Najlepsze porady w codziennym życiu

Strona główna Artykuły Języki

Sztuka

Jakie rodzaje sztuki i nauki znaczenie sztuki w kategorii sztuki. Tradycyjne estetyka sześć różnych rodzajów sztuki, do filmów i komiksów rozszerzyć tradycyjne podziały sztuki. Są to: muzyka, teatr, literatura, malarstwo, rzeźba, architektura, film, taniec i pasy.

---------------------------------------------------------

Jak rozwijać muzykę afrykańską |? Art

Jak rozwijać muzykę afrykańską muzykę w Afryce zawsze był integralną częścią codziennego życia.. Muzyka w Afryce zawsze był integralną częścią codziennego życia są piosenki polityczne, pieśni miłosne, pieśni, które mówią, rytualnej muzyki, muzyka towarzyszy śpiew i muzyka, który odurza nam niesamowite rytmy i niezwykłą technikę Jest następnie napisany tak, że sztuka gry przekazywana z pokolenia na pokolenie w rodzinach lub społecznościach. afrykańska muzyka opiera się na ludzkim głosem. śpiewacy i instrumentaliści często Rasowe naśladowania i naśladują siebie nawzajem. Zazwyczaj jedna piosenkarka zaśpiewała wers, jak to odpowiada do montażu i na przemian zaktualizowanego Katowice Ten styl śpiewania ma swoje korzenie z piosenek, które były śpiewane podczas badań terenowych. Chór często kołysze się podczas śpiewania lub tańcem, a melodia następuje rytmiczne bicie dłoni. Katowice Katowice tradycyjna muzyka afrykańska muzyka brzmi zupełnie inny od muzyki europejskiej. Muzyka Północ kraje afrykańskie należą do arabskiego stylu. Wokaliści śpiewają wysokie noty, co Katowice trwają zwykle bardzo długo, a melodia może być improwizowane. Katowice Pierwszą rzeczą zauważysz Jeśli wizyta na południu będzie nieco zaskakujące różnorodność rytmów, które towarzyszą piosenki, ale muzyka dla siebie. Brak Perform afrykańskiej muzyki nie mogą być identyczne, ponieważ muzycy swobodnie improwizować, wymyślać nowe melodie i motywy dodawać i odejmować. Katowice
African Rock i Pop Katowice Dzisiaj, afrykańska muzyka stanowi integralną część sceny world music. zdominowany przez połączenie tradycyjnych i zachodnich stylów muzycznych takich jak rock, soul i jazz. W Afryce Zachodniej jest to bardzo popularny Highlife, Ameryki Łacińskiej muzyka charakteryzuje się rytmów. Jeden z najbardziej utalentowanych muzyków z Afryki, Senegalu Youssou NDour wykonuje muzykę o nazwie mbalax. Bogactwo dźwięku z instrumentów dętych i muzyki gitarowej, a także ze skomplikowanymi rytmami pełnymi omdleń, a następnie NDourov wyjątkowe wokale i jego utwory często odwołuje śpiewaków konwersacji i orkiestrę. Poznań Muzycy z Zimbabwe i RPA są znane jego zborskome śpiewu. Katowice WIDOK W przeszłości EUROPAGES aż do 20 wieku, większość Afrykańczyków mieszkających w otwarte i instrumenty muzyczne wykonane z elementów, które znajdują się w naturze. Bębny służą wydrążonych pni drzew i skóry zwierząt. łuk myśliwski może również służyć jako prosty instrument smyczkowy. i garnki gliniane wypełnione pestkami dyni i kamienie służyły jako grzechotki, a cienkie kości i przekształcony łodyg trzciny cukrowej i grał panpipe. innych prostych instrumentach wspominając mały ksylofon i granaty mbiry wykonane z metalu przymocowane do kawałka drewna, które w zależności od długości dźwięków produkować różne wysokości.
> Aforyzmy o ludziach
> Samuel Beckett CZEKA NA EUROPAGES Godot zawartości
> Anna Karenina treści LEKTIRA powieści
> zestawienia Crazy Love
> LEGEND OF rybaka i zawartości FISH bajek
> PACJENT MOLIERE Imaginary Katowice treść
> KISS wiadomości SMS
> Wiadomość dla snem
> JUDYTA treści
> Mary Juric biografie ZAGORKA i dzieła EUROPAGES
> łacińska sentencja
> Nowe szaty cesarza bajki treść
> IMENDANSKE Gratulacje Gratulacje dla EUROPAGES gospodarstwa rolne
> Jak Renaissance wpływ na świat |? Art
> cytaty o marzeniach
> Komunikaty pożegnalne
> Combray Katowice powieści treść
> Girls Of EUROPAGES Riyadh zawartości
> Prometeusz Związane Katowice treści Ajschylos
> John GUNDULIĆ nick i literackiej Katowice praca