Best padomi ikdienai

Sākums Raksti Valodas

Pārtika & Cooking

Vai jums patīk gatavot ēst un labas pārtikas sagatavošanu? Veselīgas pusdienas vai makaroni, idejas šokolādes kūkas, kafija, kokteiļi. Šeit ir receptes viss!

---------------------------------------------------------

Zivju zupa RECIPE Lietota

Zivju zupa ir ļoti garšīga, ja tiek lietots tā sagatavošanai laba recepte. Šeit ir par to, kā sagatavoties zivju zupa četriem recepte cilvēki. Recepte kā pagatavot zivju zupu ir šāds:
4 personām:Vai lielāks gabalos (kefale, drūms, surmullet -. 1 liels sīpols - 4-5 daiviņas ķiploku - mizoti 1-2 Kartupeļu - 1 komplekts bija pētersīļi - sāls un pipari (pereončino - 1 dl olīveļļa - 1 no jūras akmens vai nedaudz prilipaka un Nanara - 1 burkāni (ja ir - divas lauru lapas, aukstā ūdenī jāliek jātīra zivju, un daži savākti Nanara prilipaka, dārzeņi, kas jums atrast uz klāja (Obligātā sastāvs ir: ķiploki, sīpoli, pētersīļi, nedaudz kartupeļu un sāli, un pipari. Ļaujiet tā vārīties un samazināt siltuma mazliet un vāra vēl divdesmit minūtes, tad izkāš zupu. Tīrīt zivis, gab atgriezties gaļu zupai un nodot to atpakaļ uz lēnas uguns. Atlikušais dārzeņu un zivju paliek savā vietā ar mazāku bļodu, pievieno nedaudz zupu un ļaujiet tam vārīties atkal iet tā, lai jūs varētu labāk saspīlētas zupa - fonds atpakaļ lielā katlā. Ļaujiet visu vairāk vāra, un pirms pasniegšanas pievienojiet dažas ēdamkarotes olīveļļas un smalki sagriež pētersīļus. Tāpat jūs pavārs zupu, kad jums ir lielāka Daļa no skaistākajām gabalus jums noņemt un atcelt kalpot kā zivs lešadu un mazākos gabalos, lai izmantotu zupai. Vai lielāks gabalos (kefale, drūms, surmullet -. 1 liels sīpols - 4-5 daiviņas ķiploku - mizoti 1-2 Kartupeļu - 1 komplekts bija pētersīļi - sāls un pipari (pereončino - 1 dl olīveļļa - 1 no jūras akmens vai nedaudz prilipaka un Nanara - 1 burkāni (ja ir - divas lauru lapas, aukstā ūdenī jāliek jātīra zivju, un daži savākti Nanara prilipaka, dārzeņi, kas jums atrast uz klāja (Obligātā sastāvs ir: ķiploki, sīpoli, pētersīļi, nedaudz kartupeļu un sāli, un pipari. Ļaujiet tā vārīties un samazināt siltuma mazliet un vāra vēl divdesmit minūtes, tad izkāš zupu. Tīrīt zivis, gab atgriezties gaļu zupai un nodot to atpakaļ uz lēnas uguns. Atlikušais dārzeņu un zivju paliek savā vietā ar mazāku bļodu, pievieno nedaudz zupu un ļaujiet tam vārīties atkal iet tā, lai jūs varētu labāk saspīlētas zupa - fonds atpakaļ lielā katlā. Ļaujiet visu vairāk vāra, un pirms pasniegšanas pievienojiet dažas ēdamkarotes olīveļļas un smalki sagriež pētersīļus. Tāpat jūs pavārs zupu, kad jums ir lielāka Daļa no skaistākajām gabalus jums noņemt un atcelt kalpot kā zivs lešadu un mazākos gabalos, lai izmantotu zupai.
> Valriekstu torte un magoņu sēklu kūka ar riekstiem un magoņu un recepšu

> . Kā ietaupīt sautējums ar cūkgaļu
> sagatavot steika mērci gaļas pg
> strauja šokolādes kūka kūka un krējuma

> UKRASNI bukses atzarošanu krūmi
> recepte sarkano biešu sulu, biešu sulu un burkānu sula, biešu sula recepte
> MAGNOLIA Stādīšanas izturīgi krūmi
> Pašmāju burkānu sula, burkānu veselības aprūpes, burkānu kaloriju
> Kā padarīt Afganistānas sāpīga pildījuma maizi | Pārtika un dzērieni?
> Kā padarīt Martini kokteili |? Pārtika un dzērieni
> . Kā veikt saldo kivi
> Kā veidot marcipāna marcipāna Format - tortes un vafeļu - kas padara marcipāna
> .. Kā padarīt meatless kukurūzas maize
> Pie S dradži recepti Lietota
> Sagatavot zivs seko zivju

> Pasta ar lasi
> BaZgA RŪPNĪCA vecākais ziedi
> slovēnis virtuve receptes Lietota
> valriekstu kūka UN Šokolādes kūka rotājumi Lietota
> kakao raušus recepte kūka, Sacher kūka