Najlepsze porady w codziennym życiu

Strona główna Artykuły Języki

Food & Cooking

Lubisz gotować i przygotowanie dobrego jedzenia? Zdrowy obiad lub makaron, pomysły na ciasta czekolada, kawa, koktajle. Oto przepisy na wszystko!

---------------------------------------------------------

Jak rozwijać granatu |? Garden

Jak rozwijać granatu granatem?Granat - Punica granatum - ma bardzo szeroki zakres hodowli - Azja, Europa, Afryka, Ameryka Północna i Południowa -.. Dorastając pasek został rozszerzony w krajach na całym Morzu Śródziemnym iw Afganistanie i Azerbejdżanu w Stanach Zjednoczonych jest rośnie powoli się rozwija. Katowice bar owoce są bardzo popularne i ulubiony owoc na świeżym konsumpcji i produkcji różnego rodzaju produktów, z których niektóre są szczególnie ceni sobie sok. granat owoc zawiera wodę 76-78%, 1,2 do 1,5% białka, 8 do 21% cukru, 0,3 do 0,9% kwas organiczny, 70 mg / kg witaminy C i innych składników cennych. Dlaczego jest wielka wartość odżywcza i dijetoterapeutsku. skóry owocu wyprodukowany tanin dla przemysłu farmaceutycznego i innych celów. Granat nie jest przydatne tylko owoce, ale również bardzo ładne dekoracyjne roślin w ciągu roku, zwłaszcza gdy kwitną i owoce kiedy dojrzewają, więc powinien rosnąć w większym stopniu w ogóle, a także w przydomowych ogrodach obszarze śródziemnomorskim. Katowice Granat kwitnie w rejonie Morza Śródziemnego i dobrze wytrzymuje wysokie temperatury latem. Jednak niskie temperatury jest wrażliwa i nie toleruje temperatury poniżej -15 ° C do -17 ° C w czasie spoczynku zimowego.
Ważne jest, że gleba ma wystarczające wilgoci podczas intensywnego wzrostu korzeni na jesieni i wiosną, a także w fazach wzrostu roślinności i Sadzonka owocowych. dlatego wymagają równomierny rozkład opadów, a jeżeli nie jest możliwe do wyboru takie stanowiska, to musimy zapewnić nawadnianie. Katowice Granat jest tak typowe heliofit wymaga dużo światła. roślinność zaczyna się w drugiej połowie marca i trwa 180-215 dni. Kwitnienie jest rozciągnięta i dojrzewanie rozpoczyna się, w zależności od odmiany, 120-160 dni po kwitnieniu.
Granat rozwija się najlepiej w głębokich, dobrze osuszony piaszczysto-gliniastej glebie, które z dużą ilością wody i zawiera dużo materii organicznej - Humus -.. i pierwiastków biogennych jednak nie tolerują ciężkich gliniastej glebie i bardzo mokrego Katowice bar propagacji jest bardzo prosta. Granat uprawia się na własnych korzeni, więc nie wchodzą pod uwagę podłoża lub szczepienia. Większość korzenie są propagowane przez sadzonki. długość sadzonek 20-25 cm i grubości 0,5 do 1,2 cm w ciągu dwóch lat po wypisie cięcie opadających liści na początku zimy. Późną jesienią podjęte sadzonki są przechowywane w chłodnym i wilgotnym piasku. przedszkole na wiosnę dobrze przygotowany grunt i otwórz bruzdy w rozstawie 90 cm, a są one w odległości 10 do 20 cm sadzonki są umieszczane, a nieco skośnie. sadzonki Prporenje należy wykonać wczesną wiosną, bo granat roślinność zaczyna wcześniej. prporenje Katowice łatwiej się wybrać, dobry luźnej ziemi na głębokości od 30 do 40 cm. Sadzonki zakopać luźnej ziemi, aby pozostał on na powierzchni zarodku, z którego można ścigać chłopców, z których sadzonki rozwijają. Pozwala to na propagację podane już w ciągu najbliższych sadzonek rocznie, więc mówimy tu o dwóch-lat sadzonki. Ale czasem praktykowane sadzonki opuszczenia przedszkola na kolejny rok tak dostajemy trzy-letnie sadzonki. Katowice Bardzo rzadko rozmnażane przez nasiona, ale potomstwo jest prawie nie do odróżnienia od rodzica, z którego nasiona zostały podjęte.
granat odmiany są specyficzne dla poszczególnych krajów. W uprawie została rozszerzona wiele odmian lepiej dostosowanych do konkretnych warunków środowiskowych. Jest uprawiana w nas wiele odmian, z których tylko niektóre mają większe znaczenie ekonomiczne.
> . Cocktail Długi Ice Tea Island
> ROSE krzewy i kwitnące żywopłotów
> Przygotowanie LAMB naczynia EUROPAGES jagnięciny
> Wiśnia likier koktajl Katowice
> Kwiat GARDENIJA rośnie w domu
> Jak podawać wino |? Artykuły spożywcze i napoje
> Zakład BaZgA starszy kwiaty
> Jak stworzyć zdrowe śniadanie
> sok jeżyna, syrop jeżyna, przepis na sok jeżyna
> Posiłki wołowiny jak przygotować
wołowina

> Aby przygotować się ryby następuje
ryb

> Cold Sałatka z kurczaka Sałatka Światło i Katowice czas przygotowania
> . Jak zapisać gulasz wołowy
> trawniki zielonkowe system żywienia
> rumianek ROŚLIN Stevia
> Mai Tai recepta, przygotowane Katowice koktajle
> Jak pracować ciasto do pizzy, dzięki czemu ciasto do pizzy, przepis pizza
> ozdobne drzewo sadzenie drzew
> Pojęcie Carnation kwiaty
> KOSZE pisanki wielkanocne Farbowanie i mięs na Wielkanoc