Best padomi ikdienai

Sākums Raksti Valodas

Matemātika un fizika

Kā iemācīties matemātiku un fiziku? Kategorija matemātikas un fizikas palīdz jums aprēķināt, aprēķināšanas kārtību procentus, saskaitīšanu, reizināšanu, dalīšanu, frakcijas jāaprēķina un visas math darbības.

---------------------------------------------------------

Kā lasīt Einšteina relativitātes teoriju |? Fizika

Kā lasīt Einšteina relativitātes teoriju b / B Alberts Einšteinsb / b Alberts Einšteins - Ulma, 14 Mar 1879 -. Princeton 18.aprīlī 1955. - tas bija teorētiskais fiziķis, viens no lielākajiem prātiem un svarīgākos skaitļus, kas cilvēces vēsturē, kad. 1. relativitātes teorija 1. publicēts, ir teikts, ka visā pasaulē var tikt saprasts tikai desmit zinātniekus! Protams, tad, ka šajā rakstā, Einšteina relativitātes teoriju, nevar pat sākt paskaidrot sīkāk un detalizētāk. Tomēr, tā Lietderīgi iegūt vispārēju priekšstatu par to, ko šis darījums Einšteins un kāda ir problēma tiek atrisināta Ikviens zina no pieredzes, ka kāds no radinieks. kustība Tas nozīmē, ka to var izmērīt tikai attiecībā uz kaut ko citu..
Piemēram, sēžot vilcienā un skatoties ārā pa logu. Raugoties priekšmetus, kas veicina ātru, jūs zināt, jūs esat kustībā. Bet, jūs sēdēt pāri no cita vīrieša Lietota Attiecībā. ar vīrieti sēdus pāri no jūs, jums nav pārvietot Jo kustība var nozīmēt kaut ko tikai tad, ja to apskata saistībā ar kaut stacionārā Šī ir pirmā un būtiska daļa no Einšteina teorijas Mēs varam formulēt šādi:.!. aprite mūsu ķermeņiem vienmērīgs ātrums caur telpu nevar jānosaka, tikai skatoties uz ķermeņa. Lietota otrā daļa Einšteina teorija saka, ka gaismas ātrums ir vienīgā absolūtā un nemainīgs lielums Visuma Lietota Mēs zinām, ka gaisma ir aptuveni 3 miljoni m sekundē.. bet , tas tiešām ir fantastiski, lai varētu iedomāties, ka tā nevar mainīt. Šeit par neparastu, ja ir 1 automašīna brauc 100 kilometrus stundā, tas nozīmē, ka kāds, kurš mēra ātrumu, automašīnas stāv vēl joprojām pastāv un nav pārvietojas. Ja automašīna iet ar otru kabīni, kas pārvietojas tajā pašā virzienā ar ātrumu 40 kilometri stundā, tad iet, ka automašīnu 60 jūdzēm stundā, bet, kad vēl viens auto, nevis pārvietojas vienā virzienā, pārvietojot pretējā virzienā, automašīnas tiks nodots viens otru ar ātrumu 140 kilometri stundā Ja mēs, saskaņā ar Einšteina, ātrumam gaismas staru, lai izmērītu aprakstīts iepriekš -. piemēram, mēs palaist vienā virzienā, un gaisma kustas pretējā virzienā - nebūtu nekādas atšķirības: par gaismas un gaisa joprojām virzās ar ātrumu 300,000 kilometri sekundē Tas ir tikai aptuvens, vispārējā aina, kas nodarbojas ar Einstein viņa relativitātes teoriju Starp citām lietām.. , viņš nodarbojas ar problēmu, masas un enerģijas, un kā masa un enerģija tiek pārveidota otru.
> KĀ Lai grādus pārvērstu radiānos radiānus grādos
> Kā nokļūt non rūsēšanu tērauds |? Ķīmija
> Kā Convert decimālskaitlis IN daļa decimālu skaitļu frakcijas punkta
> Kā nākt klajā ar kondensācijas |? Ķīmija
> ŅEMOT skaitļus vienkāršus faktorus
> Kā radioaktivitāte | Ķīmija?
> Kādi ir PRIMES prime skaitu līdz 100
> Kā izskaidrot magnētismu |? Fizika
> kā sadalīt frakcijas sadala frakcijas
> Ludolfov numurs PI apjoms un apļa diametrs
> Kā tiek sērkociņi izgatavoti |? Ķīmija
> Kas ir nozīme un peldspēja |? Fizika
> Paralēlās stāvvietā formula kā parks
> Kā centrbēdzes spēks |? Fizika
> Kā mēs redzam krāsā |? Fizika
> Kā pārvērst frakcijas uz decimālo frakcija līdz zīmei aiz numurs
> Kā atbalss atbalss |? Fizika
> KAS IR naturālos skaitļos Dabas numuri matemātikā
> Kā mēs redzam atspulgu spogulī |? Fizika
> Kā ūdens pārvēršas ledū |? Ķīmija