Najlepšie rady pre každodenný život

Domov Články Jazyky

Šport a rekreácia

Prečítajte si o športe - futbal, hádzaná, basketbal, lyžovanie - a všetky druhy rekreácie - kúpanie, chôdza, aerobik, plán cvičenia a pilates výhody.

---------------------------------------------------------

Skoky v krasokorčuľovaní

Týždeň zoskoky v krasokorčuľovaní Stav v krasokorčuľovaní, existuje mnoho typov škôl a verejnosť sú indetifikuje v tom, že je potrebné odmietnuť krasokorčuliarkou a otáča vo vzduchu. Stav v krasokorčuľovaní, existuje mnoho typov škôl a verejnosť sú indetifikuje v tom, že je potrebné odmietnuť ako krasokorčuliar a točí sa vo vzduchu Posuvník pri vykonávaní by Skok je viac ako ľad, a potom munjevitorotira vo vzduchu a nakoniec čo najviac skôr pri zemi. teraz dosť jazdec otočiť v smere hodinových ručičiek pred skokom, ale napriek tomu malá časť slideru s rovnakým úspechom Miera nemôže skočiť pred otáčaním v oboch smeroch.
Typy odskočí
korčuliarov, je šesť hlavných skokov odlišnosť, ktorá je rozdelená do dvoch kategórií. V prvom rade máme kategóriu, ktorá začína sa skokom a horným okrajom z jeho bytu. objednať najjednoduchšie na toe slučky, potom otočiť veľmi ťažké vykonať Lutz
skoky, ktoré sú z plochej ostrie korčúľ, sú Salchow, potom slučka a Axel.
Takže zakaždým, keď urobíte posuvník skok vo vzduchu počtom otáčok, BSK ktorá určuje, či skok za jediné, dvojlôžkových, trojlôžkových, alebo dokonca najviac elitnej mužskej korčuliari vykonané trojlôžkových a štvorlôžkových skoky ako jadro, zatiaľ čo elitnej korčuliari vykonávať všetci ale trojitého Axela, ktorý je zvyčajne len dvakrát. len veľmi skúsený korčuliar môže úspešne vykonať trojité axel v súťaži.
Jedna variácie, známy ako Tano, je komplikovanejšia než jednoduchý skok, pretože ten jazdec drží paže zvýšila vysoko nad hlavou pri skákaní. meno je pridelené jazdca Brian Boitano, kto robil trojitý Lutz so zdvihnutou rukou, a tak si spomenul. teraz Existuje počet zoskokov sa vykonáva len v jednom skoku, ale sú typické kombinácie pozitívnych a viditeľne zlepšiť program, zatiaľ čo skutočný úvod do sled krokov. teraz to skok bol úspešnejší a lepší, je často používaný v kombinácii. Ak chcete volať sérii skokov Kögl kombinácia každého skok musí byť natsvi ihneď po predchádzajúcej, by nemal obsahovať žiadne kroky, ani otáčky, dokonca aj zmena uhla medzi skoky aktuálna
> . Školenia brankár vo futbale
> Tipy pre ekologické vzdelávanie v posilňovni
> . Školenia design
> Ako dýchať pri plávaní | Sport & Fitness?
> Ako hrať Solitaire kartové hry Solitaire na tri, pravidlá hry a mapy pre Solitaire
> .! Cvičenie pre truhly
> . Prvýkrát v posilňovni na 5 najväčších chýb
> Ako hrať briscola briscola a trávnik, dvoj, pravidlá vstupenky na Briscola
> týždeň Noha kŕče písm
> Ako spustiť
> Jedzte syry
> ako to prišlo lyžovanie |? Sport & Fitness
> Výcvik pre výbušnosti
> Ako hrať airsoft |? Koníčky a hry
> Cvičenie pre vaše nohy natiahnuté
> . Fitness doma
> . Školenia pre celé telo
> . Strata tuku plán pre mužov
> . pekné tvaru rúk