Best padomi ikdienai

Sākums Raksti Valodas

Vēsture un ģeogrāfija

Jūs varat mācīties no vēstures un lasīt par ģeogrāfiju un vēsturi pasaulē. Romas vēsturē, Eiropā, Amerikā, Āzijā.

---------------------------------------------------------

Kā radās grieķu mitoloģiju Pārsūtīt | Mīti un Leģendas?

Kā bija Grieķijas mitoloģija grieķiem iedomāties, ka pirms pasaules viss bija haoss, vai NavGrieķi iedomāties, ka pirms pasaules viss bija haoss, vai kaut kas Viss ir radīts no tumšās miglas maisījums, ar pirmatnējo būtību, tas ir, tomēr, jau ietverti galvenie elementi, kas padarīs pasauli: Zeme. , ūdens, uguns un gaiss
no haosa līdz beidzot atcelt Ereb -. mūžīga tumsa - un NYX - tumša nakts -. dzimuši no viņu attiecībām ar ētera - mūžīgā gaismas - un Chimera - spilgta diena -. Pirmais no visiem grieķiem dievi bija māte Gaia pats par sevi, bez ieņemšanas, dzemdēja trīs bērnus: Uranus - debesis -, Pontus - jūra - ar Tatāri - Tumsas - | Sljubivši vēlāk ar Urānu, Gaia.. dzemdēja citā pēcnācējiem -. pirmo un Tētija okeāns un vēlāk ar pirmās paaudzes Titans, kas bija apveltīti ar lielu jaudu Tos vēl palielinājies, tāpēc ir tāda Hēlijs - Saule -, Selēna - mēness - un EOS - Dawn -. dzimis no attiecībām un Hyperion ķermeņa Lietota beidzot atrisināt visas Zemes ir 1 ģints dievu dažādās formās - Titan, viens simts roku un Cyclopes OKI milži Ar visiem šiem radījumiem bija urāns, kas ir. greizsirdīgi uzmanīgi, ka neviens apstrīdējis savu spēku. jutās apdraudēta pat ar viņa dēliem, lai viņi būs slēgtas Geijn pret pazemes. stāsts iet, ka sakarā ar Gaia rūdas izdomāts sirpi, kas deva savu dēlu Cronus un mudināja viņu cīnīties pret tēvu. šajā cīņā, Cronus nogrieztam Uranus s dzimumorgānus un iemeta jūrā, un putas, kas veidojas ap nesa Afrodītes, dieviete mīlestības. asinis no urāna, kas pilēja no Gaia, ka atriebības dievietes izlēca Erinyes un . vareni milži Lietota Kron notika klāta ar Urāna, apprecēja savu māsu Reja un bija viņas pieci bērni: Hest, Demeter, Hēra, Hades un Poseidons Bet Cronus bija noraizējies par savu varu, tāpēc viņš norijot viņa bērnus, tiklīdz tie. piedzimst.
kāpēc Gaia devās slepeni uz Krētu un tur ir dzimis sesto bērnu, Zevs poodrastao Kad Zevs, ka Cronus uzvarēta pēc smagām kaujām tēvs un piespieda viņu spļaut to ārā vēlreiz, lai viņa brāļiem. atbrīvoja važas viņa. tēvs un brāļi Kikilope, ko viņš savukārt kalti zibens un pērkons. Pēc licis dieviem pretrunā ar Titans, galu galā kļūstot par augstāko dievu, Kungs mirstīgo un nemirstīgo. Zevs valdīja debesīs, Poseidon jūra un elle pazemē. Zeme un Olympus arī ir piederējuši viņam Zevs bija pielūdza visā Grieķijā bija tēvs dieviem un vīriešiem, lai gan viņš nebija ne 1 radītājs, ne 1 no pasaules cilvēks Zevs tika uzskatīts dievs sirdsapziņas -... augstākā aizsargs taisnīguma, tāpat kā patrons dievs mājas un viesmīlību.
Miraculous būtnes Lietota grieķu mitoloģijā abounds ar pasakains rakstzīmes un monstriem Tātad milzu atlanta stāsts nes uz debesīm.. Centaurs ir radības ar zirgu struktūrām un cilvēku galvām. Megera , viens no viņiem bija Medusa, ļaunais māsa ar spārniem, nagiem un čūskām matu vietā, un to viedokļi Pārakmeņojušās varonīgs Hercules, jēdziens neticami fizisko spēku, vienīgais nemirstīgs cilvēks..
> Zagreba asteroīds, astronomi
> piesārņota vide tase melnas kafijas,
> cilts Maya astronomi
> vides piesārņojums veģetārietis
> IZMAIŅAS Zemes klimata pārmaiņas
> Kā radās mēness | Astronomija?
> Laika starpība HORVĀTIJAS AMERICA laika zona
> CITY Zemūdens ēku jūrā
> Žanna dArka Maid of Orleans ir notiesāti uz nāvi
> Kā radās Horvātijas kuna |? Vēsture
> Kā 1. debesskrāpis uzcelta |? Vēsture
> neona gaismas un lampas
> Laika karte laiks būs
> Tramontana WIND ziemeļu vējš,
> Zemes atmosfēras gāzes
> Kā Pirmais Dienvidslāvija |? Vēsture
> mēness un zvaigznes temperatūra
> Zemes attālums no Saules
> Little Ice Age klimatiskie sekas
> Kā Marco Polo atnāca uz Indiju |? Vēsture