Najlepšie rady pre každodenný život

Domov Články Jazyky

Peniaze

Tipy o prevod peňazí, trhovými sadzbami, pôžičky, kreditné karty, prevod zostatku, vysoké úrokové úspory, nízke úrokové pôžičky.

---------------------------------------------------------

Ako byť v bezpečí a bojovať za ich prácu

Ako byť istí, a boj za ich prácu u svedomito plniť svoje povinnosti, sme slušní a zdvorilí k zákazníkom, boss a spolupracovníkov, a napriek tomu, zatiaľ čo iní nezlepší a podporovať, stále sme v rovnakom čase. Teraz u svedomito plniť svoje povinnosti, sme slušní a zdvorilí k zákazníkom, boss a spolupracovníkov, a napriek tomu, zatiaľ čo iní nezlepší a podporovať, stále prilepené na rovnakom mieste / u
Tak kam ideme zle a ako reagovať v podobnej situácii, tu je niekoľko tipov:
Seafront silné argumenty / u
Ak si myslíte, že by mali byť platení viac povýšený na vyššej úrovni, musíme urobiť rozhovor , s hlavou, ale skôr ako my, budeme potrebovať silnú dôvod presvedčiť náš šéf tesne pred všetkým musí byť konkrétne a týkajú sa vývoja by to mohlo mať zoznam príkladov skutočností: ...
vykonávať viac úloh, ako skôr, sme zaťažení ďalšími úlohami, zlepšiť ich zručnosti, ďalšieho vzdelávania a naše pracovné miesta vyžadujú väčšiu zodpovednosť a záväzok z úloh ostatných zamestnancov, podpísal veľmi priaznivú dohodu, sme získali významných zákazníkov, čo znamená úspešné podnikanie, máme viac skúseností ako iní pracovníci hrozil odchod od spoločnosti hlavy - výsledkom môže byť, že šéf stratí dôveru v nás, alebo ešte horšie - bude nám všimnete teraz Ak budeme pracovať v malej spoločnosti, mali by sme očakávať zisk nadnárodných spoločností -. Hoci to je niekedy iný -.
u Rokovania / u
Ak máme dôvod na tvrdenie, že navýšenie alebo propagácia, ste pripravení hovoriť. Jednou z metód je myšlienka vyjednávanie win-win / em, ktorý sa skladá z robiť kompromis, ktorý umožňuje obidvom stranám pocit zisku. Takže, keď sme snívať o vyšším príjmom ukázať šéfovi, že si nezaslúži byť ešte efektívnejšie a rýchlejšie robiť svoju prácu a len spoločnosť k zisku. Tento vedúci vidí, že nie sme len rastie, ale v najlepšom záujme spoločnosti. teraz počúvajte, čo ponúkame, ale nie príliš, ak ustępujmy riešenie nespĺňa naše očakávania. Samozrejme, musí byť prítomné niektoré ústupky, pokiaľ sa obe strany by mali preukázať flexibilitu a dobrú vôľu, že ani jedna strana cíti stratená.
Ak váš šéf odmieta zvýšiť alebo podpora pre nás, mali by sme požiadať o vysvetlenie, prečo sa to stalo a čo to môže urobiť, ale nezlepší v blízkej budúcnosti. Potom sme hlava môže byť potrebné vykonať ďalšie úlohy, ktoré budú môcť zistiť ďalšie rozhovor na túto tému, napr, štvrťrok alebo pol roka.
> Ako získať raise
> IRA Individual Retirement Account
> Ako je percento | Financie?
> . Ako zarobiť peniaze prostredníctvom Programu pre partnerov YouTube
> týždeň. Ako prežiť deň
> Ako založiť týždeň politická strana
> Ako zarobiť peniaze pomocou MSN
> Ako minúť menej peňazí
> Ako urobiť dobrý dojem na pohovore
> . Ako predať dom
> Ako nastaviť pridružení
> Zásady pôžičiek od rodiny k jeho v roku 2012
> Ako hľadať a analyzovať pracovnú ponuku
> Dokonalá konkurencia v EUROPAGES situácie na trhu
> Ako uspieť v živote
> týždeň Ako si vyrobiť náhradný kľúč od plastových fliaš
> Ako sa stať audítorom
> môžete otvoriť bankový účet bez pevného príjmu, ak mi môže pomôcť v tom, čo banka je najlepšie ...
> Ako zarobiť peniaze pomocou PTC platí kliknúť. stránky ods
> Ako čítať myšlienky