Geriausia patarimų kasdieniame gyvenime

Home Straipsniai Kalbos

Sportas ir poilsis

Skaitykite apie sporto - krepšinio, futbolo, rankinio, slidinėjimo ir visų rūšių poilsio - plaukimas, ėjimas, aerobika, pratybų ir Pilates naudą planą.

---------------------------------------------------------

Kaip žaisti džinramis, ramsas kortų žaidimas, taškų ir taškų taisykles žaidimas ramsas internete

Rummy kortelės Žaidimas skirtas nuo 2 iki 4 žaidėjų, kurių metu balais ramsas kortelė, ir už tai yra tam tikros taisyklės Įgarsinimo Rummy žaidimas gali būti žaidžiamas internete Štai kaip žaisti Rummy.



skirta
Rummy kortų žaidimas nuo 2 iki 4 žaidėju, kurio metu balais ramsas kortelė, ir tai yra tam tikros taisyklės, taškų Rummy žaidimas gali būti žaidžiamas internete, Štai kaip žaisti Rummy ... kiekvienas žaidimas naudojant 104 korteles - 2 standartinės kortų be Jokers Kiekvienas denis yra 4 kostiumai su 13 kortelės, kai kiekvienos kortelės vertė - baudos taškų yra lygus bilietų Specialūs taškai yra skiriami. kortelės su paveikslėlį - KQ, S - kiekvieno, apskaitinė 10 taškus - Ace yra verta 11 taškų ir gali būti naudojamas kaip arba 1 prieš dvyniai arba 11 straipsnio vėliau karalius Pagal į Rummy žaidimo taisykles, prasideda kiekvienam žaidėjui 10. kortelės yra padalintas. Kiti žemėlapiai maišyti ir ant stalo kaip pagrindinio denio. pirmosios kortų posūkiai ir naudojamas kaip pirmąjį kortų nutekėjimo. Kai pagrindinis denis veikia iš kortelės, denio nutekėjimas maišyti ir suformavo naują denio standartinio diapazono juda gali būti suskirstyta į tris dalis: pradžia, vidurys ir pabaiga yra neprivalomas žingsnis viduryje Pradėti žaidėjas daro žemėlapį, pagrindinio denio, arba tuose skyriuose kortelių metamos aplinka - Komplektai yra veikiami. lauko poveikio pabaigos - žemėlapis pristatytas denio nutekėjimo Kiekvienas raundas prasideda traukiant korteles, ir išstumti iš vidaus, bet poveikis yra kažkas, kad žaidėjai gali arba negali dirbti vieną ratą, priklausomai nuo strategijos. pasirinkti. Rummy Žaidimas baigiasi, kai žaidėjas negali atskleisti visas kortas į rankas, išskyrus pastaruosius žemėlapiuose kuri ejects denio nutekėjimo ne apskritimo pabaigos.




> Kaip kovoti su menopauzės
> Kaip sublogti po gimdymo
> Kaip naudoti dirbant
> sprogstamuma mokymas
> karatė mokymas
> Kaip paruošti, baidarės
> . Maistas svorio
> .? Ką tikėtis aerobika valandą
> Kaip išmokyti vaiką važiuoti dviračiu
> Kaip pasirinkti nuoma šalmą
> Ką Carpe Diem
> Vienos valsas, kaip šokti Vienos valsas žingsniai, pagrindinių žingsnių ir dainų
> Kaip į nabildovati.
> Kaip mokyti klubus ir šlaunis
> Kaip gydyti raumenų įtampą
> Kaip naudotis stacionarių dviračių mokymo pradedantiesiems
> Sveikata ir gyvenimo būdas
> įsivaizduojamus objektus. Aerobika kamuolys
> Kokio dydžio snieglenčių?
> Kaip pasinaudoti išlaikyti savo širdį sveiką