Najlepšie rady pre každodenný život

Domov Články Jazyky

Hudba

Hudba je umenie, v kategórii hudby môžete zistiť, čo všetky rôzne druhy hudby, klasickej hudby, všetky druhy rockovej hudby, hip hop music. Zoznam hudobných skladieb prehrávača, a texty piesní.

---------------------------------------------------------

Elektronická hudba Trance Music

Niektoré z najvýznamnejších predstaviteľov hudobného tranzu Cosmic Gate, Simon Posford, Tiesto, Paul van Dyk, Paul Oakenfold, Nič Chagall, Ferry Corsten, Armin van Buuren, Above & Beyond, Jonas Steur, John Askew, Marco V , 4 Strings, Sander van Doorn, Smith & záložcu, Johan Gielen, Celec, Ersa, Fred Baker, Conjure One, Delerium a Andain..
Trance je podmnožina elektronickej tanečnej hudby vznikol v neskorej 1980 do roku 1990
hudba sa vyznačuje tempe 130 BPM do 160 BPM, Synth používa opakujúce sa melodické sekcie, náhle zmeny v objeme alebo prerušenia. Niekedy obsahujú vokály, ale texty sú vo väčšine prípadov jednoduchá a skladá z opakovania fráz. Trance sa ukázal ako kombinácia techna a house music. ako trance hudba je často hral v nočných kluboch, možno považovať za formu club Music
Trance vznikol v nemeckých kluboch na začiatku 90. rokov rokov, a práve jedna nemecké mesto -. Frankfurt -. často odvolával sa na ako miesto, kde celý príbeh začal Podľa priekopníkov tohto typu zahŕňajú umelca ako DJ Dag , Oliver Lieb a Sven Vathi. čoskoro zdieľať trance má veľa podobností s technom, pokiaľ ide o tempa a rytmickými štruktúrami. ale obsahovala trance a melodickú štruktúru, ktorá pôvodne patrila k vtedajšej domu žánru. skorá fáza sme okarakteriziriati trance music ako hypnotická efekt zvonenie kvality a opakujúce sa rytmické aspekt.
V rovnakej dobe, teda prvé roky 90. rokov, hudobná revolúcia sa konala v meste Goa - India, kde sa čoskoro tvoril goa trance. Čoskoro potom nasleduje lisovanie a umelci such as Gil, Eat Static a doof a muž so žiadnym menom.
polovici 90. rokov veku appears na progresívny trance a stal sa jedným z dominantných foriem tanečnej hudby. Táto cesta sa spoliehal viac na basu a hlavné melódiu, zatiaľ čo odmietne a opakovanie hypnotickom tranze žánru štruktúru. Trance bol ostrejší než v dome, melodické techno a ďalšie upokojenie drumnbassa preto divu, že v okamihu stali veľmi populárne. Niektoré z DJs, ktorí sa podieľali na tvorbe tohto žánru a opustený v polovici roka a polovici 90. rokov rokov, a preniesol sa do viac progresívneho zvuku - Sasha, John Digweed. teraz Niektoré z najvýznamnejších predstaviteľov trance Cosmic Gate, Simon Posford, Tiesto, Paul van Dyk, Paul Oakenfold, Nič Chagall, Ferry Corsten , Armin van Buuren, Above & Beyond, Jonas Steur, John Askew, Marco V, 4 Strings, Sander van Doorn, Smith & záložcu, Johan Gielen, Celec, Ersa, Fred Baker, Conjure One, Delerium a Andain. Top 10 najlepších trance DJ Armin van Buuren Tiesto
Paul Van Dyk a predovšetkým teraz Beyond
ATB Markus Schulz, Judge Jules
Alex Gold teraz Christopher Lawrence
Paul Oakenfold
> ambientnej hudby Relaxačná hudba a príznaky depresie
> LEB som SOL DISKOGRAFIE
> Najpredávanejšie zahraničné piesne 2010, najlepšie party piesne 2010, piesne, ktoré boli označené 2010
> francúzsky šansón
> Japonská hudba
> Najvyššie hodnotené piesne všetkých čias, najlepšie piesne všetkých čias, najlepšie piesne všetkých čias
> Rap piesne Najlepšia rapová pieseň
> Španielsky tanec Paso Doble
> Dance Music Hudba k tancu
> Najpredávanejšie zahraničné piesne 2011, najlepšie piesne 2011, str hity 2011
> Laibach prvý koncert
> Ako má akustické struny, hrá akustickú gitaru, gitara krk
> Grunge kapely, grunge hudba, najlepšia grunge piesne
> AKO PIANO sú klávesy klávesy na klavíri
> cover verzie, najznámejšia liečba
> PSYCHO Modo štýl a pop music aktuálna