Najlepšie rady pre každodenný život

Domov Články Jazyky

Zdravie

Tipy o zdravie, ako je rozpoznávanie príznakov alergií, depresie, liečba alkoholizmu, najlepším liekom na migrény. Všetko od zdravej výživy na zdravotné poistnom.

---------------------------------------------------------

Zápal očného nervu, strata zraku

Počas lekárskeho vyšetrenia zrakového nervu môže byť ľahko vidieť ophthalmoscope. Avšak, zápal očného nervu je často žiadny abnormálny vzhľad nervu ...



zrakového nervu je zápal očného nervu, ktoré môže spôsobiť úplnú alebo čiastočnú stratu videnia. Hlavnými príznakmi sú náhla strata zraku (úplná alebo čiastočná), alebo náhle rozmazané alebo neostré videnie, bolesť, ako keď očné pohyby. Veľa pacientov s očnou neuritída strácať farbu na pamäti, ovplyvnená zóna oka tak, aby farby prať sa v porovnaní so zdravou oka. Jedna štúdia ukázala, že 92,2% pacientov cítil bolesť v 39,5% prípadov pred stratou zraku. Počas lekárskeho vyšetrenia zrakového nervu môže byť ľahko vidieť ophthalmoscope. Avšak, zápal očného nervu je často žiadny abnormálny vzhľad nervu, aj keď u niektorých pacientov môžu byť opuchnuté. V mnohých prípadoch je len jedno oko ovplyvnená a pacienti nie sú vedomí straty farby v mysli, keď ošetrujúci lekár sa ich pýtať na pokrytie nákladov na zdravé oko.




> Cervikálny hlien
> Ktoré potraviny obsahujú draslík, potraviny bohaté na draslík, v potrave
> Ako na priberanie na váhe
> Poškodené vlasy
> Ľanové semienka sú úžasné nové potraviny
> vyrážka u detí
> Zápal Achillovej šľachy
> Čo je detská postieľka smrť?
> Pilates cvičenia loptu
> Ako jesť ovocie?
> Problémy kapilár pavúky
> . Jedlo vrásky
> Ako byť viac aktívny v zime
> spací pozície odhalí vašu osobnosť
> Potraviny, ktoré sú silnejšie - závislosť na potravinové
> týždeň Ako si deti
> Diéta plán s roztrúsenou sklerózou
> Ako čistiť mydlo |? Hygiena