Najlepšie rady pre každodenný život

Domov Články Jazyky

Šport a rekreácia

Prečítajte si o športe - futbal, hádzaná, basketbal, lyžovanie - a všetky druhy rekreácie - kúpanie, chôdza, aerobik, plán cvičenia a pilates výhody.

---------------------------------------------------------

.! Cvičenie pre truhly

. Cvičenie na hrudi V tomto článku uvádzame základné a najčastejšie robí cvičenie na hrudiV tomto článku uvádzame základné a najčastejšie robí cvičenie na hrudi Väčšina z vás už cvičiť v posilňovni, alebo len plánujete začať, chcem stavať. veľké a mocné hrudi, že všetci budú obdivovať.
mnoho ľudí prítlačnej sily v posilňovni s lavičke miestami, ignorovať všetky ostatné cviky na prsia.
Ak chcete dosiahnuť lepšie výsledky, môžete zmeniť trochu cvičenia, môžete zvýšiť hmotnosť , zmeniť počet opakovaní pre lepšiu a rýchlejšiu pokrok. prsia sú mierne väčšie svalové skupiny a vyžadujú väčší výkon a pozornosť. Nižšie vysvetlíme, ako to urobiť cvičenie na hrudi s obrázkom a textom.
Cvičenie pre . prsia
Bench press - zdvihnúť prsia:
Ťah s plochou bench lavica je najviac najlepšie cvičenie pre hornú časť tela
Stav v tomto cvičení sa zúčastňuje nielen hrudník, ale takmer všetky svaly hornú časť tela. teraz Než začnete toto cvičenie, uistite sa, že vaše nohy sú pevne na zem, uchopte bar trochu viac, než ramenné šírku ramien a zdvihnite ju zo stojana.
teraz pomaly znižovať sami dole, až sa dostanete dole k hrudníku, držať ten úrad pre druhé a späť do východiskovej polohy šikmej bench press - šikmý ťah na hrudníku. šikmej lavici teraz sila sa obrátil a podobné prostý klasická lavica lisované, len ako sa teraz kladie dôraz na hornej časti hrudníka.
teraz uchopenie činka o niečo širšie ako je šírka vašich ramien, pomaly znižovať, kým sa hrudníka a potom sa vrátiť do východiskovej pozície a urobiť to znova. Zadná lavica šikmá ťah:
Všetko je rovnaké ako u bežného ťah s lavica sedadiel, okrem toho, že toto cvičenie kladie dôraz na spodnú časť hrudníka
teraz uchopenie činka o niečo širšie ako ramenné šírku ramien a zdvihnite podstavec. Teraz sa pomaly znižovať latku, až sa dostanete až do spodnej časti sit-up potom latku až do východiskovej pozície a opakujte znovu ťahu činka na lavičke: týždeň.
Toto cvičenie vám pomôže Mnoho z rovnováhy, pretože s ňou sa nakoniec vyrovnanie ľavej a pravej prsia, že oni môžu byť rovnako vyvinuté.
teraz urobiť patričné ​​závažia a ležať na lavičke. Sklopte činky dole do hrudníka a vrátiť sa východiskovej polohy, ako je znázornené na obr Degradácia:. Degradácia teraz má nielen veľký vplyv na vaše tricepsy, ale veľký vplyv na utváranie hrudníka teraz Uchopte spracováva paralelne tak, aby vaše ruky proti sebe. . pomaly znižovať, kým sa vaše predlaktia a paže netvorí 90 stupňov. Držte túto pozíciu po dobu dvoch až troch sekúnd pre ešte lepší účinok, a vrátiť sa späť do východiskovej polohy. teraz Stretch Toto cvičenie sa zameriava predovšetkým na vašom hrudník, ramená, a hoci celkom zapojiť. Začnite tým, že leží na zariadenia, činky v ruke, ramená paralelne s podlahou. Zdvihnite ruky hore, ako je znázornené na Obr. Teraz sa pomaly vráťte do východiskovej pozície a opakujte. vecí, ktoré bude Potrebujeme: bar, vybavenie, závažia, posilňovňa písm 1111111111 - Cvičenie pre biceps ods
> . Ako cvičiť jogu
> Vodné Ballet
> . korčuľovanie je zdravý rekreácia
> Ako spustiť
> Ako mať pekný telo
> školenie pre biceps
> týždeň? Ako sa na silnejšie
> Výcvik pre obklady
> . Silné a krásna ramená? ich výstavba ods
> . Ako schudnúť do tváre
> Ako si snehové gule |? Koníčky a hry
> . Školenia pre ploché brucho
> . Kendo bojových umení
> Cvičenie pre zadné
> . Všetko, čo vedieť o lyžovanie
> . TaiChi cvičenie
> . Dlaždice na bruchu len za 6 týždňov!