Najlepšie rady pre každodenný život

Domov Články Jazyky

Interiér

Všetko pre svoj domov. Feng shui, interiérový dizajn a zdobenie, zdobenie štýly ... Tipy, ako pri výbere farieb pre steny, nábytok pre spálne alebo riešenie pre malé byty.

---------------------------------------------------------

Ako opticky zväčšiť priestor

Ako vizuálne vylepšiť u vybavovaní malý byt, zvážiť niekoľko dôležitých zásad, ktoré vám pomôžu získať viac miesta vizuálneStredisko u Vybavenie malý byt, zvážiť niekoľko dôležitých zásad, ktoré vám pomôžu získať väčší priestor opticky tu sú: / u
malá miestnosť rozjasní a opticky rozšíriť nábreží krém a pastelové farby . Podobne, použitie dekoráciou na stenách. Nepreplňujte svoje obrázky, fotografie a plagáty. Aj teraz u zodpovedajúce osvetlenie / u, a umelé a prírodné. Ťažké, vzorované záclony obsahujú takým spôsobom, aby wpuszczały izba viac svetlé odtiene alebo ich nahradiť v pastelových odtieňoch. Ak je váš domov je veľmi slnečný, použitie umelého osvetlenia. Samozrejme, izba rozžiari získať veľa veľkosti a pohodlie.
u Inštalácia veľké zrkadlo v miestnosti / u, ktorý automaticky zvyšuje priestor bytu. Pre zaistenie úplné pohodlie nie je miesto zrkadla naproti pohovke alebo v kresle. To môže byť v určitých situáciách poháňať vás z ťažkostí.
u vždy staral poriadok / u - a to nielen v pokoji, ale v celom byte. Dáva tak všetky položky na svojom mieste, nie na neporiadok v dome, a tak obmedziť ich priestor.
Ak chcete zvýšiť miestnosti si môžete vziať ďalšie drastické opatrenia, alebo, ako sa zbaviť nábreží, napr steny spojovacie miestnosť s kuchynským kútom / u. To je dobré riešenie pre veľmi malom priestore. To vám umožní spojiť pohodlie s komfortom. Váš apartmán sa vizuálne integrovaný s kuchynskou linkou vám umožní ľahko pripraviť a jesť jedlá.
> Ako vyzdobiť polystyrénové guličky kľúča
> Ako triediť prádlo
> Ako pestovať perzský cyklámen
> Ako pestovať Anthurium
> Ako ozdobiť zelenú kúpeľňu
> Ako odstrániť kamenné dediny na čapu
> Ako pestovať sladkého drievka bola zelená
> Ako sadiť rukolou
> Ako pestovať šalát Lamb
> Feng Shui
> Ako čistiť zápalné hrnce
> Čo na náhradu škody v prípade vlámania bez stopy?
> Ako čistiť Koberce
> Výsadba šalát
> Ako luster z pohárov a čajových svetiel
> Ako maľovať steny
> Ako si kvetinu z papiera
> Ako si vázu z fľaše a fazuľou
> Ako čistiť železo