Najlepsze porady w codziennym życiu

Strona główna Artykuły Języki

Historia i geografia

Możesz uczyć się z historii i przeczytać o geografii i historii świata. Historia Rzymu, Europa, Ameryka, Azja.

---------------------------------------------------------

Biała Rasa jest brak światła słonecznego i witaminy D

Mieszkańcy Skandynawii opracowany najjaśniejszą skórę štobolje aby zrekompensować brak światła słonecznego i witaminy D w diecieWrocław mieszkańcy Europy stały się białe ocieplane, około 5500 lat temu, nowe badania pokazalasu norwescy naukowcy Rasowe Eksperci uważają, że na nagłe zmiany koloru skóry wystąpiły w spromjenama diety, gdy ludzie z myśliwych -. Kolekcjonerskie postalipretežno rolnicy. Katowice Zmniejszone karmienie ilość mięsa w połączeniu z niewielką ilością słońca w północnej części Zemljeuzrokovale niższy poziom witaminy D. W rzeczywistości uzgojenapoljoprivredom żywność ma mniej witaminy D, A ciemnoskórego pigmenty kožeblokiraju promienie ultrafioletowe, które sprawiają, Czy można stworzyć uorganizmu.
Eksperci z Uniwersytetu w Oslo vjerujuda ta zmiana diety spowodowały zmiany koloru skóry w celu przezwyciężenia problemu seovaj.
poprzednie badania wykazały już korelację dapostoji między poziomem witaminy D i skórę kolor. Znanstvenicisu wcześniej wierzył, że migracja ludności na północy z głównych przyczyn ilości promjenau pigmentu, jednak nowe badania wykazały, że ważne jest uloguodigrala i żywienia. Wrocław mieszkańcy Skandynawii opracowany najjaśniejszą skórę na działanie słońca .. i brak boljekompenzirali witaminy D w diecie Katowice Jeśli ta teoria jest potwierdzona oznaczałoby to, że wcześnie Europejczycy biliznatno ciemniejsze cery Katowice Johan Moan z brytyjskiego Instytutu Fizyki wyjaśnia uEngleskoj przed 5500 - 5200 roku nie było nagłe zmiany prehranimnavikama i że część ryb w diecie znacznie ograniczone. Rolnictwo żywność nie miała wystarczającej ilości witaminy D, promieniowanie aSunčevo był zbyt słaby, aby produkować wystarczająco tamnukožu. Katowice Jednym z ostatnich badań przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych Državamapokazala, że ​​około 50 procent młodych African American jest zbyt niska razinevitamina. Gumtree Łódź
> Jak natryskowe | OFERTY Inventions
> W zmieniających się pór roku |? Astronomy
> jak śnieg śnieżynka
> Tribe astronomowie Maya
> Jak na maszynę do szycia | OFERTY Inventions
> jak podwodnych nurkowań | OFERTY Inventions
> Adult jąkania w EUROPAGES zaburzenia mowy
> W jaki sposób urząd pocztowy |? Historia
> wojna domowa w Hiszpanii
> cywilizacji sumeryjskiej najstarsze cywilizacje
> występowanie nazwiska Etymologia
> Josif VISARIONOVIČ Dzhugashvili STALJIN biografie
> Jak skonfigurować kabla telefonicznego za oceanem | OFERTY Inventions
> Jak legendą Atlantydy | DLA Mity i legendy?
> angielski król Henryk VIII i kara za cudzołóstwo
> meteor uderza ciało niebieskie
> Jak szukać najpiękniejszych grobowców na świecie |? Historia
> Jak pieprz zanim zostały docenione |? Historia
> Jak Wielki Kanion |? Historia
> Dark długość fali materii