Najlepšie rady pre každodenný život

Domov Články Jazyky

Travels

Tipy a nápady pre cestovanie možno nájsť v cestuje kategórii. Ako cestovať lietadlom, vlakom, autobusom, študent cestovanie, cestovné náklady autom, balíčky rodinnú dovolenku a lacné cestovné poistenie.

---------------------------------------------------------

. víkend v Barcelona

Môžete stráviť víkend v jednom z najkrajších miest EurópyStredisko Pamätáte si tie slávnu pieseň Barcelona, ​​ktorá bola pred dvadsiatimi rokmi vzal veľkú Freddie Mercury - kráľovná Prim. out -.? operná diva Montserrat Caballé Ak mi pamäť slúži rovnako tak dobre, ste zostal v hlave a tie krásne fotky z Barcelony, zvážil to mnoho z najkrajších európskych miest Teraz ste konečne schopní naplánovať víkend a návštevy. toto magické mesto, ale ani neviem, do čoho idú a čo vidieť. Náš návrh je ako obvykle robiť všetko sami. teraz tak prvá vec, ktorú musíte urobiť, je informovať o cene vstupného je teraz, autobusom alebo lietadlo, ale je to vaša vec. Len aby ste vedeli, že cena letenky z radu 200E a ak budete mať šťastie a pripojiť zľavu na 400E, čo znamená, že musíte rozlúčiť na tanier. nám naznačujú, že sa spýtate autobus jazdí do Lloret de Mar, Španielsko je miesto, ktoré sa nachádza na ostrove Costa Brava - Divoké pobrežie - a tam chytiť ďalší autobus do Barcelony, pretože neexistujú žiadne priame odlety do Barca cena vstupenky do Lloret de Mar je ďaleko. ako Benátky, bude asi 100e a odtiaľ do Barcelony iba 8,6 eur a cestovať asi hodinu. vlak ani nenapadne aj preto, že nie je priama a keď išli preniesť z jedného miesta prísť k vám do Barcelony nasledujúcich päť rokov. Ste trochu otravné vrásky v autobuse toľko hodín, ale nebojte sa, pretože to, čo uvidíte a skúsenosť je na nezaplatenie, keď prídete. Ak Barcelona je ešte príliš ďaleko, odporúčame vám oveľa bližšie do Benátok.
ako oni zostanú len dva dni, to je najlepšie vziať ubytovanie v ubytovniach. Ceny sa pohybujú od 20E a vyšší. Aj keď máte málo času na prehliadku, dáme vám niekoľko návrhov, takže si môžete vybrať to, čo vidieť. Hlavným turistickým lákadlom je slávna ulice La Rambla, ktorá sa nachádza v starej časti mesta, konkrétne medzi Katalánsko námestia a starého prístavu a je hore, tak to nikdy nie je nuda. Tieto ulice sú u nás vzácne, treba priznať. je Teraz v blízkosti gotickej štvrti a katedrály, kde pokrstení Indiáni, ktorý viedol slávny navigátor Kolumba po jeho návrate z Ameriky a múzea Picassa, v ktorom idete, ale najprv pripraviť 9e, koľko stojí vstup. Ale keď viete, že tam pozri 3600 v najbližšej Picasso zabudneme na peniaze. maliar Pablo Picasso Múzeum je otvorené každý deň okrem pondelka a sviatkov a pracovnej dobe od 10-20 hodín.
výhodu pri návšteve Barcelony určite je, že turistické zaujímavosti môžete navštíviť pešo a vy sa stretnúť zaujímavých miest, ako sú zvyšky rímskeho štátu, mesto v stredoveku a štvrtý v čase moderny katalánskeho. Až budete hotoví vyhliadkový gotickej štvrti a pamätník Columbus, potom prejsť námestí karbonera a dostanete sa, kde sa nachádza hlavné olympijský štadión a hlavné mesto múzeí. teraz Plaza de Espana námestia, ktorý je rovnaký budete chodiť. Tam je tiež pamätník s názvom Boh venoval do Španielska a dva neuveriteľne vysoká veža . A konečne nemusíte cestovať cez podivné a úžasné stavieb katalánskeho architekta Gaudího. jeho najslávnejšie práce bola Park Güell mnoho turistov, ktorí navštívili v kaši prírody a architektúry na takmer nevysvetliteľne takže sa to na chvíľu, že ste krásna rozprávka. Len sa nestratí v predstavách. Pre pohodlie parku sa nachádza na kopci El Carmel. teraz Obchod stojí od 5-30 euro a nebudú kupovať nič a všetko, pretože nie je možné postupné začatie vrecka. Dajte si pozor na vreckových zlodejov, sú bežné v každom meste, samozrejme, ale v Barcelone pracujú na dennej báze, a to aj staré dámy, že práca by mohla byť naivný zločinca ako tašky poštára je dať cez rameno a nechať si byť do očí. Ak ste závislí na nakupovanie, Barcelona je ideálne miesto, pretože tam vždy špeciály kde si môžete kúpiť kvalitné oblečenie len pár eur, a po chvále, keď prídeš domov, že ste si kúpili butik v Barcelone! Ceny nehovorí! Ešte jedna vec, nezabudnite ochutnať rybie špeciality v reštauráciách v Barcelone hovorí, že sú najlepší v Európe
> severné Taliansko a ostrovy najvyšší vrchol
> Ambroisezábavného parku Leonardo Da Vinci To
> . Ako baliť veci do kufra
> taiwanského hlavného mesta Tchajwane kuchyne Taipeh 101 alebo Tower101
> Čo vidieť v Rusku?
> ? letovati ak v Chorvátsku
> Prekročenie hranice s občianskym preukazom, či už je to v Maďarsku, osobné
> Cestovanie lietadlom
> Lonja pole Prírodný park
> Ktorá je založená v Bostone, USA miest, Boston Tea Party
> hlavné mesto životných podmienok Nepál
> Ako si vybrať najobľúbenejším v Dominikánskej republike
> ŠVERT tropické ryby a artézskej
> Umelá tráva u futbalových ihrísk, tráva na poli športovom, umelá tráva cena
> . Víkend v Benátkach
> . víkend v Ríme písm
> Ako baliť na cestu do hôr
> cestopis Nepálu Nepálsky bankovky a ubytovanie
> Tribulus terrestris morfológia a rock
> Ako stráviť tri dni v Ríme