Best padomi ikdienai

Sākums Raksti Valodas

Vēsture un ģeogrāfija

Jūs varat mācīties no vēstures un lasīt par ģeogrāfiju un vēsturi pasaulē. Romas vēsturē, Eiropā, Amerikā, Āzijā.

---------------------------------------------------------

IZCELSME uzvārdu dzimšanas, laulību un nāves gadījumu

. Izcelsmi uzvārdu Eiropā dolazinakon par Trent PadomeiLatvijas Republikas Ārlietu Šodienas uztvere uzvārdu iegūst, ka tiem Viņš dzimis un tāpēc tas ir kaut kas kopīgs, kaut nedz nerazmišljamo Lietota Nē, bet pavirša analīze to notikumu dovestće mums dažus ļoti interesantus secinājumus Pirmais.. , neseže to izcelsmi kādā tālā un mītiskā pagātnē, tie lielākoties ir moderna diferenciācija parādība jebkurā gadījumā ir daudz jaunāki par izcelsmes nosaukumu Najsigurnijidokaz ka ir tas, ka liela kategorija personas vārdu uzvārdu nastalaupravo.
.
uzvārdi šobrīd ir nepieciešama Nitijedna civilizēti administrācija nevar iedomāties bez tiem.. Tā namomogućuju ka cilvēki atšķiras ar daudz lielākā mērā nekā uslučaju ka cilvēki valkā tikai nosaukums. Līdz ar to vārds, un doks osobnostnjegovog turētājus.

. Vārds vārds - = vārds-prez imaznačenje pār nosaukumu, aiz vārds, segvārds, uzvārds un jestneka faktiski veida segvārdu nosaukums šobrīd ir svarīgāk nekā viņa, lai viņi navodimoredoslijedom: pilns vārds, lai viņi stāv pašā saistībā kā sintaksiimenica un tās atribūtiem. Lietota Runājot par vārdu un uzvārdu, mēs esam uz dažiem ceļiem ir galvenokārt oimenovateljima. vārds un dod mums kādu, kam mēs esam mīļoto, māte, tēvs, māsīca, krusttēvs vai ģimenes draugs. Līdz nosaukums gandrīz bezizuzetka parādīt labu, vēlamas īpašības vai naduda rādīs turētāja vārdu, lai sasniegtu nosprausto mērķi Lietota istograzloga Bērnam tiek dota vārdus slavenu cilvēku no pagātnes. ka īstenotāja vēlamās īpašības vai būt par piemēru općeprihvaćenognačina dzīvi - Zeljko, Radovans, M., Z., Arcade, Lion, Bozidar, Dominiks ... ar uzvārdu ir ļoti atšķirīgi: tie sniedz njihnam tālu, vienaldzīgi, un tik labi nodomi, ponekadkoriste iespēja parādīt dažas negatīvas cilvēku. iezīmes pīļu notiek un mockingly nadimačka uzvārdi.
Lietota daprezime Jāatzīmē, ka izsaka iezīme tās uzrādītāja zanositelje nākamajās paaudzēs nav vairs tā sākotnējo jēgu. Ja netkodobio Filipčić uzvārds, jo viņš bija Filipa dēls un mazbērni būs pēc tam ielieciet praunucinaslijediti uzvārdu gan viņu tēvs nebija Filips
Tas ir vēl uzskatāmāk uzvārdi cēlies no vienas vai ljudskognedostatka iezīmes:. uzvārdi Šepak, Gluhak iliHustić runāt par raksturlielumiem savu pirmo sēklu, un viņa senajčešće nav nodoti cita paaudze tik Šepakov vairāk nijebio klibs dēls, meita vai Gluhak kurls un vairs jauna Hustić nijemorao dzīvo mežā. vārds ir, faktiski, kļūs iedzimts bez taktiski un tās fundamentālo nozīmi iemeslu.
Najstarijaprezimena tie ir saistīti ar 1 saimniecība vai Valsts: Ratkaj - = no Ratko, vieta Ungārijā, Keglević - = no Kogelo un 1 nocietināta pilsēta uDalmaciji Bužimski - no Buzim uc Tie tika radīti no nepieciešamības seoznači īpašuma īpašniekam, lai nodrošinātu nepārtrauktību īpašumtiesības, njegovajavnost Šo tehnoloģiju svarīgums izriet no fakta īpašumtiesību
Lietota Vēl citi nosaukumi izriet no nepieciešamības atšķirt cilvēkus, izadministrativnih iemeslus un tos, kuri tur mīklas piepildīta ar tiem, kuri ir imna kādā veidā pārāka.. feodāļiem ., administratīvie darbinieki isvećenici Lietota Tie - win iecelšanu gida raznimmotivima pildīts mīklas un uzvārds: tēvs - retāk viņas mātes vārds, katrā profesijā, pēc viņu izcelsmes, ārkārtēju - parasti fizisks īpašības, pēc nosaukuma dzīvo būtnēm visplašākajā diapazonā atbilstīgi prirodnojpojavi, rūdu vārds, dzimšanas vieta, no tautas nosaukums vai gala ...
Lietota masu rašanos uzvārdu Eiropā un pēc tam Horvātijā nāk nakonTridentskog Padomei - 1545. līdz 1563., ja tie sākās kā obligātu voditimatične no dzimšanas, laulību un nāves gadījumu Lietota pamata nodaļa attiecībā uz uzvārdiem minēts iepriekš būtu: Lietota 1. uzvārdi, kas satur asins attiecības, uzvārdi premazanimanjima 2., 3.. un ethnics etnonimi4. uzvārdi ar upadljivojosobini5 a. Citi uzvārdi panta uzvārdus un zoonimske fitonimskemotivacije, uzvārdus saskaņā ar dabas parādību uc Lietota Saskaņā ar drošības ziņā nozīmes un uzvārdu izcelsmi var recid dažas neskaidrības, daži diezgan pārliecināts , Zedad ieteikt dažus risinājumus, bet citi tur noslēpumu viņa izcelsmes. prezimenavjerojatno forma mainījusies par to, kā mainīt jezikuopće gadsimtiem ilgi, bet ir arī apzinās iespējamo iejaukšanos attiecīgo īpašnieku. Lietota to formas un funkcijas var mainīties grafemskog sustava . Generalno var teikt, ka uzvārds savā pašreizējā formā čestoprilično pārcelts no sākotnējā veidā motivēt vārdiem Šeit seoblikovatelji uzvārds nepievērsīs uzmanību balss izmaiņām ilivladajući valodas standartu |..
> Atlantis The Lost City drupas no pilsētas
> Kā radās neatkarīgu Horvātija |? Vēsture
> Kā radās mēness | Astronomija?
> Kā radās pastā |? Vēsture
> Kā radās Āfrikas amerikāņi |? Vēsture
> gaismas gadu melnais caurums
> Zemes attālums no Saules
> Kā radās teorija lāsta Tomb laupītājiem |? Vēsture
> vides piesārņojums veģetārietis
> planētas Ūdens uz MARS
> Pygmies Life
> kartupeļu čipsi un viagra, nejaušs atklājums
> kūstošie ledāji, kas kori
> Benito Musolīni Biogrāfija
> Cik zemūdens niršanas |? Izgudrojumi
> pirmsākumi MAN attīstība
> faraoniem no Ēģiptes nāves
> romiešu amfiteātris varas simbols
> Kā mēs atšķirt galaktikas |? Astronomija
> Homo sapiens priekšteči