Best padomi ikdienai

Sākums Raksti Valodas

Matemātika un fizika

Kā iemācīties matemātiku un fiziku? Kategorija matemātikas un fizikas palīdz jums aprēķināt, aprēķināšanas kārtību procentus, saskaitīšanu, reizināšanu, dalīšanu, frakcijas jāaprēķina un visas math darbības.

---------------------------------------------------------

Kā nokļūt alkoholu |? Ķīmija

Kā nokļūt alkoholu Ir dažādi veidi, alkohola, bet visi spirti organiskie ķīmiskie savienojumiPastāv dažādi veidi, alkohola, bet visi spirti organiskie ķīmiskie savienojumi Viņš ir vislabāk pazīstams kā alkoholu konstatēja alkoholisko dzērienu Ir etilspirts parasti sauc par graudu spirtu etanols dzērieni, ko iegūst darbojas rauga cukura ar... mieži - alus -, vīnogas - vīna un miežu, kukurūzas vai rudzu - viskijs -.. Lietota etilspirts tiek ražoti no cietes un cukuru, un to var iegūt no dārzeņiem, graudiem un augļiem Kad ražoti no cietes, cietes ir 1. pārvērš cukurā un pēc tam raudzējot cukuru spirtā. fermentācija apstājas, kad tilpuma frakciju 16% alkohola, jo alkohols ir vairāk koncentrēta ietekme uz fermentu aktivitāti dzērieni ar vairāk alkohola, ko iegūst destilējot.. garšas dzērienu izcelsmes nelielu summu garo ķēžu ogļūdeņraži, aldehīdi, organiskās skābes un esteri. alkoholiskās fermentācijas process ir vecākā iegūšanas veids alkoholu. Šajā procesā, ar katalītisko darbību rauga fermentu, ogļhidrāti tiek pārveidots etanolā. Lietota Savienotajās Valstīs, alkohols parasti ražo no biešu melase tumši - melni sīrups blakusprodukts cukura ražošanu - Dažas no alkohola veidiem, kas iegūti no kukurūzas, rudzu, miežu un citi graudi -. Vācijā lielākā alkohola ir izgatavots no kartupeļiem Lietota jūs zināt, ka etilspirtam, ko izmanto. kā kurināmo? pg To var pat tikt izmantots automašīnās, kā aizstājēju benzīnu Kad alkohols tiek lietots dzinējos, tas ir bieži sajaukt ar citām ķīmiskām vielām, lai iegūtu kvalitātes.. Otrā pasaules kara, vairākām valstīm, kas ir . lacking eļļa, ko lieto benzīna nevis tikai degvielas spirtā gan alkohols ir vieglāks par ūdeni, abi šķidrumi sajauc viegli un izveidot risinājumu - homogēnu maisījumu, kas sastāv no divām vai vairākām vielām -. kas ir zemāka sasalšanas temperatūra nekā ūdenim Šāds risinājums ir parasti izmanto kā antifrīzu atcelšana automašīnu ledusskapji Lietota Jo tā izšķīst daudzas vielas, alkohols bieži lieto kā šķīdinātāju - 1 šķidrums, kas izšķīst citus šķidrumus -.. piemēram, ražošanā pārklājumu koka un metāla Alkohols tiek izmantota arī sagatavošanai anestēzijas līdzekļiem, piemēram, hloroformā un ēterī, kā arī daudzu vielu, piemēram, krāsu, medikamentu, ziežu un etiķis ražošanu. Lietota Alkohols ir antiseptisks izmantot muzejos un slimnīcas saglabāšanai paraugus..
Kā jūs varat redzēt plašu lietojumu, un ne tikai dzeršanai. Ieejot ķermeni nelielos daudzumos, apvieno ar skābekli un ražo siltumu, tāpēc nejūtos aukstu, ja jūs dzert nedaudz alkohola.
> Kas izraisa mirāžu |? Fizika
> Kā izmantot vakuumu |? Fizika
> Kādi ir PRIMES prime skaitu līdz 100
> Kā kodolenerģija |? Fizika
> Ludolfov numurs PI apjoms un apļa diametrs
> Prana kuri numuri piemērs pāra numuri
> meklē saules saules elektriskā maksa cep elektronikas punkta
> Kā nokļūt alkoholu |? Ķīmija
> Kā pārvērst frakcijas uz decimālo frakcija līdz zīmei aiz numurs
> Kā Convert km / HUM / S Convert kilometrus uz metru sekundes punkta
> Kā lasīt Einšteina relativitātes teoriju |? Fizika
> Kā apgūt blīvumu piedevu |? Ķīmija
> Kā mēs redzam atspulgu spogulī |? Fizika
> KĀ Lai grādus pārvērstu radiānos radiānus grādos
> Kā centrbēdzes spēks |? Fizika
> KAS IR naturālos skaitļos Dabas numuri matemātikā
> Kā nokļūt non rūsēšanu tērauds |? Ķīmija
> Kā tiek sērkociņi izgatavoti |? Ķīmija
> Kas ir nozīme un peldspēja |? Fizika
> Kā piešķirt krāsu varavīksnes |? Fizika