En iyi günlük yaşam için tavsiyeleri

Ana Sayfa Kategoriler Diller

Sağlık

Alerji, migren için depresyon, alkolizm tedavisi, en iyi tıp tanıma belirtiler gibi sağlık konusunda Tavsiyeler. Sağlıklı gıda sağlık güvence durumu kadar her şey.

---------------------------------------------------------

Safra taşları Diyet

(% 1 yağ) süt ürünleri ve düşük yağlı süt, kendi menüsünde kırmızı et yağsız süt tüketin, beyaz (tavuk, hindi) ve balık yerine ...bir kişinin safra taşı veya başka bir safra kesesi hastalığı olduğunda, genellikle beslenme / komplikasyonları önlemek için çalışıyor yağ, düşük diyet önerilmektedir. Diyet akut faz esas o zaman daha az lif ve belirtileri sakin birlikte, karbonhidrat oluşan, kolay sindirilebilir, hafif protein eklenir ve menü açılır. Bakım yemek hazır olduğunu alınmalıdır - bu etten tüm görünür yağ ayırmak için gereklidir, hatta ilave yağ olmadan özel kaplar içinde değil, kızartma daha buharda veya fırında pişirme, sote etmek, kaynama tarafından hazırlanan, ve. Bu daha sık yemek gerekir, ama kimse yemek cömert olmadığını. Daha büyük bir yemek gerekirse, bir sıcak kompres veya sıcak su şişesi koyun en az yarım saat için iyi bir yalan aşağı ve safra kesesi alanını sonra. Acı bir saldırı gıda şekerli çay, meyve suları ile sınırlıdır ve yağsız süt olduğunda, gıda kaçınmak en iyisidir. Doğru yağ alımı ile ilgili birkaç ipucu: az yağlı süt ile az yağlı süt (% 1 yağ) ve süt ürünleri tüketmek Vücut kitle ani değişiklikler yapmaktan kaçının.
> Metabolizma hızlanması
> Akne için alerji ve çay için ÇAY - sivilce için doğal ilaç alerjileri için doğal tedavi
> Leca bitki
> Mesleki terapist
> kompleksinden kurtarmak için nasıl
> Vücutta Su
> . Antibiyotikler
> Šipkov Çay
> Diş beyazlatma
> Atipik hücreler
> gıdalar A vitamini, A vitamini gıda zengin, gıdalar vitamin A içerir ne
> Çay severler için iyi bir gece için ÇAY - potens uykusuzluk için doğal tedavi için doğal bir çare
> sizin bereketli gün nasıl hesaplanır
> Nasıl yüzme öğrenmek, çocuklar için yüzme ve nefes teknikleri - çocuklar için öğretim yüzme dersleri Çocukların yüzme öğrenmek nasıl
> Eğer menstruasyon sırasında hamile kalabilir miyim
> Hindistan cevizi suyu
> Ne bir şok şok belirtileri ve şok ilk yardım
> Çay ebegümeci yapılmış
> Metabolizma, kilo kaybı hileler hızlandırın
> . mide yağ kaybetmek nasıl