Najlepsze porady w codziennym życiu

Strona główna Artykuły Języki

Historia i geografia

Możesz uczyć się z historii i przeczytać o geografii i historii świata. Historia Rzymu, Europa, Ameryka, Azja.

---------------------------------------------------------

Biała Rasa jest brak światła słonecznego i witaminy D

Mieszkańcy Skandynawii opracowany najjaśniejszą skórę štobolje aby zrekompensować brak światła słonecznego i witaminy D w diecieWrocław mieszkańcy Europy stały się białe ocieplane, około 5500 lat temu, nowe badania pokazalasu norwescy naukowcy Rasowe Eksperci uważają, że na nagłe zmiany koloru skóry wystąpiły w spromjenama diety, gdy ludzie z myśliwych -. Kolekcjonerskie postalipretežno rolnicy. Katowice Zmniejszone karmienie ilość mięsa w połączeniu z niewielką ilością słońca w północnej części Zemljeuzrokovale niższy poziom witaminy D. W rzeczywistości uzgojenapoljoprivredom żywność ma mniej witaminy D, A ciemnoskórego pigmenty kožeblokiraju promienie ultrafioletowe, które sprawiają, Czy można stworzyć uorganizmu.
Eksperci z Uniwersytetu w Oslo vjerujuda ta zmiana diety spowodowały zmiany koloru skóry w celu przezwyciężenia problemu seovaj.
poprzednie badania wykazały już korelację dapostoji między poziomem witaminy D i skórę kolor. Znanstvenicisu wcześniej wierzył, że migracja ludności na północy z głównych przyczyn ilości promjenau pigmentu, jednak nowe badania wykazały, że ważne jest uloguodigrala i żywienia. Wrocław mieszkańcy Skandynawii opracowany najjaśniejszą skórę na działanie słońca .. i brak boljekompenzirali witaminy D w diecie Katowice Jeśli ta teoria jest potwierdzona oznaczałoby to, że wcześnie Europejczycy biliznatno ciemniejsze cery Katowice Johan Moan z brytyjskiego Instytutu Fizyki wyjaśnia uEngleskoj przed 5500 - 5200 roku nie było nagłe zmiany prehranimnavikama i że część ryb w diecie znacznie ograniczone. Rolnictwo żywność nie miała wystarczającej ilości witaminy D, promieniowanie aSunčevo był zbyt słaby, aby produkować wystarczająco tamnukožu. Katowice Jednym z ostatnich badań przeprowadzonych w Stanach Zjednoczonych Državamapokazala, że ​​około 50 procent młodych African American jest zbyt niska razinevitamina. Gumtree Łódź
> różnica czasu Chorwacji strefa czasowa Ameryka
> meteor uderza ciało niebieskie
> Kultura Vučedol i gołębie
> Syberia Rosja.
> Jak latającego statku powietrznego | OFERTY Inventions
> Jak pieprz zanim zostały docenione |? Historia
> zmiana klimatu ENERGIA I PRACA
> Jak wygląda Pierwsza Jugosławia |? Historia
> VOLCANO ISLANDIA Katowice erupcja
> jak podwodnych nurkowań | OFERTY Inventions
> Jak umieścić wojna secesyjna |? Historia
> Chiński długość ściany, World Heritage
> Horvat nazwisko, nazwiska chorwacki
> Biała Rasa jest brak światła słonecznego i witaminy D
> ciała kosmiczne Dark 3D znaczenia
> Jak wymyślono prezerwatywy |? Historia
> skutki globalnego ocieplenia na wzrost temperatury
> Jak to robili Afroamerykanów |? Historia
> światło roku czarna dziura
> Statki kosmiczne Podróż w kosmos