Najlepšie rady pre každodenný život

Domov Články Jazyky

Interiér

Všetko pre svoj domov. Feng shui, interiérový dizajn a zdobenie, zdobenie štýly ... Tipy, ako pri výbere farieb pre steny, nábytok pre spálne alebo riešenie pre malé byty.

---------------------------------------------------------

. Ako pestovať bambus

Ako pestovať bambus. Ak ste sa rozhodli, že vám závod a pestovať bambus, budú nasledujúce míľniky byť užitočnéAk ste sa rozhodli, že vám závod a pestovať bambus, budú nasledujúce míľniky byť užitočné Tieto tipy by vám mal pomôcť v starostlivosti a kultiváciu. . bambusu
Druhy Bamboo Bamboo je rozdelený do dvoch typov:
monopodijalnog / rozptýlené, že rast - bambus pobočiek - simpodijalnog / kompaktný rast - čo nie je bambus vetva - / ul bambusové rastliny môžu byť pestované obaja vonku a v domácich podmienkach. bambusové vetvy sú najlepšie druhy pre pestovanie živého plotu. Získajte bambusové kompaktný typ, ak chcete pestovať vo veľkých nádobách, pretože jednoduchšie. polojasno bambusové odnože sa rozšírili na ploche pestovanie . Ak chcete pestovať tento druh bambusu v hrnci, že sa veľký objem 20 litrov. Je treba tiež informovať o vlastnostiach bambusu pred začatím výsadby je. bambusové vetvy a tí, ktorí ovplyvnili ich varianty. Niektoré druhy môžu dosahujú výšky 6 metrov, a tak spoznať typ bambusu kupujete. Ľudia, ktorí chcú pestovať bambus by mal vedieť nasledovné skutočnosti.
základné pravidlá pre pestovanie bambusu
Keď bambusové rastliny rastú, musíte mať na pamäti niekoľko kľúčových bodov:
obrábanie poľnohospodárskej a vystavenie slnečnému žiareniu, zalievanie a hnojenie rastlín rastu / ul Príprava pôdy: kopať, kam chcete výsadbu bambus a odstrániť všetky buriny dať veľa. úrodná krajina mäkká na tomto mieste na rozdiel od iných rastlín, je bambus neodporúča používať veľké množstvo umelých hnojív a hnojív, pretože sa môže spáliť rastlinu teraz stávkovanie a zalievanie: Vložte odnože v krajine do hĺbky 2 - .. 3 cm. Ak je rastlina, položte ju na úroveň, ktorá bola už v banku. To zvyčajne znamená v hĺbke 7-8 cm. pridať veľa mulča. Je dôležité, aby krajina je vlhká. vody iba . keď sa stane suché, Nenamáčajte Keď listy začnú krútiť, mali by si sťažovať slnku a Hnojenie: týždeň Úspešné pestovanie bambusu vyžaduje prítomnosť slnečného svetla však bambus neuškodí aj trochu tieň, skutočnosť, ktorá vám dáva . viac slobody vo výbere miesta pre pestovanie týchto rastlín systému odvodnenia pozemkov je hlavný problém Príliš veľa vody spôsobuje koreňovú úpadok možno použiť všeobecný typ hnojiva bude stačiť do koša rastlinu raz za mesiac rastu Rastliny:. týždeň. Typy z bambusu, ktoré odvetvie by malo byť preukázané, okolo jazera alebo rieky lôžok. A nie je to len z estetických dôvodov, ale musí byť pod kontrolou a uvoľnenie koreňa vetvenia. Môžete tiež použiť chodník ako limit. limit asi 80 cm je týždeň stačí, aby sa zabránilo nadmernému rozširovaniu bambusu Každý, kto sa zaoberá pestovanie bambusu, budú musieť bojovať niektoré druhy škodcov a chorôb Existuje mnoho druhov, ktoré majú vplyv na preteky, tak si správne insekticídy a fingicide - pesticídy -. Mnoho chemických produktov sú k dispozícii v predaji, ale odporúčame, aby ste si ich mohli kúpiť iba v renomovaných obchodoch. Ak zvolíte nevhodný typ prípravku, môže poškodiť vaše rastliny, zabrániť rastu alebo dokonca spôsobiť jeho smrť. odnože prežijú v súš. Ak krajina je vlhká, rastlina bude rásť. prvých pár rokov, uvidíte pomaly. v nasledujúcich rokoch bude vidieť rýchly rast. rast rastlín, pokiaľ môžete obmedziť pokles zalievanie a hnojenie. Je tiež nutné čistiť listy, pretože vždy spadne. Použitie iného plot alebo prekážku možno ovládať bambusu, ktoré idú široký. plot môže byť kov alebo plast. Pestovanie bambusu pridá váš domov príjemne iný vzhľad. Pri starostlivom a stálej starostlivosti, môžu sa tieto rastliny krásne prostredie .
> Ako na kvety vo vosku
> Ako šatka v tvare pánskych košieľ
> Ako dať servítku v jednom zábere
> Ako sa starať o olejované podlahy
> Ako dať obrúsok do králika
> Ako čistiť šperky, bižutéria čistenie leštenie látky
> Ako znížiť oslavoval smaragd
> Ako sa stavia dom pre hmyz
> Ako čistiť žalúzie |? Maintenance
> Ako urobiť neviditeľnou police
> Nahnevaný žiarlivosť stavu
> Ako zobraziť
> Ako viesť a uchovávať knihy |? Maintenance
> Ako sa zbaviť prístavu ZÁPACH Vôňa prístav v ústach, ústa - a lúk v izbe
> Ako čistiť kuchyne
> Ako začať záhrada
> Ako pripojiť dvere
> Ako čistiť železo
> Ako objednať opravy do siete