Geriausia patarimų kasdieniame gyvenime

Home Straipsniai Kalbos

Matematikos ir fizikos

Kaip mokytis matematikos ir fizikos? Kategorija matematika ir fizika padeda jums apskaičiuojant, apskaičiuojant procentines dalis, papildymas, daugyba, dalyba, frakcijos turi būti apskaičiuojami ir visi matematikos operacijos.

---------------------------------------------------------

Kaip naudotis gyvsidabrio termometru |? Chemija

Kaip naudotis gyvsidabrio termometru b / B Ar jūs kada nors susimąstėte, kaip ateiti jums nereikia naudoti bet kokį kitą cheminis elementas termometru matuoti temperatūrą Kodėl gyventi
Gyvsidabris yra cheminis elementas?? periodinės elementų sistemos vilki simbolis Hg? b / B Ar kada nors susimąstėte, kaip ateiti jūs negalite naudoti bet kokį kitą cheminis elementas termometru matuoti temperatūrą Kodėl gyventi
Gyvsidabris - cheminis periodinės elementų sistemos elementas nešioja simbolis Hg, pavadinimas kilęs iš lotynų kalbos žodžio Hydrargyrum reiškia skystą sidabro. Tai sunkus, sidabriškai baltas metalas, kuris yra skystas esant kambario temperatūrai, ir būdinga tai, kad prastai atlieka šilumą ir elektrą.
vienintelis būdas išmatuoti kūno šilumą veiksmų ir šilumos tam tikru klausimu ir pagal šiluma sukelia šiuo atveju dėl pakeitimų. Ir jūs galite suprasti, kodėl taip yra. karščio ir šalčio sukelti pokyčiai daugeliu medžiagų ir daiktų. termometras reikia tokios medžiagos, kad toje pačioje temperatūroje, visada elgtis taip pat.
buvo nustatyta, kad jis gyvas, ypač gerai tinka šiam tikslui. Šilumos sukelia gyvsidabrio plėtrą, tačiau ji vis dar plinta pats tuo pačiu temperatūra. Kadangi gyvsidabris įdėti į stiklinį vamzdelį, ir ji, kai vamzdelis šildomas plečiasi ir iškelia tą patį tašką ant vamzdžio, kai jis susiduria su tai pačiai temperatūrai.
Įrašyta skalę į stiklinį mėgintuvėlį gausite paprastą termometrą
skalė, turime žinoti, kuriai esant gyvsidabrio stulpelis lygis pakilo. Šiuolaikiniame termometras, anga vamzdelio dažnai yra plonesni už žmogaus plauką, ir paprastai ne didesnis nei PIN Rutuliniai sustorėjimas į mėgintuvėlio dugną ir vamzdžiai patys buvo pripildytas gyvsidabrio kiekio, kuris būtinas, kad būtų galima įvertinti tam tikrą temperatūrą Tada vamzdis uždarytas, ir todėl, kad jo viršutinis galas vakuume arba beoriu erdvės, ar dujų, tokių kaip azoto. toks vamzdis gyvsidabrio kyla ir krinta, pagal temperatūrą aplink jį Naudotos termometrai dažnai naudojami dvi skales: Celsijaus ir Farenheito laipsniais Celzijevoj skalė atitinka nulinės temperatūros, kuriai esant vanduo užšąla, o šimtoji laipsnis atitinka temperatūrai. kurio vanduo verda. Fahrenheitovoj skalėje užšalimo temperatūra arba vandens užšalimo temperatūra yra 32 laipsnių ir 212 laipsnių Virimo temperatūra ar virimo temperatūra.
Kai naudojate termometru matuoti kūno temperatūrą gyvsidabrio stulpelio stovi Aukščiausias taškas, kad jis pasiekė visą laiką, šiurpinti vamzdis, negalima mėtyti žemyn.
> Kaip matome spalvą | Fizika
> Kaip suvokti materijos tankis |? Chemija
> KAS YRA natūralių skaičių natūralių skaičių matematikos
> Kaip sugalvoti su kondensacijos |? Chemija
> Prana, kurių numeriai net skaičiais pavyzdys
> Ludolfov numeris VšĮ apimtis ir apskritimo skersmuo
> Fizika Eksperimentai
> Kas yra prasmė ir Plūdrumas | Fizika
> KAIP CONVERT km / Hum / s konvertuoti kilometrų metrų sekundžių
> KAIP CONVERT laipsnių radianais radianais į laipsnių
> Kaip gauti alkoholio |? Chemija
> Kaip vanduo pavirsta ledu |? Chemija
> Kaip paskirstyti spalvas vaivorykštės |? Fizika
> ieško saulės saulės elektros mokestis mailius elektronikos
> KAIP CONVERT frakcija į dešimtainį į dešimtainė trupmena skaičius
> Kaip skaityti Einšteino reliatyvumo teoriją |? Fizika
> Kaip paaiškinti magnetizmo | Fizika
> KAIP Konvertuoti dešimtainį skaičių frakcija dešimtainiai skaičiai frakcijos
> Kaip branduolinė energija | Fizika
> Kas yra Paprasti Pirminiai skaičiai iki 100