Best padomi ikdienai

Sākums Raksti Valodas

Vēsture un ģeogrāfija

Jūs varat mācīties no vēstures un lasīt par ģeogrāfiju un vēsturi pasaulē. Romas vēsturē, Eiropā, Amerikā, Āzijā.

---------------------------------------------------------

Kā radās teorija lāsta Tomb laupītājiem |? Vēsture

Kā radās teorija lāsta Tomb laupītājiem Kopš aizvēstures laikiem, cilvēkino aizvēsturiskiem laikiem, cilvēku - vai vismaz kaut ko, ka cilvēki to sauc - tās dārgumiem tika slēpti, apglabāts, dempinga alā, nogrima ūdenī ... Kamēr vien ir bagātība, ir laupīšanas, vai par tiem skaudības, bet lielākā daļa ir tie, ar vēlmi bagātību. Caurumi cilvēka morāli nav robežas
Kopš seniem laikiem cilvēku civilizācijas., aptuveni 1190.g. pr. nav zināms, ka mums ar laupītājiem, kas ierodas no jūras - jūras valstis -., priekštecis no pirātiem, kuri iznīcināja Hittite impēriju, nogalināti un izlaupīja, visu ceļu caur visam Vidusjūras Viņu galvenā iezīme bija laupīšana no royal tombs, un, kamēr viņi nonāca pie Āfrikas kontinentā .. ar nolūku vēl lielāku bagātību leģenda izplatīts - mēģinot postīšana slavenākajiem kaps faraonam, laupītāji pārsteidza neizskaidrojamu mēri nezināšana hieroglyphs, nespēju lasīt tos, viņi ignorē uzrakstu pie ieejas kapa: Nāve iestāsies tiem, kas traucē miega faraonam. Šis uzraksts un datums, ir kaps karaļa Tutankhamen.
Lietota Academic laupīšana, laupīšana vai zinātniskiem mērķiem, notika februārī 17, 1923. Jo, kad slavenais arheologs Hovards Kārters un viņa komanda atvērt kaps Tutankhamun Ēģiptē pirmo reizi pēc 3000 gadiem, pilnīgi izklaidīgs uz brīdinājuma nāves cirsts virs ieejas Trīs mēnešus vēlāk, Kungs Carnarvon -. Džordžs Herberts V. grāfs Carnarvon -, galvenais sponsors ekspedīcijas , nomira Kairā, un daudzi citi locekļi ir miruši drīz pēc viņa atgriešanās uz Angliju. Sešus gadus vēlāk, 12 locekļi ekspedīcijas bija miris, un vēl septiņi gadi, tikai 2 no tiem palika dzīvs. sākotnējā izlasē, tikai Hovards Kārters varētu liecināt par lāstu. Lietota Šis notikums piesaistīja ka zinātnieki mēģina saprast, cik gadus vēl nav tikai leģenda, bet aiz šī notikuma ir pierādījis medicīnisko fonā visu pasauli. Konkrēti, Discovery Channel dokumentālo un zinātnisko zināšanas par to ir sēnīte, kas ir vienīgais izdzīvojušais no vairāk nekā 3000 gadus piramīdas, un ka viņa ir atbildīgs par nāvi lielā ekspedīcijas un laupītājiem pirms Protams, nekas nav absolūti pierādīts..
Cits teorija ņem diezgan tālu no zinātnes atklājumiem, un ir saistīta ar okultismu Aleister Crowley, tad sātaniska, viņš nogalināja visu locekļu angļu augstākās sabiedrības, lai atriebtu zaimotājiem atvērt kapu.. Crowley ir izveidojis kultu, kas balstās uz seno Ēģiptes dievi, bija viltus pravietis reliģiskās filozofijas Thelema, šī iemesla dēļ 1 no neizskaidrojamas nāves sērija kāda tam grāmatā Londonas lāsts Marks Beynona. Lietota mediji ziņoja, šodien par villa bijušais vietnē George Herbert, par Itālijas pilsētā Portofino krastos pēc Georga nāves Kairā,. viņa izdevās savu brālēnu, it kā Haunted Mansion Tutankhamun lāsts. monumentāla celtne pavada kādu neizskaidrojamu nāvi, kas Herbertovih radinieki, kā nāves Itālijas modeļa Frančeska Augusta , Tāpēc nekustamā īpašuma tirgus joprojām nepārdoti, jo pēc Augustīna nāves neviens no 13 potenciālajiem pircējiem iegādei nav atsaucies. papildu villas mistika uzlabo skaitli Indijas mistiķis un garīgais līderis Meher Baba, kurš pēc apmeklējuma villa 1925th apsolīja klusēt, un kopš tā laika, līdz pat savai nāvei, nekad netika runāts.
> Ūdens uz Zemes dziļums no okeāna
> piramīdas formas uz Marsa ainavu fotogrāfijām
> kādā veidā melu detektors |? Izgudrojumi
> Romulus un Remus dibinātājvalsts Roma LEGEND
> Kā ievietot Amerikas pilsoņu karš |? Vēsture
> laupīšana aristokrātu ģimenes
> kā sezonas izmaiņām |? Astronomija
> ķīniešu sienas garumu, Pasaules mantojuma sarakstā
> saules sistēma planētas smaguma spēka iedarbības
> Cik zemūdens niršanas |? Izgudrojumi
> Bērnu Karavīri
> Homo sapiens priekšteči
> Kā radās mēness | Astronomija?
> attīstība par dzīvi uz Zemes
> Kā eiropieši kolonizēja Āfrikas |? Vēsture
> Kā mēs atšķirt galaktikas |? Astronomija
> Nolaišanās of Man konservētas fosilo
> DIENASGRĀMATA Annas Frankas īsais kurss
> gredzenveida Saturna temperatūra
> vides piesārņojums veģetārietis