Best padomi ikdienai

Sākums Raksti Valodas

Veselība

Padomus par veselību, piemēram, atzīstot simptomi alerģijas, depresija, ārstēšana ar alkoholismu, labākās zāles migrēnas. Viss no veselīgas pārtikas veselības insurence.

---------------------------------------------------------

Stresa hormona

Kortizola līmenis ir tendence pieaugt stresa situācijās un palīdz regulēt emocijas, un hormonu ir pretējs efekts testosteronaZems stresa hormona kortizola rada sociāli nepieņemamu uzvedību pusaudžiem - britu zinātnieki teica otrdien. Research speciālistu sagatavošanai Kembridžas universitātē, ir parādījuši, ka šis palielinājums nenotiek ar zēniem, kuru antisociāla uzvedība tika reģistrēta. Saskaņā ar pētījumu, problemātiskas uzvedības varētu būt daļēji saistīts ar formu garīgo traucējumu, kas izraisa ķīmisko nelīdzsvarotību mozgu.Više kortizola līmenis ir saistīts ar daudz piesardzīgāki uzvedību. Šis hormons palīdz cilvēkiem izveidot emocionālo līdzsvaru un pareizu darbību, neskatoties sprāgstvielas prirodi.Tim no Cambridge savā pētījumā iesaistīti studenti, skolu un filiālēm, kas ir sociālo pakalpojumu reģistrē sociāli nepieņemamu uzvedību. Testēšanas laikā uzrauga līmeni hormoni to siekalu atvieglinātas un stresa apstākļu. Lai gan vidējais pusaudžiem pieauga kortizola stresa situācijās, Troubled Jaunatnes reaģēja gluži pretēji - pat summas kortizola ir pale.Istraživaci brīdina, ka antisociāla uzvedība var izraisīt vairāki bioloģiskie organizācija, nekā bija agrāk tika uzskatīts Ja mēs noteiksim, ko tieši. ko izraisa nespēja normālu reakciju uz stresu, varbūt mēs varam atrast metodi, lai ārstētu smagu uzvedības problēmas, skaidro vadošais pētnieks Dr Graeme Fairchild. Tā uzlabotu dzīves kvalitāti problemātiska pusaudžiem, bet arī sabiedrībai, kurā viņi dzīvo, viņš piebilda.
> Pieci Tibetieši pasākums
> Cik daudz spiediens - Kā izmērīt spiedienu
> Kā beat stress
> Ābolu sidra etiķis, svara zudums
> Kas ir kaitējuma / RSI sindroms
> Avārijas kontracepcija
> Glogova Tēja
> Anatomija Brain
> Kā pārdzīvot svētkus, jūs par diētu
> Cik ir hlamīdijas |? Veselība
> Vai pastāv dabisks preparāts efektīvs pret baktērijām un vīrusiem, un?
> Dzērveņu sula
> . Kā ietaupīt VID
> Krūts barošanas un auksts kā ārstēt
> Kā rūpēties par vidi
> Red Rice
> Kā rūpēties par savu balsi
> Kā, lai ārstētu gripas
> Tēja bronhīts un tēja apgrozījumam - dabas aizsardzības līdzekli par bronhītu dabas aizsardzības līdzekli par apgrozībā
> Tālredzību bērniem