Best padomi ikdienai

Sākums Raksti Valodas

Māksla

Kāda veida mākslas un uzzināt nozīmi mākslas kategorijā māksla. Tradicionālās estētika sešas dažādas veida mākslas, uz filmām un komiksu paplašināja tradicionālos mākslas. Tie ir: mūzika, teātris, literatūra, glezniecība, tēlniecība, arhitektūra, kino, dejas un lentes.

---------------------------------------------------------

Kā fotografēt bez zibspuldzes

Kā fotografēt bez zibspuldzes Ir viegli teikt, ka attēli, kas uzņemti bez zibspuldzes izskatās daudz labāk nekā ar lampu, jo tas padara ēnu efektus..
Viegli teikt, ka attēli, kas uzņemti bez zibspuldzes izskatās daudz labāk nekā ar lampu, jo tas rada ēnu efektu
u aizvara ātrumu un iris / u
Ir divas lietas, ka ietekmēt spilgtumu iegūto attēlu, tie ir diafragma un slēdža ātrums Lietota slēdža uz digitālo kameru ātri atveras un aizveras.. Uzņemot īsus attēlus esam atvērti awhile, tad aizver. Kolīdz atvērtas, gaisma ieplūst kamerā, un reģistrē sensoru . slēdža ātrums nosaka, cik daudz gaismas tiek ierakstīts. ātri slēdža ātrumu, piemēram, 1/250 vai 1/500 nav atļauts vairāk gaismu gadījumā precizitāti 1/30 vai 1 sekundi.
, lai iegūtu skaidru priekšstatu par īsāku ekspozīcijas laiku, kamerai ir jābūt vairāk caurums caur kuru gaisma krīt pār. Tas ir caurums atvēruma, kas tiek atspoguļotas f vērtību jāpatur prātā, ka lielāks skaitlis, jo mazāks atvērums. Tādēļ, nosakot f/2.8 tiks reģistrēts vairāk gaismas nekā f / 8 pg
Lietota u apgaismojums, kameras, Foto. / u Lietota Kā minēts iepriekš, un slēdža ātrums un diafragma nosaka gaismas daudzumu, kas nonāk kamera Šī problēma ir arī Fotografējot iekštelpās..
Pirmā lieta atcerēties ir tas, ka tas ir grūti palikt mierā, kamēr kamera aizvara ātrums ir mazāks nekā 1/30 sekunžu. Ja kamera ir iestatīta uz ilgāku iedarbības 1/30 sekundes, mēģiniet lai ielaistu vairāk gaismas istabā, ieskaitot plīvuru vai atklāj un gaisma Ja jūs joprojām varat izmantot īsāku eksponēšanas laiku, kas plašāku diafragmu. Lietota izvairītos tuvāk, jo šajā procesā, caurums tiek samazināts. Taču, ja objekts ir pārāk tālu, mēģiniet tuvoties viņam.
. uz palielināt ISO / u Lietota Ja Tu vēl fotogrāfijas nedod vēlamo rezultātu, jūs varat palielināt ISO.. būt dažādas vērtības, piemēram,, 100, 200, 400, utt Jo lielāka vērtība, jo lielāks jutīgums pret gaisma.
Uzziniet, kā mainīt ISO par kameras un iestata vērtību vairāk. ieraksta un redzēt, ja šis iestatījums ir pietiekama. Ja tā, paliktu uz izvēlēto vērtību, ja nav uzstādītas uz tuvāko. Gadagrāmatā Nosakot ISO bet tas ir jautājums, kas jāpatur prātā lielāka ISO vērtība, lielāka trokšņa attēlos, kas atklāj krāsains pikseļiem.. Ja plānojat drukāt augstākas izšķirtspējas, izvairīties no augstas ISO vērtības, jo attēlos uwydatnisz troksnis.
> Citāti Mīlestība un draudzība, skaisti teicieni par draudzību
> dzimšanas apliecība TEKSTS
> Kā fotografēt kustībā
> . Kā izdarīt attēla zelta attiecība šajā fotogrāfijā
> Citāti Gudrības
> VAD Laboratorijas iekārtas
> tēli ir romāni Anna Kareņina un rakstzīmes raksturošanai
> Kā padarīt karstu ledu
> Virgil ENEIDA saturs Lietota
> kotējumi skolā
> LOVE ZIŅA distances
> izskatās ... Serena van der Woodsen
> Jaunais gads ziņojums
> Īsziņas Mīlestības Es jūs mīlu
> Kā tīrīt sukas
> Kā padarīt sauso ledu
> Kā mācīt savu bērnu, lai pievērstu cilvēku
> Citāti Mīlestība un paziņo mīlestības

> Kā fotografēt un dokumenti
> Kā uzzīmēt attēlu