Best padomi ikdienai

Sākums Raksti Valodas

Pārtika & Cooking

Vai jums patīk gatavot ēst un labas pārtikas sagatavošanu? Veselīgas pusdienas vai makaroni, idejas šokolādes kūkas, kafija, kokteiļi. Šeit ir receptes viss!

---------------------------------------------------------

Par burvju zupa diētu recepte un kāpostu zupa

Kāpostu zupa ir laba mršaljvljenje jo tā satur maz kaloriju, un ir arī daudz šķidruma organismā. To sauc par burvju zupa svara zudums, un Heres recepti.Burvju kāpostu zupa jūs varat zaudēt svaru ātri, bet jābūt uzmanīgiem. Tā ir 7 dienu diēta plānu, kas koncentrējas uz ātru svara zudums. Tas nav ilgtermiņa risinājums, bet uzturs ir redzams efektivitāti, jo tas var būt daudz zaudēt svaru īsā laikā. Šī diēta nav veselīgi, un ja jums ir, un izlemt par viņu, neturiet pārāk. Uzturs var turēt tikai vienu nedēļu, pēc tam vismaz 2 nedēļas pirms parastā barošanas izvēlaties citu ciklā. Šajā diētā, kāpostu zupa jūs varat ēst tik daudz, cik gribu. Kad bērns ar zupu ar kāpostiem, plānas zupa, jo satur maz kalorijas, un ir arī daudz šķidruma organismā. Lielākais trūkums šim childs diēta vienmuļību un nepietiekami uzturrādītājiem. Lielāko daļu laika diēta nesatur pietiekami olbaltumvielu, kalcija, ogļhidrāti, vitamīni, minerālvielas un ēteriskās taukskābes, un satur daudz nātrija glutamāta panta pastiprinātāju aromāts zupa kubiņos. Trūkuma dēļ enerģijas, šajā Bērns tērēt uzkrāto enerģiju muskuļos, izraisot Jūs jūtaties noguris dienas laikā. Kopš uzturā kāpostu zupa ar formu bada, ne ieteikt jums izmēģināt. Recepte kāpostu zupa:
1 Galviņkāposti 6 lielas puravi 2 zaļie pipari 1-2 tases sasmalcinātu tomātu 1/2 tase seleriju zupa 1-2 kubiņus (pēc izvēles mazus Sagrieziet dārzeņus un pārlej ar ūdeni, lai segtu dārzeņiem. Pēc vāra, vāra vēl 10 minūtes. Samazināt siltuma, vāku un turpina vāra, līdz dārzeņi ir konkursu. Ja vēlas, sezonā ar sāli, pipariem, Pētersīļi ... Šī zupa jūs varat ēst neierobežotā daudzumā ar uz leju pārtika: 1 DAN: Jūs varat ēst jebkuru augļu, izņemot banānus Otrā diena: Jūs varat ēst dārzeņus, termiski apstrādāti vai neapstrādāti, bet izvairīties no Pupas, zirņi un kukurūza. Vakariņas var ēst cepti kartupeļi ar nedaudz sviests. Trešā diena: Augļi un dārzeņi, bet kartupeļus un banāni. 4. DAN: Jūs varat ēst līdz astoņām banāniem un dzert 8 glāzes piena. 5. DAN: Jūs varat ēst liellopa, vistas (bez ādas un / vai zivīs - līdz līdz 300 g. Jūs varat arī ēst 6 tomātus, un jums ir dzert 8 glāzes ūdens. Neaizmirstiet ēst vismaz divas bļodas ar zupu. 6. DAN: Jums varētu būt Ēst liellopu gaļu, vistas (bez ādas vai zivs, dzert vismaz 8 glāzes ūdens un vismaz viena bļoda ar zupu. 7. DAN: Jūs varat ēst brūnie rīsi, dārzeņi un dzērieni nesaldinātas augļu sulas. Organizēt ēdienu trīs līdz piecām porcijām. Ļāva dzert kafiju un tēju bez cukura un piena Ir stingri aizliegts alkohols, maize, graudaugu un konditorejas izstrādājumi. Burvju kāpostu zupa jūs varat zaudēt svaru ātri, bet jābūt uzmanīgiem. Tā ir 7 dienu diēta plānu, kas koncentrējas uz ātru svara