Best padomi ikdienai

Sākums Raksti Valodas

Veselība

Padomus par veselību, piemēram, atzīstot simptomi alerģijas, depresija, ārstēšana ar alkoholismu, labākās zāles migrēnas. Viss no veselīgas pārtikas veselības insurence.

---------------------------------------------------------

Stresa hormona

Kortizola līmenis ir tendence pieaugt stresa situācijās un palīdz regulēt emocijas, un hormonu ir pretējs efekts testosteronaZems stresa hormona kortizola rada sociāli nepieņemamu uzvedību pusaudžiem - britu zinātnieki teica otrdien. Research speciālistu sagatavošanai Kembridžas universitātē, ir parādījuši, ka šis palielinājums nenotiek ar zēniem, kuru antisociāla uzvedība tika reģistrēta. Saskaņā ar pētījumu, problemātiskas uzvedības varētu būt daļēji saistīts ar formu garīgo traucējumu, kas izraisa ķīmisko nelīdzsvarotību mozgu.Više kortizola līmenis ir saistīts ar daudz piesardzīgāki uzvedību. Šis hormons palīdz cilvēkiem izveidot emocionālo līdzsvaru un pareizu darbību, neskatoties sprāgstvielas prirodi.Tim no Cambridge savā pētījumā iesaistīti studenti, skolu un filiālēm, kas ir sociālo pakalpojumu reģistrē sociāli nepieņemamu uzvedību. Testēšanas laikā uzrauga līmeni hormoni to siekalu atvieglinātas un stresa apstākļu. Lai gan vidējais pusaudžiem pieauga kortizola stresa situācijās, Troubled Jaunatnes reaģēja gluži pretēji - pat summas kortizola ir pale.Istraživaci brīdina, ka antisociāla uzvedība var izraisīt vairāki bioloģiskie organizācija, nekā bija agrāk tika uzskatīts Ja mēs noteiksim, ko tieši. ko izraisa nespēja normālu reakciju uz stresu, varbūt mēs varam atrast metodi, lai ārstētu smagu uzvedības problēmas, skaidro vadošais pētnieks Dr Graeme Fairchild. Tā uzlabotu dzīves kvalitāti problemātiska pusaudžiem, bet arī sabiedrībai, kurā viņi dzīvo, viņš piebilda.
> Alcheimera slimību
> Tēja imunitātes un tējas izmokravanje - dabas aizsardzības līdzekli par imunitātes, un izmokravanje
> tests krāsu aklums
> Išiass terapija
> Cīņas Celulīta
> Veselīgas brokastis
> uzmācīgas domas
> ietekme kafijas uz veselību ? Palīdzība vai kaitējums
> Kā būt pārliecinātiem
> vitamīns B komplekss
> Kā tikt galā bez cigaretes3333333333 ?
> Kā, lai novērstu matu izkrišana?
> Katarakta Surgery
> Kā apturēt žagas
> Vecākie cilvēki
> Ādas nieze, termins Morgellons
> atkarīgs noteiktam cilvēkam, bet viņš bija pārāk piedzēries, viņš saka, viņš apstāsies un uz mani zależy.Jak palīdzēt viņam ir labākas izredzes uz panākumiem, kurai uzticaties viņā.?
> Kā saglabāt veselību ziemā
> Alerģija grūtniecības laikā
> Pietūkums pirkstiem