Geriausia patarimų kasdieniame gyvenime

Home Straipsniai Kalbos

Sportas ir poilsis

Skaitykite apie sporto - krepšinio, futbolo, rankinio, slidinėjimo ir visų rūšių poilsio - plaukimas, ėjimas, aerobika, pratybų ir Pilates naudą planą.

---------------------------------------------------------

Kaip treniruoti pilvo raumenis

Kaip treniruoti pilvo raumenis, stiprinti pilvo raumenis ir sudeginti riebalus
. Stiprinti pilvo raumenis ir sudeginti riebalus - koncepcija yra labai paprasta, tačiau jos įgyvendinimas galėtų būti šiek tiek sunkiau, tai reikalauja šiek tiek laiko, atsidavimo, pastangų ir kantrybės gauti fiksuoto skrandžio, turite padaryti du dalykus: statyti raumenis ir sudeginti šiek tiek riebalų per tinkama mityba ir fiziniais pratimais yra tikrai gražus abs, bet jei padengti riebalų sluoksnis, jie bus nematomas čia yra patarimų, kaip mokyti savo pilvo raumenis

...
atsilenkimai krantinė / u
u / u guli ant grindų -. ant tatamio arba ne - ir ištiesti rankas prie krūtinės ląstos - niekada imtis savo galinius savo vadovus sulenkti savo kelio didinti savo rankas ir viršutinę liemens link kelio. išimtinai tiktai ženklo pilvo raumenys naudojami yra svarbus ne atitraukti į aukšte visą nugaros, kaip tai gali sukelti įtampą ir skausmą, ir šie judėjimai padės jums sukurti pilvo raumenis. svarbiausia daryti sutrikti dalis yra į mobilizuoti pilvo raumenis, kad pakelti rankas nuo grindų. Be kelti rankas off su grindų iškvėpti per burną. Kadangi jau iškėlė rankas kitoje stotelėje ir imtis tam giliai kvėpavimo iškvėpti išleisti į oro poilsio. Dabar lėtai mažesnį jūsų rankos ant grindų, kol ašmenys paliečia grindis. yra giliai įkvėpkite tuo pačiu metu . Neleiskite jūsų galva atsitrenkti į žemę.
u įkrovos. / u
u / u guli ant grindų, padėkite butas ant žemės kojas, kojų ir sulenkto kelio ir kirsti rankas ant savo krūtinės . Paprašykite ką nors, kad laikyti kojas ar slydimo jį pagal kažką sunkiųjų pabandyti su pertrauka toli nuo abiejų pečių ir apatinės nugaros dalies grindų. nuleiskite kūną. Pakartokite. Po to, kol ji bus tapti pratimas tampa lengviau jums. Padidinti kartojimų skaičių arba pridėti naujus iššūkius. Ieškoti šiek tiek nuožulnus suolelio pratimus arba padaryti juos specialaus kamuolio. Jūs galite taip pat pridėti yra mažai krūvį ant krūtinės. Naudotos pajūrio dviračiai. / u
melas stovėjo ant grindų, pakelkite kojas ir paversti juos atneša į krūtinę. Švinas jūsų Kairėje kelio link dešiniojo peties, ir tada grįžkite į pradinę padėtį, o dešinio kelio lenkimas link savo kairiojo peties.
u traukinys remti raumenys stuburo. / u
statyti tikrai labai pilvo raumenis, turite Pirmiausia, žinoti savo funkciją. pagrindinė funkcija šie raumenys yra dirbti su jūsų nugaros išlaikyti, teisingą laikyseną ir stuburo stabilizavimo. Taigi, tas pats pilvo raumenų mokymas be Nugaros raumenų mokymą, padėti į disbalansą, kuris, RA yra svarbu išlaikyti tinkamą laikyseną pilvo raumenis yra ne tik Tai rodo, pilvo raumenis, geriausia treniruotė yra vienas, kuris stiprina raumenis ir remti stuburo būti naudinga šiuo atveju, Sit-ups ar ... sunkiosios atletikos. Šios pratybos bus sukurti visus raumenis, kurie palaiko jūsų stuburas. papildymas , ir sustiprina kitus raumenis, pavyzdžiui, sėdmenų, ir skatina svorio kritimą.
u įkrovos peilis g / u
Atsigulkite ant nugaros ant grindų, ištieskite kojas, padėkite rankas ant tavo kūno, lėtai pakelkite kojas tiesiai iki -. ne sulenkti kelius -. kaip aš turės būti 90 laipsnių į grindis, lėtai nuleiskite koją ir pakartokite visa veikla, ar ne leiskite tuo atveju, kad jo kojos paliesti žemę, kad padidinti iššūkį, kad eiti į sporto salę Yra tos priemonės -. . dienų ant pečių - turite į pakelkite kojas aukštyn Jei naudojate šiuos prietaisus, jūs galite šiek tiek palengvinti užduotį lenkimo kelius ir traukiant juos į krūtinę yra sunkiau, kad pakelti kojas tiesiai į su krūtinės Šis pratimas padeda mums su suformuoti ... į mažesnes pilvo raumenis Jei esate tikrai. .
u Atlikti lenkimo ir sukimo organizmo per kasdieninę veiklą. / U
Pasiekite savo kairę ranką prie dalykų, dešinėje pusėje ir atvirkščiai. Jei norite padaryti kažką ruožtu norėdami pamatyti, jei jūs negalite atlikti be judinti savo klubus ir sukimo tik ties juosmeniu kūno. Tai labai nepatogu, kai norite kalbėti su kitu asmeniu, todėl naudoti šį būdą tik tuo atveju, jei jis susijęs su daiktų negyvų. vaikščioti ar stovėti vietoje, apsimesti, kad yra kažkas ateina jūsų kryptimi ir lenkimo savo kūną sznaucerkę. Ar tai taip dažnai, kaip įmanoma, tačiau nepersistenkite. Jūs galite atlikti lenkiantis pirmyn, ar net sėdėti. Naudotos u Įveskite Vykdyti savo dienos treniruotės. / U
greitas veikimas padės treniruoti pilvo raumenis, ypač jų partijos mažesnis.
Pridėti pajūrio
sudėtingus judesius pagrindinio profesinio mokymo. / U
mokyti vis daugiau kūno raumenis. Pavyzdžiui, sujungiant panaikinimas wymachami rankas. Taip pat galite pasirinkti svorius ir daryti svyruoti pakaitomis sulenkti. pamatyti, kiek jūs išleidžiate energijos balanse. Apjungti naudotis. Būkite kūrybingi.
> Kaip žaisti džinramis, ramsas kortų žaidimas, taškų ir taškų taisykles žaidimas ramsas internete
> Kaip mokyti atgal ant rutulio
> Kaip turėti plokštelę
> .? Kas yra fitnesas
> ? Kaip įmonė kūno rinkinys pratimai pilvo, rankų, šlaunų ir sėdmenų
> Ką pirkti akinius?
> Kaip šokti salsos šokių salsa, šokių žingsniai bateliai, salsa
> Kaip naudoti stacionarus dviratis
> Kur slidinėti Lenkijoje mažiau Perpildytose slidinėjimo kurortų
> Kaip motyvuoti save naudotis
> Kaip žaisti kaladont žaidimą. Taisyklės kaladont
> Kaip pakeisti ant dviračio padangą
> Kaip sukurti erdvę jogos
> Kaip saugiai naudotis nėštumo metu
> Kaip pagerinti savo fizinę būklę
> mokymas greičiu
> Kaip pradėti rodyti
> Kokie jos privalumai?
> Kaip Go Snowboarding orczyku.
> Ką vykdo apatinę nugaros dalį?