Najlepsze porady w codziennym życiu

Strona główna Artykuły Języki

Historia i geografia

Możesz uczyć się z historii i przeczytać o geografii i historii świata. Historia Rzymu, Europa, Ameryka, Azja.

---------------------------------------------------------

Biała Rasa jest brak światła słonecznego i witaminy D

Mieszkańcy Skandynawii opracowany najjaśniejszą skórę štobolje aby zrekompensować brak światła słonecznego i witaminy D w diecieWrocław mieszkańcy Europy stały się białe ocieplane, około 5500 lat temu, nowe badania pokazalasu norwescy naukowcy Rasowe Eksperci uważają, że na nagłe zmiany koloru skóry wystąpiły w spromjenama diety, gdy ludzie z myśliwych -. Kolekcjonerskie postalipretežno rolnicy. Katowice Zmniejszone karmienie ilość mięsa w połączeniu z niewielką ilością słońca w północnej części Zemljeuzrokovale niższy poziom witaminy D. W rzeczywistości uzgojenapoljoprivredom żywność ma mniej witaminy D, A ciemnoskórego pigmenty kožeblokiraju promienie ultrafioletowe, które sprawiają, Czy można stworzyć uorganizmu.
Eksperci z Uniwersytetu w Oslo vjerujuda ta zmiana diety spowodowały zmiany koloru skóry w celu przezwyciężenia problemu seovaj.
poprzednie badania wykazały już korelację dapostoji między poziomem witaminy D i skórę kolor. Znanstvenicisu wcześniej wierzył, że migracja ludności na północy z głównych przyczyn ilości promjenau pigmentu, jednak nowe badania wykazały, że ważne jest uloguodigrala i żywienia. Wrocław mieszkańcy Skandynawii opracowany najjaśniejszą skórę na działanie słońca .. i brak boljekompenzirali witaminy D w diecie Katowice Jeśli ta teoria jest potwierdzona oznaczałoby to, że wcześnie Europejczycy biliznatno ciemniejsze cery Katowice Johan Moan z brytyjskiego Instytutu Fizyki wyjaśnia uEngleskoj przed 5500 - 5200 roku nie było nagłe zmiany prehranimnavikama i że część ryb w diecie znacznie ograniczone. Rolnictwo żywność nie miała wystarczającej ilości witaminy D, promieniowanie aSunčevo był zbyt słaby, aby produkować wystarczająco tamnukožu. Katowice Jednym z ostatnich badań przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych Državamapokazala, że ​​około 50 procent młodych African American jest zbyt niska razinevitamina. Gumtree Łódź
> fakty o sensie wszechświata zapachu
> Co greckich miast | Historia?
> pióra ptaków obserwacje ptaków
> Jak dokonał pierwszego tapetę | Historia?
> Jak kalendarz |? Historia
> Jak termostat kontroluje temperatury |? Wynalazkami
> planetoida Zagrzeb, astronomowie
> Jak często widzimy kometa Halleya | Astronomia?
> Pochodzenie nazwisk urodzeń, małżeństw i zgonów
> Apache Dyrektor Naczelny Indian
> TUROPOLJSKA Jurjevo święto wiosny
> Tut faraona życie i znaczenie imion
> City Under budynków woda w morzu
> Bitwa o historii Sisak
> Jak wynalazł Compass | wynalazki?
> Jak to wyglądało Aztec cywilizacje |? Historia
> Jak wygląda Pierwsza Jugosławia |? Historia
> Jak wygląda struktura egipskie społeczeństwo |? Historia
> Perski Empire
> Jeanne dArc Dziewica Orleańska zostaje skazany na śmierć