Best padomi ikdienai

Sākums Raksti Valodas

Matemātika un fizika

Kā iemācīties matemātiku un fiziku? Kategorija matemātikas un fizikas palīdz jums aprēķināt, aprēķināšanas kārtību procentus, saskaitīšanu, reizināšanu, dalīšanu, frakcijas jāaprēķina un visas math darbības.

---------------------------------------------------------

Kas ir nozīme un peldspēja |? Fizika

Kas ir nozīme un Peldspēja b / B Arhimēdsb / b Arhimēds -. Grieķu Arhimedes, aptuveni 287. uz 212th BC BC -.. Bija 1 grieķu fiziķis un vislielāko matemātiķis no senatnes 1 Lietota Arhimēds bija matemātiķis un izgudrotājs, kurš. dzīvoja sengrieķu kolonija no Syracuse salā Sicīlijā karalis Syracuse, Hijeron, lūdza. vienu dienu pēc Arhimēds teica, ka viņš ir karaļa kroni zelta un sudraba. Arhimēds jau sen cieš šo problēmu. Kādu dienu, nokļūst vannas pelde, redzēja, ka ūdens līmenis. Viņš nekavējoties atstāja vannas un skrēja ielās Sirakūzās kliegšana Eureka!, kas nozīmē es atradu!. Lietota Hijeronov Arhimēds atrisināt problēmu. Pirmkārt, kas ir , mērot cik smags ir kronis. Tad viņš atrada tīrradnis zelta un sudraba tīrradnis, kuru katrs ir centies kā karaliskais kronis. Tad viņš nometa vainagu katlā ar ūdeni un pasākumiem, cik daudz ūdens līmenis rašanās. Tā arī tīrradnis ir zelts. Ka kronis bija izgatavots no tīra zelta, ūdens būtu jāpalielina līdz tādam pašam Tomēr ir atšķirība, un Arhimēda, un augstums izmjerivši ko tā sasniegusi vienreizēju sudraba,. varētu izmērīt kā konkrēta attiecība starp zeltu un sudrabu ar vainagu. Lietota likums īpatsvaru vai Arhimēda likums nosaka, ka jebkurš priekšmets iegrimuši šķidrumā, ir uzstājām uz augšu spēku, kas vienāds ar svaru pārvietotajiem šķidruma.
struktūra iegremdē šķidrumā ir vieglāk masas pārvietotajiem šķidruma.
Arī Arhimēds izdomāja daudz ierīces, kas, savā laikā, ko izmanto militāriem nolūkiem. Kad romieši uzbruka pilsētu Syracuse pa jūru un sauszemi, 214. gadu pirms mūsu ēras, aizstāvji no pilsētas vada saglabāt gandrīz trīs pilni gadi, izmantojot Arhimēda kara sīkrīku ¬ ma. Tāpēc izgudroja matemātiķis katapultas, kas iemeta romieši. Lietota Arhimēda un sarakstījis vairākas grāmatas par fiziku, un zināja principu sviras Arhimēds bija nogalināts ar romiešu karavīrs un Syracuse uzvara, lai nodotu tika pārņemts viņa ģeometrisko skaitļiem Lietota viņa pēdējie vārdi bija:.. Neaiztiec manu aprindās ...
> KĀ Lai grādus pārvērstu radiānos radiānus grādos
> ŅEMOT skaitļus vienkāršus faktorus
> Kā apgūt blīvumu piedevu |? Ķīmija
> Paralēlās stāvvietā formula kā parks
> Kā izmantot vakuumu |? Fizika
> KAS IR naturālos skaitļos Dabas numuri matemātikā
> Prana kuri numuri piemērs pāra numuri
> Kas izraisa mirāžu |? Fizika
> Kā izmantot dzīvsudrabu termometru |? Ķīmija
> Kā Convert km / HUM / S Convert kilometrus uz metru sekundes punkta
> Ludolfov numurs PI apjoms un apļa diametrs
> Kā centrbēdzes spēks |? Fizika
> Kā ūdens pārvēršas ledū |? Ķīmija
> Kā lasīt Einšteina relativitātes teoriju |? Fizika
> Kā mēs redzam atspulgu spogulī |? Fizika
> Kā mēs redzam krāsā |? Fizika
> Zinātniskie atklājumi, kopš uz atklāšanas
> Kā tiek sērkociņi izgatavoti |? Ķīmija
> Cik ir troksnis |? Fizika
> Kā Convert decimālskaitlis IN daļa decimālu skaitļu frakcijas punkta