Najlepsze porady w codziennym życiu

Strona główna Artykuły Języki

Historia i geografia

Możesz uczyć się z historii i przeczytać o geografii i historii świata. Historia Rzymu, Europa, Ameryka, Azja.

---------------------------------------------------------

Jak na maszynę do szycia | OFERTY Inventions

Jak zrobiłem maszynę do szycia Jeden z badaczy stwierdził, bezpański i jest w spokojnej nepoznatm kierunkowym.. Badacz znalazł bezpański i jest w strefie całkowicie nepoznatm Tam poznał tubylców, nie spodziewamy się znaleźć żadnych śladów cywilizacji Jednak ku mojemu zaskoczeniu, do chaty wodza, ujrzał szycia maszyna
szycia jest bardzo ważne działanie dla ludzi, więc musiał wymyślić maszynę do szycia tylko pytanie brzmiało:.. którzy myślą go najpierw opowieść o odkryciu maszyny do szycia jest bardzo smutny?. Pierwsza taka maszyna była wymysłem Saint Thomas. Jest +1790-ta patent dla swojej wzorowego roku, według wielu cech podobnych do dzisiejszego maszyny do szycia. Zasadniczo powinno być używane do szycia skóry. Ale nigdy maszyna poszła do administracji i znaleźć kłamcą ¬ że kiedykolwiek ponieważ jego wynalazek nie miał żadnego materiału korzyści.
w 1830 roku. biedny francuski szlachcic Bartelemi Thimonnier wynalazł maszynę do szycia, która jest bardziej podobny do teraźniejszości. Takie wykorzystanie maszyny do szycia rozpoczął we Francji, ale gniewny tłum pracowników, w obawie z utratą pracy złamał wszystkie maszyny do szycia i przemysłowe, w których maszyny te produkują. Timonnier zmarł w nędzy. Katowice Tymczasem w Nowym Jorku, część Walter Hunt wynalazł, niemal w tym samym czasie, maszynę do szycia, która miała błędnego kodu PIN , z małym otworem na jednym końcu. To wyciągnął igłę przez pętlę tkaniny z wątku, który jest drugi wątek łapanie dna, tworząc punkty. Jednak Hunt nie opatentować swój wynalazek!
więc kredyt na Wynalazek pierwszą maszynę do szycia, który należał oficjalnie zaczęła stosować człowieka, którego nazwisko było Elias Howe. Rok 1851. Isaac Singer opatentował maszynę do szycia, więc on i Howe spierają się, kto ma pierwszeństwo. Howe dostał wolne. Dlatego została wypłacona Pewien procent sprzedaży każdego typu maszyny do szycia, która była wówczas w użyciu. Dzisiaj, oczywiście, istnieją tysiące rodzajów maszyn do szycia, a nawet specjalne maszyny do szycia skór, kapeluszami filcowane, kołdry, przycisków i wielu innych celów.
> słoneczna i zaćmienia księżyca w atmosferę ziemską,
> meteor uderza ciało niebieskie
> obliczenia emerytury emerytury systemowych
> egipski Biżuteria i mocny makijaż
> Jak dokonał pierwszego tapetę | Historia?
> Jak pierścienie Saturna |? Astronomy
> Jak Barometru |? Inventions
> Jak latającego statku powietrznego | OFERTY Inventions
> Jak grecką mitologię | DLA Mity i legendy?
> Homo sapiens przodkami
> Jak przygotować brzytwa |? Historia
> Roman monety stare pieniądze Numizmatyka Numizmatyczny Directory
> Jak wymyślono prezerwatywy |? Historia
> PLANET MOON zaćmienie Księżyca
> TIME TO MARS, Podróż w kosmos
> Kultura Vučedol i gołębie
> Roman Amfiteatr symbol władzy
> mięsożerne dinozaury wygląd
> Jak Europejczycy skolonizowali Afrykę |? Historia
> W zmieniających się pór roku |? Astronomy