Geriausia patarimų kasdieniame gyvenime

Home Straipsniai Kalbos

Matematikos ir fizikos

Kaip mokytis matematikos ir fizikos? Kategorija matematika ir fizika padeda jums apskaičiuojant, apskaičiuojant procentines dalis, papildymas, daugyba, dalyba, frakcijos turi būti apskaičiuojami ir visi matematikos operacijos.

---------------------------------------------------------

Kas yra prasmė ir Plūdrumas | Fizika

Kas yra prasmė ir Plūdrumas b / B Archimedasb / b Archimedas - Graikijos Arhimedes., Nuo 287. į 212th m. Pr Kr. Buvo graikų fizikas ir viena didžiausiu matematikas antikos
Archimedas buvo matematikas ir išradėjas, kuris. gyveno senovės graikų kolonijos Sirakūzai Sicilijos saloje.. karalius Sirakūzai, Hijeron, paprašė vieną dieną pagal Archimedo sakė, kad jis turi aukso ir sidabro karūną. Archimedas jau seniai kamuoja šią problemą. Vieną dieną, patekti į vonia maudytis, pamačiau, kad vandens lygis kyla. Jis iš karto išvyko į tualetą ir nubėgo Sirakūzai gatves, šauksmai Eureka!, o tai reiškia: Radau!
Hijeronov Archimedas išspręsti šią problemą. Pirma, tai yra , matuojamas kaip sunkusis karūna. Tada jis rado aukso ir sidabro Nugget grynuolis, kurioje kiekvienas siekė karaliaus karūną. Tada jis sumažėjo karūną puodą su vandeniu ir priemonės, kiek vandens lygis atsirado. Ji taip pat padarė grynuolis aukso. Tai buvo pagaminti iš gryno aukso karūna, vanduo turėtų būti padidinta iki tokio pat aukščio. Tačiau yra skirtumas, ir Archimedas, ir aukštis izmjerivši, ką ji pasiekė sidabro gabalą, gali būti matuojamas kaip koks būtent yra santykis tarp aukso ir sidabro karūną.
teisė savitasis sunkis arba Archimedo teisę, sako, kad bet koks objektas, panardintas į skysčio, yra stumiamos į viršų jėga lygi į perkeltųjų skysčio svorį.
kūnas skystyje lengviau perkeltųjų skysčio masės.
Be to, Archimedas išrado daugybę prietaisų, kurie savo laiku, naudojamas kariniams tikslams. Kai romėnai puolė Sirakūzų miestą jūra ir sausuma, 214. metais prieš mūsų erą, miesto gynėjai sugebėjo išlaikyti beveik tris metus, naudojant Archimedo karo dalykėlių ¬ ma. Taigi matematikas išrado katapultas, kuris metė romėnus.
Archimedo ir parašė keletą knygų apie fizikos ir žinojo, kad skolinto kapitalo santykio principą Archimedas buvo nužudytas romėnų kario ir Sirakūzai užkariavimo, kad atsisakyti buvo, apsėstos jo geometrinių figūrų
jo paskutiniai žodžiai buvo:. Nelieskite mano ratą ...
> Kaip paskirstyti spalvas vaivorykštės |? Fizika
> Kas yra prasmė ir Plūdrumas | Fizika
> KAIP CONVERT km / Hum / s konvertuoti kilometrų metrų sekundžių
> ieško saulės saulės elektros mokestis mailius elektronikos
> Prana, kurių numeriai net skaičiais pavyzdys
> Kaip matome spalvą | Fizika
> Kaip branduolinė energija | Fizika
> Kaip matome, atspindys veidrodyje |? Fizika
> Kas yra Paprasti Pirminiai skaičiai iki 100
> Kaip sugalvoti su kondensacijos |? Chemija
> KAIP CONVERT laipsnių radianais radianais į laipsnių
> Kaip gauti alkoholio |? Chemija
> Kaip skaityti Einšteino reliatyvumo teoriją |? Fizika
> Kaip vanduo pavirsta ledu |? Chemija
> Kaip suvokti materijos tankis |? Chemija
> Ludolfov numeris VšĮ apimtis ir apskritimo skersmuo
> KAIP CONVERT frakcija į dešimtainį į dešimtainė trupmena skaičius
> Kaip paaiškinti magnetizmo | Fizika
> Kaip naudotis gyvsidabrio termometru |? Chemija
> KAS YRA natūralių skaičių natūralių skaičių matematikos