Najlepšie rady pre každodenný život

Domov Články Jazyky

Šport a rekreácia

Prečítajte si o športe - futbal, hádzaná, basketbal, lyžovanie - a všetky druhy rekreácie - kúpanie, chôdza, aerobik, plán cvičenia a pilates výhody.

---------------------------------------------------------

Naučte sa ROLL jazdy na kolieskových korčuliach, úbytok telesnej hmotnosti a kalórií výučby korčuľovanie a korčuľovanie zariadenia

Týždeň. Kolieskové korčule môže byť veľmi zábavné a užitočné Najprv je potrebné zariadenie na kolieskových korčuliach Roljanje je jedným zo spôsobov, ako schudnúť, a tak spálite kalórie Tu je niekoľko tipov, ako sa učí role ...Stredisko in-line korčuliach môže byť veľmi zábavné a užitočné Najprv je potrebné zariadenie na kolieskových korčuliach Roljanje je jedným zo spôsobov, ako schudnúť, a tak spálite kalórie Tu je niekoľko tipov, ako sa učiť vrátiť ... Prvý týždeň. , je dôležité kúpiť rožky, ktoré vám vyhovujú. Bind role správne. Začnite pomaly, vstať a sledovať pozdĺž steny. Všimnite si, že hodí oveľa ťažšie, ako normálne topánky. ako začať, je dobré vedieť, že môžete držať, a preto , skúste si vziať niektoré kroky prilepené na stenách. Prvé kroky poznať dobre rozdiel medzi korčuľovanie a chôdze. Uistite sa, že venovať pozornosť tomu, ako aktivovať brzdy, pretože keď valcované our rovnakých pohybov v budete chodiť Constantly k aktivácii brzdy, a pravdepodobne spadol. trpezlivo a pomaly sa učí vrátiť, keď ste zvládli základné zručnosti korčuľovanie môžete ísť učiť sa a zase. Keď zapnete, budete musieť naučiť plne ovládať smer vášho tela. mierny sklon a pravdivé postavenie oboch nôh sú nevyhnutné pri implementácii tohto manévru.
> . TaiChi cvičenie
> . Jóga Nidri hlboké relaxačné techniky
> týždeň Cvičenie pre glutes
> týždeň Golf veľmi zaujímavý šport
> . Strata tuku plán pre mužov
> Ako zabrániť bolesti svalov
> . Ako mať štítok
> Výcvik na rameno
> . Cvičenie na bežiacom páse
> Krasokorčuľovanie najkrajšie zimné športy
> . Školenia pre truhly
> .. Ako rýchlo nabildovati
> .. Ako schudnúť
> . cvičenie je povinná pred lyžovanie
> Ako waltz kroky pre anglickú valčíka a hudbu piesne
> Ako hrať šach |? Koníčky a hry
> Ako korytnačky pomocou viečok |? Koníčky a hry
> .. Ako používať stacionárny bicykel
> týždeň Chôdza a rekreácia
> druhý výpal 000 kalórií denne