Geriausia patarimų kasdieniame gyvenime

Home Straipsniai Kalbos

Pinigai

Patarimai apie pinigų pervedimai, rinkos palūkanų normos, paskolos, kredito korteles, balansas perdavimo, aukštos palūkanų taupymo, paskolas su mažomis palūkanomis.

---------------------------------------------------------

Kaip atsakyti į klausimą atlyginimo

Kaip atsakyti į darbo užmokesčio klausimą, kai išgirsite klausimą apie savo pelną, o ne iš pradžių nesuteikė numeriai
Kai jūs išgirsite klausimą apie savo potencialių pajamų pirma jau niekada nepavyko, kad pateikti tikslią informaciją, atsakant į šį klausimą nebuvo kandidatas, kuris 1. suteikia numeris, jūs tikrai prarasti ... Tai yra geriausia, kai asmuo atlikti interviu teiks informaciją apie darbo užmokestį, nes tada jūs galite sutelkti siekiant į viršutinį lygį su siūlomo darbo užmokesčio Tačiau nepamirškite ne į imtis atsakomybės ir mokėti aukščiausio lygio, jei jūs esate ne pasitiki savo įgūdžiais. Laimei, bendrovė niekada daro darbas pasiūlyti jokių pinigų pajamas. taip gerai sėkmės yra jūsų pusėje, tiesiog prisiminti, kad išlaikyti savo kojas ant žemės. Žemiau yra sąrašas klausimų ir atsakymų, kuri padės jums gauti per į interviu etape, tikimasi pajamos. Keep omenyje, kad keletą kartų, kad išvengti tuos atsakymus yra mažiau, kad naujo-išgirsti darbo užmokesčio klausimą.
u Kas yra atlyginimų Ponas / Ponia mastas domina? / u
Pirmiausia, norėčiau / turėčiau kalbėti apie poreikius ir lūkesčius mane, todėl aš suprantu, ką mano darbas bus grindžiamas. Tai švelnus būdas išvengti atsakymo.
u Koks buvo jūsų / jūsų atsakomybė paskutinę darbo vietos / u
. Ši pozicija yra ne visai tas pats kaip ankstesnis. kodėl gi / turėčiau aptarti muitų, kurie turi įtakos mane, ir tada nustatyti teisingą atlyginimą už šį darbą Sunku rasti žodžius teisingą argumentą ir atsakomybę - su šiuo atsakymu įgysite pagarbą asmeniui, kuris atlieka užimtumo
u Kas yra jūsų ir jūsų lūkesčiai už atlyginimo / u
Pirmiausia esu suinteresuotas rasti darbą, ta sąskaita bus būti .. man aš esu tikras / tam tikras, kad pasiūlymas mokestis turės būti siūloma atlyginimus panašių pozicijas darbo rinkoje, kitaip tariant - I .. pagarbą ir pasitikėjimą į teisingumo verslo
u Man reikia, kad žinoti, kokią algą Mr. / Mrs domina, pateikti į Viešpaties arba Lady pasiūlymo. Ar aš žinoti, kad darbo užmokesčio diapazonas / u aš turėtų būti dėkingas
/ łabym dėkingas, jei galėčiau / łabym gauti savo pasiūlymą, pagrįstą šios pozicijos biudžeto. Tai labai tiesiogiai atsakymą. padėkos žodžius, kad būtų geriau žmonių akyse vyks atliekant interviu.
u Kodėl ar jūs norite / Jūs galite suteikti savo atlyginimo reikalavimus / u
Manau, kad ponas / ponia turi tam gerą idėją, ką toks požiūris turi įtakos jūsų verslui. Tai informacija, kad aš / łabym. pabaiga kad žaisti katės ir pelės. Būkite patvarios ir negaunate yra laimėti požiūrį. Br Šie bandiniai yra pakankamas, kad būtų išvengta atsakymą su pajamomis. Jei jūs manote, kad jums parodyti savo užsispyrimo, galvoti apie tai, kaip jie jaučiasi, kuris apklausiamas ir yra vis dar klausia tą patį klausimą. Jei jūs duoti kvailiu, ir jūs atsakyti į šį klausimą Jūs galite būti blogas derybininkas. Taigi, jūsų požiūris ir suvokti, kad abi pusės šiuo atveju yra nuolatinis. žinoti, kad tyrimai rodo, kad jei jūs imituoti pašnekovui, elgesį, jums yra labiau tikėtina, priimti darbą. Žinoma, tai paprastai reiškia iki tokio lygio, balsuoti, entuziazmu ir kūno kalbos lygį, bet kas sakė, kad jis negali dirbti, kai derybų taktiką? verta pabandyti!
> Kaip išvengti nugaros skausmą, o sėdi darbe
> nuovirų neteisėtas kopijavimas kredito kortelių ATM
> . Kaip parašyti atsistatydinimo
> ... Kaip užsidirbti pinigų ClickBank
> Kaip gauti darbą ne reklamos agentūra ?
> Kaip tinkamai kvėpuoti
> Kaip įveikti nuovargį
> Kaip laimėti pati Shopaholics.
> Kaip elgtis studentų ir absolventų praktikos
> Kaip patekti į policijos
> ENERGIJOS VARTOJIMO EFEKTYVUMO Taupymo patarimai
> Kaip sukurti buhalterį ?
> Kaip gauti?
> Kaip padaryti balsas
> Kaip padidinti mano kreditinę
> Kaip nustatyti. politinė partija
> Kaip imti paskolą, kai mes jau skolos
> Kaip rasti darbą be patirties, ar po ilgos pertraukos
> Kaip neužmigti darbe
> Kaip pakeisti savo įpročius