Geriausia patarimų kasdieniame gyvenime

Home Straipsniai Kalbos

Švietimas ir psichologija

Švietimas ir psichologijos kategorija, kuriame galite rasti viską apie vaikų priežiūros, ADHD vaikams, didelis konfliktas skyrybų ir vaikai, Business Intelligence, etika darbo vietoje, nuotolinis mokymasis, interneto etiketo, bendravimo mokymas ...

---------------------------------------------------------

Kaip suvaldyti savo pyktį

Kaip suvaldyti savo pyktį Yra daug būdų, kaip kontroliuoti pyktis, kai yra daugiau ar mažiau efektyvus.
Yra daug būdų, kaip pyktis kontroliuoti, kai yra veiksmingesni arba mažiau veiksmingi rezultatų atsižvelgiant į metodų ar atributų mūsų prigimties yra, kodėl mes derinti kelis metodus vienu metu čia yra keletas, kaip su išmokti valdyti patarimai Per jų pyktis . Br Žvilgsnis u.
/ u Greičiausias pasakyti sudie savo neigiamų jausmų, keisti savo požiūrį apie padėtį. lengviausias būdas į pakeisti savo fizinę būklę, pvz., nukreipiant akis kita kryptimi. labiausiai bendras ženklas mūsų rūpesčių ieškoti žemyn. Taigi, jei jūs manote, kad galite įveikti pyktį greitai pažvelgti Naudotos kitų dalykų, kurie gali būti padaryta siekiant kontroliuoti pyktį
kilti, ir leiskite orą iš plaučių, būti išklausytiems westchnąć
Pakeiskite terminas veidas
Come lango, per kurią patenka saulės spinduliai.
Peršokti iki 10 kartų. skara šokis yra juokinga.
kaklo masažas su viena ranka, o dainuoti Happy Birthday.
/ ul
Išbandykite šį kitą kartą, kai jūs gaunate nusiminusi ir jus neigiamai mąstyti.
u Pagalvokite, ką norite / u
susėsti ir padaryti sąrašą dalykų, kuriuos jūs galbūt norėsite atsikratyti esamos padėties. Jūsų užduotis yra apibūdinti į galutinį rezultatą, kad būtų patinka matyti. ką rašote yra turi būti suprantama, realus ir teisingas. Būkite savo aprašymą. Nurodykite, datą, kurią norite matyti rezultatus.
kai jie planavo ir rašė, , kitą kartą jūs manote, kad patenka į pykčio, dėmesys yra dėl šios sąrašas.
Per šį pratimą, jūs suprasite, kad jūsų baimės yra nepagrįstos ir nusivylimas, ir materialių dalykų, kad jie patys norėjo nebėra toks svarbus aiškumas yra svarbiausias dalykas .
krantinė pašalinti tokias frazes kaip ne ar negali, ir tt / u Naudotos Žodžiai, pavyzdžiui, ne ir negalima sutelkti savo dėmesį į tuos, kurie nesuteikia nori. Kalba yra galingas ginklas, jis gali turėti įtakos mūsų pasąmonę, ir galiausiai mūsų jausmus. Jei norite pasakyti sugauti vieną iš šių žodžių, paklauskite savęs, kodėl gi ne pakeisti juos su kitais, su priešingomis reikšmių. Pavyzdžiui, vietoj sako, mes nenorime karo, galite pasakyti mes norime taikos.
u Ieškant šviesos / u
tamsa tik šviesos, galima pašalinti - pavyzdžiui, lempos ar saulės. Tokiu būdu, neigiami jausmai gali būti pakeista pozityvūs. Laikyti omenyje, kad nesvarbu, kas vyksta arba atvirame ore ar mūsų galvose, mes visada turime pasirinkimą ir kalba yra ramioje ir teigiamas. kataloge EUROPAGES Žinau, kad sunku, kad daryti, kai ji yra karšta jausmų ugnimi Bet aš labai optimistiškai ir tiki, kad mes gali eiti ranka ginti bet kurioje situacijoje atkreipti keletą pamokų iš šios pamokos. Rasti žinutę taikų sprendimą situacijose, kad jau išgyveno. Ieškoti šviesą, todėl jūs į apšviesti proto tamsa.
vieta Klaidingas / u
> Kaip buvo cirkas | Švietimas?
> Kaip naudoti technologiją garso mokslo
> Kaip pagerinti atmintį per tinkamą mitybą
> Kaip ledai | Švietimas?
> Kaip išmokti rašyti techniką
> tie, kurie nusidėjo savo gyvenime. Kas yra atskaitymas?
> temperamentas ir charakteris
> Kaip gauti darbą
> Kaip paskatinti jūsų vaikui mokytis
> kokią profesiją pasirinkti?
> Optimistiškas MINTYS manau, teigiamas
> Kas yra sviestas |? Švietimas
> Kaip išmokti užsienio kalbos įtaką vaiko vystymuisi
> Kaip būti sėkmingu
> Kaip pasirinkti doktorantūros studijos
> garsių moterų Quiz
> Kas yra sąskambis?
> kaubojau filmai ir vesternų
> RYŠIAI SU VAIKAIS
> . Kas aktyvintomis medžio anglimis