Najlepšie rady pre každodenný život

Domov Články Jazyky

Interiér

Všetko pre svoj domov. Feng shui, interiérový dizajn a zdobenie, zdobenie štýly ... Tipy, ako pri výbere farieb pre steny, nábytok pre spálne alebo riešenie pre malé byty.

---------------------------------------------------------

Ako opticky zväčšiť priestor

Ako vizuálne vylepšiť u vybavovaní malý byt, zvážiť niekoľko dôležitých zásad, ktoré vám pomôžu získať viac miesta vizuálneStredisko u Vybavenie malý byt, zvážiť niekoľko dôležitých zásad, ktoré vám pomôžu získať väčší priestor opticky tu sú: / u
malá miestnosť rozjasní a opticky rozšíriť nábreží krém a pastelové farby . Podobne, použitie dekoráciou na stenách. Nepreplňujte svoje obrázky, fotografie a plagáty. Aj teraz u zodpovedajúce osvetlenie / u, a umelé a prírodné. Ťažké, vzorované záclony obsahujú takým spôsobom, aby wpuszczały izba viac svetlé odtiene alebo ich nahradiť v pastelových odtieňoch. Ak je váš domov je veľmi slnečný, použitie umelého osvetlenia. Samozrejme, izba rozžiari získať veľa veľkosti a pohodlie.
u Inštalácia veľké zrkadlo v miestnosti / u, ktorý automaticky zvyšuje priestor bytu. Pre zaistenie úplné pohodlie nie je miesto zrkadla naproti pohovke alebo v kresle. To môže byť v určitých situáciách poháňať vás z ťažkostí.
u vždy staral poriadok / u - a to nielen v pokoji, ale v celom byte. Dáva tak všetky položky na svojom mieste, nie na neporiadok v dome, a tak obmedziť ich priestor.
Ak chcete zvýšiť miestnosti si môžete vziať ďalšie drastické opatrenia, alebo, ako sa zbaviť nábreží, napr steny spojovacie miestnosť s kuchynským kútom / u. To je dobré riešenie pre veľmi malom priestore. To vám umožní spojiť pohodlie s komfortom. Váš apartmán sa vizuálne integrovaný s kuchynskou linkou vám umožní ľahko pripraviť a jesť jedlá.
> Ako znížiť zadarmo
> Ako pestovať kaktusy
> Ako sadiť pór
> Ako prať spací vak pokrytý plesní
> Ako svietnik stupnice kornútov
> Ako vytvoriť prirodzený aviváž
> Humor status fórach
> Police na víno lepenky
> Ako si oblečenie na šálku
> Výber podlahu s jacuzzi
> Medailón škrupiny z vlašských orechov ideálny darček na Valentína
> Ako odstrániť žuvačku |? Opravy
> Ako sa starať o africkej Violet
> Aké sú farby pre kuchyňu?
> Ako si vyrobiť vlastné prírodné osviežovač vzduchu
> Ako ukončiť dom bez použitia nebezpečných látok
> Ako jesenné lístie odráža v materiáli
> Ako na sekanie dreva