Najlepšie rady pre každodenný život

Domov Články Jazyky

Peniaze

Tipy o prevod peňazí, trhovými sadzbami, pôžičky, kreditné karty, prevod zostatku, vysoké úrokové úspory, nízke úrokové pôžičky.

---------------------------------------------------------

Ako robiť správne rozhodnutia Metóda 10.10.10

Ako robiť správne rozhodnutia. Teraz u Metóda 10-10-10 / u bol vynájdený a opísal americký novinár a spisovateľ Suzy Welch u / u 10.10.10 teraz metóda má svoje meno 10 minút, 10 mesiacov a 10 rokov. teraz u čo je metóda 10/10/10 / u skúmanie účinkov jednotlivých rozhodnutí v krátkodobom, strednodobom a dlhodobom horizonte. Tým by sa zamedzilo rozhodovanie naraz Bez predvídať jeho dôsledky v budúcnosti To nám umožní mať viac reálny vplyv na naše životy teraz u východiskový bod pre uplatnenie metódy 10.10.10 by malo byť, aby sa pokúsili vytvoriť svoj vlastný systém hodnôt / u -.?, čo Je pre nás dôležité, čo je dôležité, ak sa hodnota väčšia pracovná príležitosť, alebo byť s rodinou nechcem viac pocitu stability a slobody Bezprostredne pred definovať svoj vlastný systém hodnôt, ktoré nám umožnia rozhodnutia, ktoré budú pre nás dobré a nebude neskôr ľutovať. Veľa ľudí rozhodovať sa na základe intuície alebo niekto milovaný dôsledky jeho prijatia. Suzy Welch metóda umožňuje nábreží rozhodnutia sú naozaj dobre premyslené / u, a sme schopní ľahko odôvodniť ostatným. sme sa vyhnúť nestabilita a stále pochybnosti o tom, či naše rozhodnutie bolo správne.
podrobnosti týkajúce sa použitia tohto spôsobu rozhodovania, spolu s mnohými príkladmi, ako je uvedené metódy pomohli zmeniť životy mnohých ľudí vie čítať u Suzy Welch vo svojej knihe 10 minút, 10 mesiacov a 10 rokov. metóda, ktorá zmení váš život / u. Kniha bola vydaná v Poľsku nakladatelství Rummy. nábreží Užitočné odkazy / u dl dt 10 minút, 10 mesiacov a 10 rokov. metóda, ktorá zmení váš život / dt Suzy Welch dd Kniha bola vydaná v Poľsku nakladatelství Rummy. / dd / dl
> Ako pomáha finančný plán |? Finance
> Aké druhy cestovného poistenia?
> Koľko dní dovolenky poskytuje vo Veľkej Británii
> Prečo outsourcing IT za to?
> Ako ušetriť peniaze
> týždeň. Ako zarobiť peniaze na ClickBank
> Ako sa stať policajtom
> Keď som ísť do práce?
> NÁVRH akcií
> Ako dať prezentáciu, byť efektívny Nie
> .. Ako odstrániť kreditnej karty
> Ako publikovať chorého zamestnanca
> . Ako na usb lego kociek
> Ako sa stať pilotom
> . Ako napísať životopis
> spolužitie a právo Aké sú práva a povinnosti na zvykové právo?
> pracovnej neschopnosti