Best padomi ikdienai

Sākums Raksti Valodas

Pārtika & Cooking

Vai jums patīk gatavot ēst un labas pārtikas sagatavošanu? Veselīgas pusdienas vai makaroni, idejas šokolādes kūkas, kafija, kokteiļi. Šeit ir receptes viss!

---------------------------------------------------------

Zivju zupa RECIPE Lietota

Zivju zupa ir ļoti garšīga, ja tiek lietots tā sagatavošanai laba recepte. Šeit ir par to, kā sagatavoties zivju zupa četriem recepte cilvēki. Recepte kā pagatavot zivju zupu ir šāds:
4 personām:Vai lielāks gabalos (kefale, drūms, surmullet -. 1 liels sīpols - 4-5 daiviņas ķiploku - mizoti 1-2 Kartupeļu - 1 komplekts bija pētersīļi - sāls un pipari (pereončino - 1 dl olīveļļa - 1 no jūras akmens vai nedaudz prilipaka un Nanara - 1 burkāni (ja ir - divas lauru lapas, aukstā ūdenī jāliek jātīra zivju, un daži savākti Nanara prilipaka, dārzeņi, kas jums atrast uz klāja (Obligātā sastāvs ir: ķiploki, sīpoli, pētersīļi, nedaudz kartupeļu un sāli, un pipari. Ļaujiet tā vārīties un samazināt siltuma mazliet un vāra vēl divdesmit minūtes, tad izkāš zupu. Tīrīt zivis, gab atgriezties gaļu zupai un nodot to atpakaļ uz lēnas uguns. Atlikušais dārzeņu un zivju paliek savā vietā ar mazāku bļodu, pievieno nedaudz zupu un ļaujiet tam vārīties atkal iet tā, lai jūs varētu labāk saspīlētas zupa - fonds atpakaļ lielā katlā. Ļaujiet visu vairāk vāra, un pirms pasniegšanas pievienojiet dažas ēdamkarotes olīveļļas un smalki sagriež pētersīļus. Tāpat jūs pavārs zupu, kad jums ir lielāka Daļa no skaistākajām gabalus jums noņemt un atcelt kalpot kā zivs lešadu un mazākos gabalos, lai izmantotu zupai. Vai lielāks gabalos (kefale, drūms, surmullet -. 1 liels sīpols - 4-5 daiviņas ķiploku - mizoti 1-2 Kartupeļu - 1 komplekts bija pētersīļi - sāls un pipari (pereončino - 1 dl olīveļļa - 1 no jūras akmens vai nedaudz prilipaka un Nanara - 1 burkāni (ja ir - divas lauru lapas, aukstā ūdenī jāliek jātīra zivju, un daži savākti Nanara prilipaka, dārzeņi, kas jums atrast uz klāja (Obligātā sastāvs ir: ķiploki, sīpoli, pētersīļi, nedaudz kartupeļu un sāli, un pipari. Ļaujiet tā vārīties un samazināt siltuma mazliet un vāra vēl divdesmit minūtes, tad izkāš zupu. Tīrīt zivis, gab atgriezties gaļu zupai un nodot to atpakaļ uz lēnas uguns. Atlikušais dārzeņu un zivju paliek savā vietā ar mazāku bļodu, pievieno nedaudz zupu un ļaujiet tam vārīties atkal iet tā, lai jūs varētu labāk saspīlētas zupa - fonds atpakaļ lielā katlā. Ļaujiet visu vairāk vāra, un pirms pasniegšanas pievienojiet dažas ēdamkarotes olīveļļas un smalki sagriež pētersīļus. Tāpat jūs pavārs zupu, kad jums ir lielāka Daļa no skaistākajām gabalus jums noņemt un atcelt kalpot kā zivs lešadu un mazākos gabalos, lai izmantotu zupai.
> Teļa krāsnī, lai sagatavotu teļa

> Kūkas ar Banānu
> UZPILDES pankūkas Pankūkas kā darīt Lietota
> ZIEDU Rhododendron mežs iekārta
> Kā padarīt labu kokteili |? Pārtika un dzērieni ?
> Pildīti ZOSU gaļa zosis Gadagrāmatā
> Teļa sojas mērce Lietota
> .. Kā padarīt meatless kukurūzas maize
> poinsettia audzēšana
> Kūkas ar mandeļu, vaniļas

> . Kā veikt saldo kivi
> piretrām augu ziemciešu
> TUROT medus un Honeycomb Medus Voskov kode - bišu vasku kosmētikas un medus iepakošanas
> VISTAS Sēņu mērce recepte pg
> fenheļa auga, lai sagatavotu fenheļa

> Gatavošanās mencas uz balto mencu pg
> Tortellini ar kūpinātu šķiņķi recepti Gadagrāmatā
> Kā padarīt vistas ķīniešu veidā |? Pārtika un dzērieni
> Kafijas Cake recepte pg
> Kā Ziemassvētku lodziņu |? Pārtika un dzērieni !