Najlepšie rady pre každodenný život

Domov Články Jazyky

Interiér

Všetko pre svoj domov. Feng shui, interiérový dizajn a zdobenie, zdobenie štýly ... Tipy, ako pri výbere farieb pre steny, nábytok pre spálne alebo riešenie pre malé byty.

---------------------------------------------------------

Ako udržať a čistenie chladničky |? Maintenance

? Udržať a čistenie chladničky Bez ohľadu na to, aký druh chladničky ste si zakúpili, prosím, na vedomie, že nie je miesto na sporák alebo radiátor v kuchyni, ani blízko k oknu, kde by mohol naraziť na slnkoBez ohľadu na to, aký druh chladničky ste si zakúpili, prosím, na vedomie, že nie je miesto na sporák alebo radiátor v kuchyni, ani blízko k oknu, kde by mohol naraziť na slnko Nemusíte ovládať teplo dať do. chladnička na najnižšiu teplotu - najväčší regulátora - týždeň márne, pretože vynaložená energií a potravín, bez toho aby museli potopiť aj Údržba chladničky uložiť jedlo v chladničke, prikryte fóliou a uložte do krabice Takto potravín zostanú dlhšie čerstvé, v chladničke nebude šíriť do rôznych pachov.
Na čistenie chladničky, vždy mierne pracie prostriedky, špeciálne čistiace prostriedky alebo vlažnou vodou, ku ktorému dal trochu octu. Pred praním sa musí chladničky vyprázdniť , a nechajte ho až do konca topenia.
Ak chcete urýchliť rozmrazovanie, miesto v chladničke vyprázdniť misku s horúcou vodou a zavrite za sebou dvere. umyť vnútro chladničky, kým sa úplne odmraziť . Chladničku je potrebné sledovať najmenej raz za týždeň alebo raz za 14 dní Všetky steny a umyte si mydlo alebo s vodou zmiešané s octom -. ktorá odstráni nahromadené pachy -., opláchnite čistou vodou a utrite vlhkou handričkou odmrazovanie chladnička na dne dať silnú vrstvu novín absorbovať vodu, kým ľad topí. vonkajší povrch z chladničky čisté rovnakými prostriedkami, ako sú vo vnútri. Ak chcete dosiahnuť krásny lesk, ulaštite je ekologickejšie vozidlá. Ak múru vašej chladničke pokrytá tenkou vrstvou vody, ako rosa, ktorá je znamením, že dvere nie sú zatvorené. Než sa obrátite na odborníkov s niekoľkými kvapkami oleja závesy na dvere, ktoré sa potom budú hermeticky uzavreté. dvere nie sú riadne uzavreté, a ak nosia gumové rám Skontrolujte, či tomu tak je, a ak áno, vymeňte ju -. vás alebo expert -.
> . Korenie použitie bylín
> Ako destilovati voda
> Ako odstrániť vodný kameň z povrchu skla
> Ako nastaviť laminátu
> Ako osviežovač vzduchu a tkaniny
> Ako viesť a uchovávať knihy |? Maintenance
> Ako vytvoriť bylinkovú záhradku na stene domu
> Ako papierových obrúskov
> Ako čistiť digestor
> Ako sadiť pór
> Ako zasadiť Magnolia
> Ako znížiť ovocie
> jarné upratovanie na záhrade ako sa postarať o našu záhradu v zime
> Zomrieť pľúca na zemi
> Ako odstrániť vianočný kaktus
> plánovanie skrine otvorený alebo uzavretý
> Maľba NÁBYTOK drevo, starý nábytok - farby nábytku a techniky maľby nábytok
> Ako na to prádlo
> Ako si postaviť tehlu |? Spracovateľský priemysel