Najlepšie rady pre každodenný život

Domov Články Jazyky

Zdravie

Tipy o zdravie, ako je rozpoznávanie príznakov alergií, depresie, liečba alkoholizmu, najlepším liekom na migrény. Všetko od zdravej výživy na zdravotné poistnom.

---------------------------------------------------------

Týždeň zníženie príznakov PMS

Zníženie príznakov PMSCrawling, indexovanie každú ženu raz za mesiac prejsť príznaky PMS, tieto príznaky a približne 150 Niektoré z nich sú: úzkosť, bolesti chrbta, kŕče .
90% žien prechádza niektoré z príznakov, 20 - 40% má príznaky a 5% má veľmi vážne problémy, ktoré bránia im v tom každodenné úlohy
Vzhľadom k veľkému množstvu príznakov nemožno nájsť. Presná príčina, ale môžete znížiť bolesť masáže, bylinné čaje ...
Aromaterapia porovnaniu produktov To je jeden z najlepších spôsobov, ako odstrániť bolesť z čias našich babičiek, kedy spodnej časti brucha, pretože utopljavao teplo je najlepším riešením pre zamedzenie bolesti.
dnes môže dovoliť si maškrtu v tejto liečby a spôsob, ktorý vyplníte do vane s teplou vodou, pridať niekoľko kvapiek esenciálneho oleja, levanduľa ... tmavé pre vašu kúpeľňu , hrať svoju obľúbenú hudbu, zapáliť sviečku a relaxovať, premýšľať o veciach, ktoré pobaviť. Navyše, masáže brucha. teraz Buďte aktívny a jesť zdravo Filmy na prechádzku, jazdu na bicykli, hrať v činnosti nie. pretože uvoľní svaly tiež. Jedzte viac ovocia a zeleniny, ktoré obsahujú vápnik a vitamíny. Mliečne výrobky tiež k zníženiu bolesti pri PMS. menej alkoholu a kávy, rovnako ako výrobky z bielej múky, mäsa, syrov, údenín . denné používanie po dobu najmenej 3L, minerálne vody, všetky prírodné šťavy, čaje.
Čo spôsobuje PMS? teraz cyklus je rozdelený na dve časti tak, že prvý vláda estrogénu a progesterónu k inému.
Estrogén je zodpovedný za uvoľnenie energie a dobrej nálady a progesterón je zodpovedný za ich upokojenie sekréciu v mozgu. teraz Tieto hormóny sú spojené s príznakmi, ale nie príčina. Má sa za to, že je príčinou PMS je, keď niečo zasahuje do činnosti týchto hormónov, ale tiež presvedčený, že je zisk PMS-deficit sérotonínu. Ale tiež príčinou môže byť nedostatok endrofina zodpovedný za prirodzené dispozície a abnormálne metabolizmus vitamínu B6, glukózy, nedostatok horčíka, zinok, vaginálne infekcie písm 1111111111 -. Predmenštruačný syndróm ods
> Mlieka v strave
> Energetické hodnoty potravín strach z jedla a tuku
> Cesnak prírodné antibiotikum
> Vlákna
> Jablčného octu na chudnutie
> Sick Building Syndrom
> Ulcerózna kolitída liečby
> Ako sa starať o vášho hlasu
> Ako na priberanie na váhe
> odstránenie tetovania
> kŕmenie dieťaťa
> Vitamíny v potravinách
> Ako spať
> Slnečné jóga
> Domáce prvé príznaky bolesti hlavy
> Koľko vody na pitie
> .? Čo je ster krčka maternice
> Medzi príznaky sexuálneho zneužívania detí
> Metódy relaxácie
> Ako správne merať teplotu