zudums. Tas nav ilgtermiņa risinājums, bet uzturs ir redzams efektivitāti, jo tas var būt daudz zaudēt svaru īsā laikā. Šī diēta nav veselīgi, un ja jums ir, un izlemt par viņu, neturiet pārāk. Uzturs var turēt tikai vienu nedēļu, pēc tam vismaz 2 nedēļas pirms parastā barošanas izvēlaties citu ciklā. Šajā diētā, kāpostu zupa jūs varat ēst tik daudz, cik gribu. Kad bērns ar zupu ar kāpostiem, plānas zupa, jo satur maz kalorijas, un ir arī daudz šķidruma organismā. Lielākais trūkums šim childs diēta vienmuļību un nepietiekami uzturrādītājiem. Lielāko daļu laika diēta nesatur pietiekami olbaltumvielu, kalcija, ogļhidrāti, vitamīni, minerālvielas un ēteriskās taukskābes, un satur daudz nātrija glutamāta panta pastiprinātāju aromāts zupa kubiņos. Trūkuma dēļ enerģijas, šajā Bērns tērēt uzkrāto enerģiju muskuļos, izraisot Jūs jūtaties noguris dienas laikā. Kopš uzturā kāpostu zupa ar formu bada, ne ieteikt jums izmēģināt. Recepte kāpostu zupa:
1 Galviņkāposti 6 lielas puravi 2 zaļie pipari 1-2 tases sasmalcinātu tomātu 1/2 tase seleriju zupa 1-2 kubiņus (pēc izvēles mazus Sagrieziet dārzeņus un pārlej ar ūdeni, lai segtu dārzeņiem. Pēc vāra, vāra vēl 10 minūtes. Samazināt siltuma, vāku un turpina vāra, līdz dārzeņi ir konkursu. Ja vēlas, sezonā ar sāli, pipariem, Pētersīļi ... Šī zupa jūs varat ēst neierobežotā daudzumā ar uz leju pārtika: 1 DAN: Jūs varat ēst jebkuru augļu, izņemot banānus Otrā diena: Jūs varat ēst dārzeņus, termiski apstrādāti vai neapstrādāti, bet izvairīties no Pupas, zirņi un kukurūza. Vakariņas var ēst cepti kartupeļi ar nedaudz sviests. Trešā diena: Augļi un dārzeņi, bet kartupeļus un banāni. 4. DAN: Jūs varat ēst līdz astoņām banāniem un dzert 8 glāzes piena. 5. DAN: Jūs varat ēst liellopa, vistas (bez ādas un / vai zivīs - līdz līdz 300 g. Jūs varat arī ēst 6 tomātus, un jums ir dzert 8 glāzes ūdens. Neaizmirstiet ēst vismaz divas bļodas ar zupu. 6. DAN: Jums varētu būt Ēst liellopu gaļu, vistas (bez ādas vai zivs, dzert vismaz 8 glāzes ūdens un vismaz viena bļoda ar zupu. 7. DAN: Jūs varat ēst brūnie rīsi, dārzeņi un dzērieni nesaldinātas augļu sulas. Organizēt ēdienu trīs līdz piecām porcijām. Ļāva dzert kafiju un tēju bez cukura un piena Ir stingri aizliegts alkohols, maize, graudaugu un konditorejas izstrādājumi.
> Kā augt granātābolu |? Dārzs
> ROSE atzarošanas koki trenažieri
> Kā tīrīt kalmārus
> ražojot vīnu ledus vīnu
> puķes uz balkona un stādīšanas ziedi
> risoto ar dārzeņiem to, kā sagatavot risotto

> Pašmāju burkānu sula, burkānu veselības aprūpes, burkānu kaloriju
> ZIEMASSVĒTKU BREAD kā pagatavot maizes, Panettone recepte
> Zilonis MUTES Istabas augs
> Kā cept. pica
> Pasta ar lasi
> NEVEN AUGU iekārta agrīni
> ko ēst ar biezpienu, lowfat biezpiena kaloriju, zemu tauku siers olbaltumvielu
> tomātu ŠĶIRŅU vaislas tomāti
> .! Kā Make kokteili B 52
> KĀ SAGATAVOT zivis, tīrīšanas zivju

> LENS STEW kā gatavot lēcas

> cepta pīle, kā sagatavoties pīle

> Pasta ar dārzeņiem
> Little Red Riding Hood kūka recepte kūka ķirši Lietota