Best padomi ikdienai

Sākums Raksti Valodas

Zīdaiņi un bērni

Aprūpe bērniem - viss par veselību un higiēnu zīdaiņiem un bērniem, bērnu apģērbi, bērnu apģērbi, autiņbiksīšu, zobu higiēnas un bērnu pārtiku.

---------------------------------------------------------

. Kā mācīt savu bērnu panīcis apmācībā panīcis

Visi vecāki tad jums jātiek galā ar šo problēmu un mācīt bērnus patstāvīgi izmantot panīcis vai panīcis krēsla Šeit ir dažas pamatnostādnesCrawling, indeksējot jūsu mazulis aug strauji, un ir gatava mainīties. katru dienu, tādēļ, ja tas ir sasniedzis 18 līdz 24 mēnešiem laika, lai mācītu savu bērnu, kā iegūt paradums līdzi uz tualeti Vēl viena pozitīva lieta par šo ieradumu, ka jūsu bērns iegūs. un izmaksas ir autiņi, kas ir ievērojami dārgāka mūsdienās. Lietota Kādas ir pazīmes, kas skaidri norāda, ka bērns ir gatavs izmantot biroja mēbeles? Lietota Pamatā tas ir labākais rādītājs, ka bērnam ir regulāri krēslu, jūs varat savu gabalu apakšējā pull drēbes uz augšu un uz leju, lai imitētu kā citi ģimenes locekļi pierāda vannas istabā. Papildus šiem galvenajiem rādītājiem, parādzīmju, ka, ja jūsu maz varēja izmantot savus vārdus par izkārnījumos un urīnā sniedz fiziskās pazīmes, kad veikt ārkārtas ti. saprast ķermeņa signālus, nepatīk būt ar netīru autiņbiksīšu un morkoj ti. pilnā autiņbiksīšu, nevis posmā, kurā visu noraida, viņš zina viņa stuff, un sakopt, sausos periodos, kad no 3 līdz 4 stundām.
Kā attīstīt ieradumu dodas uz panīcis? Gadagrāmatā bērnam parāda vēlmi neatkarībai attiecībā uz izpildi fizioloģiskajiem procesiem, tādēļ ir atkarīgs no jums, lai palīdzētu viņam saprast, cik ātri vien iespējams, bet tagad lāči. Pēc ieraduma tualetes ziņā, kad un kur tas parasti nav, izdosies veikt lielāko daļu šīs zināšanas un palīdzēt savam bērnam par lietošanas nodiluma. Lietota citi vecāki, auklītes un vecvecāki jārisina plānā ka esat plānojuši izvairīties pārtraukt rutīnas sākās. Pirms sākt īstenot šīs idejas ar bērniem, ir nepieciešams veikt vēl vienu lēmumu par paralēlu izmantošanu autiņi Ja jūs nolemt sākt šo projektu, vai ne?. apmaiņas laika biksītes ar autiņbiksītēm vai izmantot vairākas biksītes, kur jūsu bērns jutīsies slapjus - ts biksītes ar mācībām -.?. vislabāk būtu uzreiz izvēlēties krasas izmaiņas, bet tu esi tas, kurš vislabāk zina funkcijas un iespējas viņu bērniem bērns būs laimīgāks, higiēna ir daudz labāk, Jums ir mazāk pienākumu.. Lietota Izvēloties biroja mēbeles vienmēr pārliecinieties, lai izvēlētos, kura darbojas kā panīcis krēsla, kurā tiks aplūkots, kā arī atbilstošā līmenī, protams, turpinās pati izmantošanu no mīļākie karikatūra par savu bērnu. Kas ir vissvarīgākais Jūsu dzīvē tas bērns ir tas, ka bērns tiek izslēgts no izdarot noteiktus lēmumus, un ka viņam vajadzētu saprast jūsu uzvedību un ka tā piedalās lielas izmaiņas Iespējams labākais zēns. paskaidrot, kur viss process ir, piemēram. zīmēšanas jūs varat parādīt viņam, kas notiek viņa kuņģī, un tad darboties ārā dodas panīcis un tukša no autiņiem priekšā viņam ir deguna saturu. Tas skaidri parāda viņu kas notiek ar rezultātu. Lietota Veicināt savu nākamo atbildība šajā procesā, lai bērns zina, ka ik reizi, kad veikt ārkārtas varat sazināties ar jums un jums būs veikt viņam uz vannas istabu vai vietas, kur Jūs norādāt panīcis. Dažreiz jūs spēlējat bez autiņbiksītēm un drēbes zem jostasvietas, bet tas ir tuvu valkāt. Īpaša motivācija var panākt, viņi runā par to, kā iet iepirkties kopā apakšveļa, jo tas var būt ļoti interese. Šis sevis izlase īsfilmu nozīmēs atlīdzība ir lietojuši panīcis.
