En iyi günlük yaşam için tavsiyeleri

Ana Sayfa Kategoriler Diller

Sağlık

Alerji, migren için depresyon, alkolizm tedavisi, en iyi tıp tanıma belirtiler gibi sağlık konusunda Tavsiyeler. Sağlıklı gıda sağlık güvence durumu kadar her şey.

---------------------------------------------------------

Suncanica semptomlar

Suncanica çok ciddi bir durum - bu koma ve ölüm sonunda uzun bayılma yol ve olabilir ..Belirtiler güneş çarpması belirgin vücut sıcaklığında artış, baş ağrısı, baş dönmesi, huzursuzluk, karışıklık şikayet bir kişi ile genellikle kuru cilt, ve görünür kızarma oldu. Bu alarm taahhüt halinde, yakında kulak, görme bozuklukları ve yorgunluk bir zil hissedeceksiniz - ve ciddi vakalarda, insanlar, gözbebeklerinin hayrete düşürdü. Güneş çarpması çok ciddi bir durum - bu koma ve ölüm sonunda uzun bayılma yol ve olabilir. Eğer şüpheli kimin için kişi sunstrokes sorunum hemen yarı-yatar pozisyonda, gölgede yerleştirin ve rahat elbiselerini almak. Bilinçsizlik kişi olması halinde yan yatıyordu. Sakat ışık sıçraması soğuk su (kova ani değil su sıçratmak) olabilir ve bir soğuk kompres veya boyun ve kafasına buz torbası uygulamak gerekir. Vücut ısısı sürekli vücut sıcaklığı normal, solunum döndüğünde soğutma tek durdurabilirsiniz izlenmesi gerekir. 38 ° Cnin altına düştüğünde hasta soğuk içecekler (bilinçli ise) verin ve onu etkileyen kan basıncı ve kan akımı içecek inkar - özellikle kahve ve alkohol.Nakon sunstrokes genellikle oluşur: ses ve görsel uyaranlara gün sürebilir baş ağrısı, hassasiyet , kulak ses - ve sinirlilik ve kendi ihmal ve geri kalanı ile genel bir memnuniyetsizlik yok. Mağdur sakin bir alanda, karanlık bir odada ve prohladnoj içinde olmalı - hiçbir televizyon, radyo ve bilgisayar oyunları. Sonuçları hatta yıllar inme güneş çarpması sonra hissedilebilir.
> Benim çivi daha yavaş daha önce büyür: Nedir bu olay neden olabilir
> takıntılı düşünceler
> Gebelikte Alerjisi
> boğulma yardımcı olmak için nasıl |? İlkyardım
> beşik ölümü nedir?
> Multipl skleroz için beslenme planı
> Çay kekik yapılmış
> Acne kurtulun nasıl
> kuru dudaklar
> Kanser dedektör Los Angeles California Üniversitesi
> farklı nedenle eski ikizleri keşfetti
> Uygun Uyku
> Gıda Ne yenir?
> Diz güçlendirmek için egzersizler
> Etiket: Bu yağ söylemiyor, ancak yüksek
> cildin kaşınması dönem Morgellons Hepsi şiddetli kaşıntı ve yara gelen bir beyaz, mavi, yeşil, kırmızı ve siyah lifleri ile birlikte cilde zarar, şikayet
> Omuz Ağrı
> İndirme kan şekeri, diyabetik gıdalar, yüksek kan şekeri
> Elektromotor Tekerlekli Sandalyeler
> ? Çok erken przetłuszczały saçınıza ne yapayım