En iyi günlük yaşam için tavsiyeleri

Ana Sayfa Kategoriler Diller

Sağlık

Alerji, migren için depresyon, alkolizm tedavisi, en iyi tıp tanıma belirtiler gibi sağlık konusunda Tavsiyeler. Sağlıklı gıda sağlık güvence durumu kadar her şey.

---------------------------------------------------------

Suncanica semptomlar

Suncanica çok ciddi bir durum - bu koma ve ölüm sonunda uzun bayılma yol ve olabilir ..Belirtiler güneş çarpması belirgin vücut sıcaklığında artış, baş ağrısı, baş dönmesi, huzursuzluk, karışıklık şikayet bir kişi ile genellikle kuru cilt, ve görünür kızarma oldu. Bu alarm taahhüt halinde, yakında kulak, görme bozuklukları ve yorgunluk bir zil hissedeceksiniz - ve ciddi vakalarda, insanlar, gözbebeklerinin hayrete düşürdü. Güneş çarpması çok ciddi bir durum - bu koma ve ölüm sonunda uzun bayılma yol ve olabilir. Eğer şüpheli kimin için kişi sunstrokes sorunum hemen yarı-yatar pozisyonda, gölgede yerleştirin ve rahat elbiselerini almak. Bilinçsizlik kişi olması halinde yan yatıyordu. Sakat ışık sıçraması soğuk su (kova ani değil su sıçratmak) olabilir ve bir soğuk kompres veya boyun ve kafasına buz torbası uygulamak gerekir. Vücut ısısı sürekli vücut sıcaklığı normal, solunum döndüğünde soğutma tek durdurabilirsiniz izlenmesi gerekir. 38 ° Cnin altına düştüğünde hasta soğuk içecekler (bilinçli ise) verin ve onu etkileyen kan basıncı ve kan akımı içecek inkar - özellikle kahve ve alkohol.Nakon sunstrokes genellikle oluşur: ses ve görsel uyaranlara gün sürebilir baş ağrısı, hassasiyet , kulak ses - ve sinirlilik ve kendi ihmal ve geri kalanı ile genel bir memnuniyetsizlik yok. Mağdur sakin bir alanda, karanlık bir odada ve prohladnoj içinde olmalı - hiçbir televizyon, radyo ve bilgisayar oyunları. Sonuçları hatta yıllar inme güneş çarpması sonra hissedilebilir.
> İndirme kan şekeri, diyabetik gıdalar, yüksek kan şekeri
> uyuşmuş parmaklar
> B12 vitamini eksikliği telafi etmek için nasıl?
> sigarayı bırakmak nasıl
> ne kadar dikkatli keneler kaldırmak için
> . Çikolata
> .. Güzel bir cilt için Yeşil Çay
> gereklidir Limonade olursa olsun tat. Etkisi Taze limonata limon vücuda oksijen kaynağı ve enzimlerin çalışmasını en üst düzeye çıkarmak üzere birçok ülkede herhangi bir meşrubat bakın Fransızca sözcük, yardımcı olur. doğal salgılanmasını uyardığı bilinmektedir Limon karaciğer enzimleri. Bu üre gibi toksinler kaldırmak için, hem de sıvı sertleştirilmiş olan hangi safra kanalı açma karaciğer yardımcı olur. sitrik asit vücut purifies. Sitrik asit anormal kalsiyum taş kaldırma önemli bir rol oynayabileceği . Kalsiyum ile çözülebilir kompleksleri oluşturarak benzersiz özelliği vardır ve bu özelliği pankreas birçok taş ortadan kaldırmak için kullanılır Safra kesesi . ve böbrek Bu mekanizma aynı zamanda kardiyovasküler hastalığa yol arterlerde oluşturmak için kalsiyum tortuları önler . br Ne vitaminleri içerir? günlük limon Kozumiranje su vücutta sulu ve tedarik elektrolitler ve antioksidanlar bu çünkü. Limon aynı zamanda bağışıklık sistemi ve yaygın olarak bilinen dorba etkileri uyarır C vitamini zengin bir kaynağıdır. Ayrıca potasyum, kalsiyum ve magnezyum gibi elektrolit önemli miktarda içerir. Limon aynı zamanda vitamin P. limonata kahve yerine İçme olarak adlandırılır narenciye biyofleynot, bitkisel antioksidan, mükemmel bir kaynak olan , adrenalin uyarıcısı, kafein birçoğu olması ve bunların enerji verir, çünkü sabah kahve biraz tatlı rutal kafopija olduğunu. Bununla birlikte, ne de bilinmektedir kan şekerini ve oksidatif dalgalanmalar şeklinde kirli bir enerji olmasıdır Stres. Kafein Bu hormonlar depolanan şeker yıkmak için vücudu uyarır. bezlerinin ani enerji üretimi için, hormonları olan epinefrin ve norepinefrin salgılaması için uyarır ve kan dolaşımına bırakır. Bu süreç, oksidatif kaynaklanan anormal kan şekeri düzeylerini tanıtımı yol açar serbest radikaller ve toplam doku hasarı stres, oluşumu. uzmanlar kahve yerine favori fincan her sabah bir bardak limonata içmek söyledi. Taze limon suyu ile tavsiye yüzden en etkili enerji içecekleri biridir. 1111111111 Meyve diyeti
> Dışkıda Mukus
> Vücut fırçalayın için ev yapımı tarifi
> Çocuklarda döküntü
> Bal
> serotonin
> Korsakovljev sendromu
> Çok çarpıntı
> Facebook ve bizim sınıfa bağımlılığı kurtulmak için nasıl
> Bakteriler
> Idrarda bakteri
> Genetik Analizi
> . cesur olmak nasıl