lieta, ka jums ir nepieciešams, lai roka ir pacietība, jo tas var notikt sākuma neveiksmēm, tādēļ, ka bērnu muskuļi nav pietiekami izstrādāta, lai ļautu viņam pastāvīgi izspiest urīnpūsli un taisnās zarnas. nepiemēro sodu tūlīt! Lietota Kas naktī darīt panīcis apmācību?
izmantot nakts nodilumu, pat bērniem, kuriem bija ļoti labs apmācīt izmantot dienas, varētu būt problēma. Tas notiek tāpēc, ka to maz iestādes nav pieraduši droši pamosties tad, kad ir fizioloģiska nepieciešamība bērns var palīdzēt, nedodot viņam daudz šķidruma pēc 18 stundām, vai ka viņš izmanto, lai dotos uz tualeti pirms gulētiešanas.. P Lietota Rabīns norāde, ka bērnam ir gatavs gulēt naktī bez autiņiem, ir fakts, ka laikā no dienas miega bikses paliek sausas. Visi vecāki, kuriem ir vīrieša bērnam jālieto uz sevi par būtisku uzdevumu izpilde ir iemācīt viņiem pamatus higiēnas, šajā gadījumā pienācīgi svītrots pēc pabeigšanas avārijas. Paskaidrojiet viņai, ka tas būtu jāsvītro no priekšas uz muguras, un pēc tam veicot īsu ārkārtas utapkava kamēr sauss. Lietota urīnpūšļa iekaisums bieži rodas meitenēm, kas tiek izmantoti, lai panīcis, tāpēc pievērst uzmanību higiēnas pasākumus, kas viņu kājas nesalst flīzes, lai samazinātu telpu uz nestuvēm. Lietota Ievērojot to, ka bērns sekmīgi apguva izmantošanu nodiluma, daži neatkarīgi izlemt, ko darīt ar autiņbiksītēm ostaktom palūdziet, lai dotu jaunie draugi, tādējādi atstājot aiz svarīgs lēmums
> Augļu grūtniecības laikā, kurā nedēļā, lai redzētu augļus pirmās kustības baby
> Grūtniecību WEEK 33. grūtniecības nedēļai, 34 un 35. grūtniecības nedēļas grūtniecības nedēļā - piegāde 35 nedēļas
> . zobu kā palīdzēt savam mazulim
> Grūtniecības nedēļai, trīspadsmito, četrpadsmito, fifteenth un sešpadsmitajā grūtniecības nedēļas
> . Izveidot puzzle speciāli priekš bērniem
> GADA bērnu un POL bērns 16, 17 un 18 mēneši
> Izstrāde BEBE mēnešiem Jūsu mazulim mēnesi un zīdaiņiem no 2 mēnešiem
> ŪDENS olnīcu cistas ārstēšana olnīcu cistas un olnīcu sāpes
> BABY GADA viens bērns - bērns 13, 14 mēnešus un 15 mēnešus bērna
> Spļaudīties up zīdaiņiem pēc krūts barošanas, aprūpes, caur degunu - kāpēc mazulis bljucka
> Kā zīdīt |? Ģimene
> Kā jūs zināt, ka jūsu mazulim ir kolikas, drudzis vai ausu sāpes baby
> Kā jūs zināt, es bija stāvoklī, pazīmes grūtniecības pirmajā mēnesī - budžeta izpildes apstiprināšanu
> Grūtniecības nedēļas BY piekto, sesto, septīto un astoto nedēļu - pirmā sirdsdarbība
> FAKE mēnešreižu grūtniecības simptomiem un grūtniecība - to, kā atpazīt viltus menstruāciju
> . Ko darīt, ja jūsu bērns neēd
> Cik ilgi GRŪSNĪBA 39. grūtniecības nedēļai, 40 grūtniecības nedēļai un 41 un 42 Grūtniecība Week - piegādes termiņa
> Grūtniecība nedēļu pēc nedēļas 27. grūtniecības nedēļai, 28 un 29. grūtniecības nedēļas grūtniecības nedēļā - trešajā grūtniecības trimestrī
> Kā sākt cietas vielas |? Ģimene
> Puzzle bērniem