşam için tavsiyeleri

Ana Sayfa Kategoriler Diller

Sağlık

Alerji, migren için depresyon, alkolizm tedavisi, en iyi tıp tanıma belirtiler gibi sağlık konusunda Tavsiyeler. Sağlıklı gıda sağlık güvence durumu kadar her şey.

---------------------------------------------------------

Çocuklarda İshal

Ishali of durumda yılında en önemli kural, - akışkanların of bol miktarda getir!Çocuklarda İshal genellikle spazm duyurdu. Çocuk genellikle zararlı olmasına karşın, oldukça yorucudur. İshal genellikle, özellikle yaz aylarında ortaya çıkan çeşitli enfeksiyonlar (örneğin viral) vücudun tepkisi olarak ortaya çıkar. Hortum kısa sürede kirleticiler gibi atmak için daha çok çalışmak. Vücut sıvılarının kaybı artar. Sonuç mevcut sandalye. Dehidrasyon tehlikesi Vücut ishal, sıvı ve mineral maddelerin bir çok kaybeder. Bebekler ve küçük çocuklar hızla dehidrate olabilir. Dehidratasyon belirtileri şunlardır: Ağırlığı * Uyuşukluk ve bitkinlik * Losing bebeklerde fontanelles Geri Çekilmiş Bir çocuğun dehidratasyon büyük risk, ne azdır. Bebek hemen bir doktora gitmeniz gerekir. Biraz daha büyük çocuklar, evde tedavi etmek isteyebilirsiniz. Birincisi, onların bol sıvı verin. Ben su ve çay, kuşburnu, papatya, yaban mersini, nane veya rezene içmek. Ishal ve mukus pirinç (tuzlu su) ya da salin kahverengi roux çorba yardımıyla. Bir kaç saat sonra, bir durum, normal değil ise, çocuk için elektrolitler of a bir çözüm ile birlikte, her stool sonrasında içmeye olmamalıdır. Bu su, tuz ve mineral kaybını telafi edecek. Bir çocuk size lolipop ve teklif şeklinde zamrzniti çözüm içmek istemezse. Rehidrasyon için hazırlanan toz eczanelerden satın alınabilir. Siz normal bağırsak florasının kurmak için yardım etmek probiyotik bakteriler ile çocuk ve hazırlıklar verebilir. Şiddetli ishal, çocuk her zaman doktora gitmelidir. Ayrıca kan, mukus veya ateş ve çocuğun genel durumu çok kötü durumunda içeriyorsa, iki günden fazla süren ishal durumunda devam edin. Önemli! Çocuğun anne sütü ise, sık sık onu emzirmeye. *. Rehidrasyon için * Toz ev eczane ayrılmaz bir parçası haline gelmelidir seyreltilmiş şiddetli ishal durumunda size de gerekirse bebek maması besleyin.
> Pre-eklampsi ve tehlikeleri
> bir tampon nasıl kullanılır
> Pankreas için gastrit ve çay İÇİN ÇAY - gastrit için doğal tedavi
> Bir karaciğer biyopsisi
> ? Ilaçlar 01.01.2012ne ilaç geri dönüşler için bir doktordan reçete kaldırılması için reddedilmesi durumunda yapmak telafisi
> Ağız kokusu
> Parmaklarda Ağrı
> Doğru oturma
> rebounding diz
> horlama için etkili yöntemler
> Çocuklarda Korku
> Kadın kısırlık nedenleri
> GDOlar - biz bile ne olduğunu biliyor musunuz?
> Nasıl Yenir Sağlıklı Beslenme
> hormonları östrojen
> Sağlıklı Menü
> nasıl okunacağını ve standartlar nelerdir Tam kan sayımı?
> Madde bağımlılığı ile mücadele etmek kleptomani yardımcı olur
> Yeşil çay kafein
> Osteoporoz hastalığı