Best padomi ikdienai

Sākums Raksti Valodas

Vēsture un ģeogrāfija

Jūs varat mācīties no vēstures un lasīt par ģeogrāfiju un vēsturi pasaulē. Romas vēsturē, Eiropā, Amerikā, Āzijā.

---------------------------------------------------------

Gaismas gadu melnais caurums

ASV astronomi atklājuši divas milzu melnos caurumus, kas, šķiet, ir orbiting ap vienu citu, kā viņi dejo Minuet središtuudaljene galaktikas veidojas pēc sadursmes ar divām atsevišķām galaktikāmLietota amerikāņu astronomi atklājuši dvijedivovske melnos caurumus, kas, šķiet, ir orbiting ap vienu citu kā daplešu menuets pēc vienas attālu galaktiku centrā veidojas pēc galaktiku sadursmes dvijuodvojenih pg Šīs milzīgs, melnie caurumi, nebeskiobjekti. ar neticami gravitācijas spēku, ir orbitiudaljenoj apmēram piecas miljards gaismas gadu attālumā no Zemes. Lietota gaismas gads ir attālums, ka gaisma ienāk gadu aiznosi 10 triljonus kilometru. Lietota vārdus Astronomi Tods Borosona optičkogastronomskog no Nacionālās observatorijas Tucson , Arizona, šis fenomens ir pazīstams kaobinarni sistēmu. Lietota Zinātnieki uzskata, ka visi vai gandrīz svegalaktike ir viņu centra supermasīvā melnā cauruma. Piena ceļš, piemēram, ir tās centrā melnais caurums, kas ir 3.000.000 putaveća masa Saules . Lietota Kad galaktikas saduras, vai apvienojas, un Britnija notiek diezgan bieži, melnos caurumus savos centros mogugravitirati otru, jo milzīgo masu un pēc tam ievadot orbītā.
Šie melnie caurumi var galu galā saplūst Vēl lielāks melnais caurums.
jaunāko gadījumā masa ir mazāka par diviem melnajiem caurumiem ir 20 milijunaputa masa Saules, bet augstākās masas melnie caurumi miljards reižu većaod saules masas. Lietota Boroson un Tod Lauer viņa kolēģiem atklājuši suove melno caurumu, jo starojumu, melnajiem caurumiem, objektu usisavajusvojom smagumu. Melnie caurumi nevar redzēt. Skatīt samoposljedice savu rīcību, paskaidroja Boroson. Lietota
Iepriekš minētie melnie caurumi būtu apmēram 100 gadus riņķo viena otrai anjihova attālums starp tiem ir trīs desmitdaļas gaismas gadu. pg Mēs konstatēts, ka ir diezgan skaidras korelācijas starp izmēru un crnerupe galaktika, kurā tas atrodas. Tas ir iespējams gadījums, kad jeveća jānorij mazāks galaktika, viņš paskaidroja | | .
> Kā sākt Space Shuttle |? Izgudrojumi
> neona gaismas un lampas
> ziemeļu vārti
> dzīve visumā mazākās egzopanet
> Ūdens uz Zemes dziļums no okeāna
> kā sezonas izmaiņām |? Astronomija
> LAIKS MARS, Ceļojums kosmosā
> ūdeņraža kā degvielas atoma kodolā
> Ko darīja Grieķijas pilsētām | Vēsture?
> Dzīve uz MOON ūdens un enerģijas patēriņš
> Kā termostats kontrolē temperatūru |? Izgudrojumi
> faraoniem no Ēģiptes nāves
> Alberts Einšteins Biogrāfija
> Anglijas karalis, karalis Henrijs VIII, par laulības pārkāpšanu sods
> Bērnu Karavīri
> Cik ir 1 balts punduris | Astronomija?
> Kā Taj Mahal uzcelta |? Vēsture
> Kā radās pastā |? Vēsture
> canis SHIELD mērena temperatūra
> Kā radās teorija lāsta Tomb laupītājiem |? Vēsture