Best padomi ikdienai

Sākums Raksti Valodas

Veselība

Padomus par veselību, piemēram, atzīstot simptomi alerģijas, depresija, ārstēšana ar alkoholismu, labākās zāles migrēnas. Viss no veselīgas pārtikas veselības insurence.

---------------------------------------------------------

Cik ir sifiliss | Veselības?

Kā ir sifiliss Sifiliss ir lipīga veneriskā slimība, ko izraisa spiroheta baktērijasSifiliss ir lipīga veneriskā slimība, ko izraisa spiroheta baktērijas Ja neārstē, var izraisīt bīstamu kaitējumu nervu sistēmas, sirds vai smadzeņu un galu galā pat novest līdz nāvei laimi, šodien ir zāles, lai palīdzētu viņiem būt veiksmīga noņemt sifiliss.. . Kā tas izplatās neaizsargāts sekss, daloties seksa rotaļlietām ar inficēto personu vai tieša kontakta ar ādu personas ir čūlas vai visu sifilisa izsitumi |?. Lietota Sifiliss nevar pārvest, izmantojot sēžot uz tualetes pods ar durvju rokturi, baseins, karstā vanna, daloties odijeće vai ēdot piederumi Kādi ir simptomi Ir četri posmi infekcijas: Pirmais posms - viens vai vairāki jēlumi ap vai makstī vai peņa, un?. . dažreiz mute un tūpļa Šīs sores parādīsies divas vai trīs nedēļas pēc inficēšanās ar sifilisu ilgst divas līdz sešas nedēļas, un ir ļoti lipīga / li / ul
otrais posms -.. periods diviem līdz sešiem mēnešiem pēc infekcijas organismā var parādīties izsitumi. var rasties gripai līdzīgi simptomi, piemēram, drudzis, galvassāpes un iekaisis kakls plakanie veidojumi, piemēram, kārpas uz vulvas sievietēm un par anālo atveri vīriešiem un sievietēm.. Abi posmi var iet neievērota . / li / ul Trešais posms:. Pēc vairākiem gadiem, parasti 6-10, sākot augstāko posmu Šajā etapā nav redzamas pazīmes, slimību, bet tās baktērijas, visticamāk, jau ir sākuši uzbrukt sirdi , smadzenes un citus iekšējos organe.Ako neuzskata:. / li / ul ceturtais posms - pastāvīgas bojājumi sirds, smadzenēm un citiem orgāniem, kas var izraisīt nāvi Šis pēdējais posms ir diezgan rets un notiek vairākus gadus pēc inficēšanās, ja ārstēšana netiek veikta. / li / ul Atšķirībā no citām infekcijas slimībām, sifilisu nerada ilgstošu imunitāti, tāpēc ir iespējams inficēties ar to vēlreiz. Kā izārstēt slimības? izrakstot antibiotikas pret infekcijas Ir svarīgi, ka abi partneri tiek ārstēti, lai izvairītos no atkārtotas inficēšanās. var būt nepieciešami. 1. trīs posmi ir kaltēta pilnīgi bez neatgriezenisku bojājumu, bet pēdējā posmā var apturēt turpmāku kaitējumu..
> Pārtikas pret aptaukošanos
> Ģenētiskā analīze
> Tējas divšķautņu asinszāli
> Alerģisks konjunktivīts
> stingra diēta
> 20 fakti par ģenētiku, kas jums jāzina
> . Amino Acids
> Somas atbrīvoties no tiem, tumši acu aprindās, tumši apļi dabas līdzeklis
> Kirbju sēklas
> Diēta olas, proteīnu sintēzi
> Hronisks pankreatīts
> Kā spēlēt šahu, kustas, noteikumi, problēmas, stratēģijas un kraušanas gabali - spēlē šahu online
> Pārtikas bagāta ar estrogēnu, estrogēnu pārtika, estrogēnu un svara pieaugums
> Alvejas sula
> Serotonīna sindroms
> Astigmātisms acs
> Kādā vecumā mēs esam?
> Kā būtu jauka un droša sauļošanās saulē
> Vemšana grūtniecības laikā
> Kā destress