Najlepšie rady pre každodenný život

Domov Články Jazyky

Zdravie

Tipy o zdravie, ako je rozpoznávanie príznakov alergií, depresie, liečba alkoholizmu, najlepším liekom na migrény. Všetko od zdravej výživy na zdravotné poistnom.

---------------------------------------------------------

Zápal očného nervu, strata zraku

Počas lekárskeho vyšetrenia zrakového nervu môže byť ľahko vidieť ophthalmoscope. Avšak, zápal očného nervu je často žiadny abnormálny vzhľad nervu ...zrakového nervu je zápal očného nervu, ktoré môže spôsobiť úplnú alebo čiastočnú stratu videnia. Hlavnými príznakmi sú náhla strata zraku (úplná alebo čiastočná), alebo náhle rozmazané alebo neostré videnie, bolesť, ako keď očné pohyby. Veľa pacientov s očnou neuritída strácať farbu na pamäti, ovplyvnená zóna oka tak, aby farby prať sa v porovnaní so zdravou oka. Jedna štúdia ukázala, že 92,2% pacientov cítil bolesť v 39,5% prípadov pred stratou zraku. Počas lekárskeho vyšetrenia zrakového nervu môže byť ľahko vidieť ophthalmoscope. Avšak, zápal očného nervu je často žiadny abnormálny vzhľad nervu, aj keď u niektorých pacientov môžu byť opuchnuté. V mnohých prípadoch je len jedno oko ovplyvnená a pacienti nie sú vedomí straty farby v mysli, keď ošetrujúci lekár sa ich pýtať na pokrytie nákladov na zdravé oko.
> Bolesť nôh
> Maslo alebo margarín? Čo je to zdravšie
> Od prisatia kliešťa
> Blackberry Sirup
> Alzheimerova choroba
> Chcel by som začať používať antikoncepčné pilulky, problém je, že môj otec bol chorý s rakovinou, a preto mám strach, že ak začnete tabletky chrobi riziko sa nevyskytuje vo mne.
> by ste mali piť odtučneného mlieka?
> Lymská borelióza príznaky
> TEA na celulitídu a čaj cysty na vaječníkoch - prírodný liek na liečbu celulitídy prírodné cýst na vaječníkoch
> TEA a vykašliavanie čaj pre vypudzovaniu vody z tela - prírodný liek na kašeľ
> Čo je dobrý šampón na lupiny?
> Ananás zdravie
> Aké sú vaše nechty hovoria o svoje zdravie
> Ako na priberanie na váhe
> . moc presviedčania
> Čaj z nechtíka
> prsia
> tekvicovým olejom
> Nebezpečenstvo preeklampsie