Best padomi ikdienai

Sākums Raksti Valodas

Māksla

Kāda veida mākslas un uzzināt nozīmi mākslas kategorijā māksla. Tradicionālās estētika sešas dažādas veida mākslas, uz filmām un komiksu paplašināja tradicionālos mākslas. Tie ir: mūzika, teātris, literatūra, glezniecība, tēlniecība, arhitektūra, kino, dejas un lentes.

---------------------------------------------------------

Kā fotografēt bez zibspuldzes

Kā fotografēt bez zibspuldzes Ir viegli teikt, ka attēli, kas uzņemti bez zibspuldzes izskatās daudz labāk nekā ar lampu, jo tas padara ēnu efektus..
Viegli teikt, ka attēli, kas uzņemti bez zibspuldzes izskatās daudz labāk nekā ar lampu, jo tas rada ēnu efektu
u aizvara ātrumu un iris / u
Ir divas lietas, ka ietekmēt spilgtumu iegūto attēlu, tie ir diafragma un slēdža ātrums Lietota slēdža uz digitālo kameru ātri atveras un aizveras.. Uzņemot īsus attēlus esam atvērti awhile, tad aizver. Kolīdz atvērtas, gaisma ieplūst kamerā, un reģistrē sensoru . slēdža ātrums nosaka, cik daudz gaismas tiek ierakstīts. ātri slēdža ātrumu, piemēram, 1/250 vai 1/500 nav atļauts vairāk gaismu gadījumā precizitāti 1/30 vai 1 sekundi.
, lai iegūtu skaidru priekšstatu par īsāku ekspozīcijas laiku, kamerai ir jābūt vairāk caurums caur kuru gaisma krīt pār. Tas ir caurums atvēruma, kas tiek atspoguļotas f vērtību jāpatur prātā, ka lielāks skaitlis, jo mazāks atvērums. Tādēļ, nosakot f/2.8 tiks reģistrēts vairāk gaismas nekā f / 8 pg
Lietota u apgaismojums, kameras, Foto. / u Lietota Kā minēts iepriekš, un slēdža ātrums un diafragma nosaka gaismas daudzumu, kas nonāk kamera Šī problēma ir arī Fotografējot iekštelpās..
Pirmā lieta atcerēties ir tas, ka tas ir grūti palikt mierā, kamēr kamera aizvara ātrums ir mazāks nekā 1/30 sekunžu. Ja kamera ir iestatīta uz ilgāku iedarbības 1/30 sekundes, mēģiniet lai ielaistu vairāk gaismas istabā, ieskaitot plīvuru vai atklāj un gaisma Ja jūs joprojām varat izmantot īsāku eksponēšanas laiku, kas plašāku diafragmu. Lietota izvairītos tuvāk, jo šajā procesā, caurums tiek samazināts. Taču, ja objekts ir pārāk tālu, mēģiniet tuvoties viņam.
. uz palielināt ISO / u Lietota Ja Tu vēl fotogrāfijas nedod vēlamo rezultātu, jūs varat palielināt ISO.. būt dažādas vērtības, piemēram,, 100, 200, 400, utt Jo lielāka vērtība, jo lielāks jutīgums pret gaisma.
Uzziniet, kā mainīt ISO par kameras un iestata vērtību vairāk. ieraksta un redzēt, ja šis iestatījums ir pietiekama. Ja tā, paliktu uz izvēlēto vērtību, ja nav uzstādītas uz tuvāko. Gadagrāmatā Nosakot ISO bet tas ir jautājums, kas jāpatur prātā lielāka ISO vērtība, lielāka trokšņa attēlos, kas atklāj krāsains pikseļiem.. Ja plānojat drukāt augstākas izšķirtspējas, izvairīties no augstas ISO vērtības, jo attēlos uwydatnisz troksnis.
> kotējumi Pain
> Homer ILIJADA saturs Lietota
> Kā kļūt smieklīgi
> Anna Kareņina LEKTIRA saturs romāna
> Prometejs Saistītais Aeschylus saturs Lietota
> Īsziņas Voyeur
> Virgil ENEIDA saturs Lietota
> Kā triks, lai izvadītu lakatiņu no viņas piedurknēm
> Kā fotografēt ziedus
> Kā konvertēt valūtu
> Kā izdarīt sejas
> Kā būt fotogenisks
> SMS VĒSTĪJUMI lauku mājām
> Smieklīgi Smieklīgi Īsziņas
> Kā to darīt burvju triks ar zīmuli
> Kā veikt ierakstu studijā mājās
> Efraims KISHON MĀJĀS ir sliktākais apraksts ģimenes pg
> Kā runāt no vēdera |? Māksla
> triks ar trīs tases
> kotējumi likteni un likteni