Best padomi ikdienai

Sākums Raksti Valodas

Vēsture un ģeogrāfija

Jūs varat mācīties no vēstures un lasīt par ģeogrāfiju un vēsturi pasaulē. Romas vēsturē, Eiropā, Amerikā, Āzijā.

---------------------------------------------------------

Piesārņojot zemes ogļu, naftas un gāzes

Visi prognozes saka tā izmantos vairāk enerģijas un ćeudio ogļu, naftas un gāzes 2030th vēl būt apmēram 80 posto.Zagađivanje valstis radīs problēmas
... Klimata pārmaiņas Lietota supovezane tieši, izmantojot enerģiju pasaulē Visas prognozes liecina, ka sekoristiti vairāk enerģijas un ka ogļu, naftas un gāzes īpatsvars 2030.još joprojām būs ap 80 procentiem Lietota Tas nozīmē, ka mēs nedrīkstam samorazviti tehnoloģijas atjaunojamo enerģijas un implementiratidalekosežne pasākumiem energoefektivitātes jomā, mums ir jāattīsta itehnologije ierobežo siltumnīcefekta gāzu emisijas no fosilnihgoriva Abas pieejas ir iespējams, un bagātās valstis ir prvojcrti tehnoloģiju attīstībai un samazināt emisijas.
. Starptautiskā Enerģētikas aģentūra - IEA prognozē, ka globalnapotražnja enerģijas pieaugums par 45 procentiem līdz 2030. ja ne promijenimokurs jo klimata un enerģētikas politiku. Aģentūra bailes, ka seglobalna temperatūra var pieaugt par sešiem grādiem pēc Celsija. Tobi bija katastrofa. Mēs esam sasnieguši krasu samazinājumu in emisijas -. čak85 procentiem 2050 Lietota atjaunojamā enerģija un energetskaučinkovitost galvenās stratēģijas ir nepieciešamas sabiedrības attīstībai niskerazine carbon Mums ir neatlaidīgam, lai atrisinātu pasaules recesijskeprijetnje ieguldot iniciatīvām, lai samazinātu klimatskihpromjena using palielināt centienus, lai izstrādātu risinājumus energetskihproblema nākotni. . Pārslēgties uz atjaunojamo enerģijas avotu ćeuštedama, inovāciju, ilgtspēju, veidojot jaunas darbavietas un boljemokolišu.
Bet ir arī citas tehnoloģiskās napredovanjaželimo lai apturētu globālo sasilšanu. Mēs nevaram gaidīt, lai noviizvori enerģijas kļūst pieejami, lai aizstātu akmeņogles, naftas un degvielas plin. Fosilna turpinās dominēt enerģijas veidu kombinācijai ir mnogogodina Tāpēc ir ļoti svarīgi izstrādāt tehnoloģijas, kas var samazināt emisijuiz šo degvielu. Lietota CCS, oglekļa uztveršanas metodes un njegovaskladištenja, kas ir potenciāls, lai samazinātu emisijas no ogļu gāzi 85 līdz 95. procentiem. Šī tehnoloģija ietver iegūšana CO2 injegovo drošu uzglabāšanu ģeoloģiskās struktūrās CCS nijedizajniran saglabāt naftas ieguvi.. Tomēr, tas palīdzēs ietaupīt pasaules odglobalnog sasilšanu. Lietota Norvēģijā īpaši povoljnompoložaju dot ieguldījumu cīņā pret klimata pārmaiņām ar daljnjegrazvoja CCS. kopš 1996., Norvēģija atšķirtu vienu miljonu tonnu CO2 gadā izplinskih Sleipner lauka, Ziemeļjūra, un iesmidzina to 1000 geološkuformaciju metru zem jūras gultnes Ziemeļjūrā. Lietota
Dažas pētniecības projektus, kas finansējami no ES fondiem, uzraudzīt uzglabātais CO2 no Sleipner jomā un konstatēja, ka nemacurenja. Norvēģijas valdība šobrīd ir milzīgas investīcijas uMongstadu testēšanas centrā par Norvēģijas rietumkrastā, kur notiek razvojkombiniranog iekārta apkurei un elektrībai ar mērķi pilnas skalas carbon zazarobljavanje. Lietota Tas attēlotu apmēram 1,3 tonnas CO2 gadā no jaunās rūpnīcas un vēl miljoni tonnu naftas pārstrādes odpostojeće. Vārtu ir proizvodienergiju spēkstacijai bez CO2 izmešiem. Saskaņā ar Starptautiskās Enerģētikas aģentūras, CCSće pārstāv aptuveni 20 procenti noteiktos emisijas samazinājumu. Šajā razvijenimzemljama šī tehnoloģija būs novest pie atcelšanu nepieciešamā emisiju okopolovice. Lietota Daudzās valstīs notiekošo projektu zarazvoj labāki un lētāki CCS tehnoloģijām. būs nepieciešams mnogapilot blakusproduktu iekārtām, piemēram, tajā, caur Mongstad atpakaļ nekā tehnologijepostanu CCS komerciālo dzīvotspēju. mērķis ir izveidot ES 12 operabilnihpilot-CCS iekārtām līdz 2015. sūta skaidru politisku vēstījumu par potenciālu un tehnoloģijas. Kā uzslavas iniciatīvas ka otvoriglobalni Austrālijas CCS institūts. Lietota Baraks Obama piedāvā ceru . pasaule jerporučuje ka ieguldījumi tīras enerģijas resursiem var būt nozīmīgi načinoživljavanja izaugsmes ekonomiku Dažas Eiropas valstis jau pokazalepotencijal šādu aktīvu un tālredzīga pieeja | .
> Kā gumija konstatēts |? Vēsture
> Cik ir cilvēki izklaidē Senajā Romā | Vēsture?
> Tumši jautājums viļņu garums
> Laika karte laiks būs
> KĀ IR SATELLITE Saturns
> Rasisms AMERICA vienlīdzību
> VĪNA VĒSTURE angļu pagrabi
> Kosmoss Spēles temperatūra
> kauja Sisak vēsturē
> Anglijas karalis, karalis Henrijs VIII, par laulības pārkāpšanu sods
> Nolaišanās of Man konservētas fosilo
> faraona Tut dzīve un jēga vārdiem
> ENERĢĒTIKA UN DARBS klimata pārmaiņas
> Kā Taj Mahal uzcelta |? Vēsture
> Heopsa piramīda Ēģiptē izmēriem
> Kā attīstīt bumbu |? Izgudrojumi
> ATTĪSTĪBA MAN vīrieti un sievieti
> radio viļņu bezvadu telegrāfu
> TUROPOLJSKA Jurjevo pavasaris svētki
> lido lidmašīnā caur Lamanša laikā pg