Najlepšie rady pre každodenný život

Domov Články Jazyky

Jedlo & Varenie

Páči sa vám softvér varenie a prípravu dobrého jedla? Zdravý obed alebo cestoviny, nápady pre čokoládové torty, kávu, koktaily. Tu sú recepty na všetko!

---------------------------------------------------------

Príprava MIEŇA ako pripraviť rybí

Ako pripraviť rybu Príprava merlúzy sa môže líšiť spôsobmi, a my sme pripravili recept na dusené mäso so zeleninou hrnca s merlúzyExistuje mnoho spôsobov, ako pripraviť rybu, a jeden z nich je Príprava novozélandského a misku s názvom: dusené mäso so zeleninou hrniec s merlúzy.
Prvé ZELENINA Očistite a nakrájajte na silnejšie plátky. Čistý ryby, obmedziť plutvy, a plátok na kúsky. Druhý Zelenina dohromady do jedného misy, pridáme soľ, korenie, trochu olivového oleja, bobkový list, tak dobrý mieša do jednotnej zmesi. Usporiadať rybie kúsky na toto zeleniny, takže ponor im málo, ale stále viditeľné. Nalejte vodu alebo rybací vývar, biele víno a dal ho rýchlo variť. Tretí Akonáhle dôjde k varu necháme variť krátko, potom zníženie horáka a nechajte zvoľna pozdĺž okraja. Nemiešajte, len Jemne pretrepte nádobu, že by sme sa rozišli kúsky rýb. 4. Strašiak chuť pred podávaním a posypeme nasekanou petržlenovou vňaťou. Podávame do tabuľky súčasnosti po celej dĺžke lode, na ktorej pripravenej misky. Pre 4 osoby merlúza 2 ks., Pribl. 0,80 kg zemiakov 1 kg cibule 2 strúčiky cesnaku 4 mrkvy výnos 0,20 kg petržlenu partia Bobkový list 2 ks. Olivový olej 0.05 l štipka čierneho korenia Fresh 2 ks paradajok. Biele víno 0,20 l soľ a korenie podľa potreby času Príprava: 40 minút
> MAGNOLIA VINICE odolné kríky
> ako robiť sushi
> Cestoviny s brokolicou
> Základy konzervácie potravín
> Keď by som mal jesť ovocie, jesť ovocie, keď to je najlepšie jesť ovocie
> . Ako sa varia pre milovníkov kávy
> huby kráľovstvo živiny aktuálna
> trvalky ZÁHRADA V rámci prípravy pôdy na pestovanie
> Ako urobiť tortu indiánsku dedinu
> Stevia ZÁVOD harmančeka
> Ako urobiť vajcia na toastu
> Vyprážaný karfiol Karfiol pripraviť

> Rastliny na balkóne
> Ako urobiť dobrý koktejl |? Potraviny a nápoje ?
> Potraviny CHOBOTNICE rybolovu a príprave potravín

> Ako sa zachovať citróny, v byte - Lemon ako liek a skladovanie citróny
> týždeň. Čo spôsobuje opicu
> ROCKY na záhrade a ako sa robí skalka
> MIMO Flower