A legjobb tanácsok a mindennapi élet

Főoldal Cikkek Nyelvek

Történelem és földrajz

Meg lehet tanulni a történelemből és olvasd el földrajzot és a történelmet a világ. A történelem Róma, Európában, Amerikában, Ázsiában.

---------------------------------------------------------

Kaip sukurti skustuvą |? Istorija

Kaip sukurti skustuvą Priešistoriniai urvų piešiniai mums pasakyti, kad žmogus yra bent paskutinius trisdešimt tūkstančių metų redagavo ir padidinti skutimosiPriešistoriniai urvų piešiniai mums pasakyti, kad žmogus yra bent paskutinius trisdešimt tūkstančių metų redaguoti ir pagerinti skustis Pirmasis skustuvai tikriausiai buvo pagaminti iš titnago, kuris suskaidytas, gali turėti labai aštrios briaunos Jie, žinoma, bus. vartojimo, nes negalėjo būti nušlifuoti. Taip pat yra vulkaninės stiklo, naudojamo actekai, kuris taip pat nusiskuto žemyn 16. skustuvai ir Centrinės Afrikos gyventojai iki dvidešimtojo amžiaus.
Nuolatinė skustuvai buvo plėtojama su intelekto metalas taip, kad trečiojo tūkstantmečio prieš Kristų variniai skustuvai tapo gana paplitusi senovės egiptiečiai paprastai manoma, kad veido plaukai, nepriežiūros ženklas ir reguliariai nusiskuto - tarp nors pokyčiai retkarčiais leido tvarkingai aptašytos, sagas ir mažą Kazbārdiņa, turtingi. patarnautojas turėjo skustuvą, bet taip pat yra visuomenės skutimosi prastos egiptiečių. Tai satyra iš amatų, buvo sukurta apie 1700 pr. Kr. apibūdina klajojo miesto kirpėją, kuris auka dalis veido, kuris yra vadinamas smakras ir vaikščiojimas iš gatvės į gatvę ieškote kažkas į jį skutimosi.
senovės Mesopotamijoje arčiau skustuvo, galbūt todėl, kad jie buvo organizuojami į gildijas. Kiekvienas miestas turėjo daug Barbershop, paprastai įrengtos toje pačioje gatvėje, kurios atitinka visuomenės poreikius. Klientai nusiskuto su skustuvu ir pemzos ir masažuojami ir aliejus pagaminti iš geriausių parfemima.Neke britava Senojo pasaulio Skandinavijoje. Jie yra pagaminti iš bronzos, ir datą, nuo 1500 m. Kr. prieš Kristų arklių galvų formos. m. Skustuvai, iškasta iš Danijos senkapių, sudarytą tarp, 1300. ir 1200. Kr. Kr., buvo įtrauktos į odos lauke ir padarė gražią rankeną, o jų peiliai ornamentuotas su mitologinių scenų Žmonės šie kapai, visiškai konservuoti hermetiškas coiffed iš sveikų medžių kamienus, buvo visiškai nusiskutęs ir sklandžiai Julijus Cezaris - tai yra įrašai nuo 50 m. pr Kr. . Britų nusiskusti visus kūno dalis, išskyrus galvą ir ūsai Naudotos
Panašūs muitinės, kaip yra žinoma, tik grafuotas iš 4 Kr. Kr. Indijoje, kur, kaip mes pranešė šiuolaikinių rašytojų, vyrai laikomi barzdą pagal žirklių ir skustuvų kontrolės, bet skutimosi ir žindymo laikotarpis ir gaktos plaukų Labiausiai žinomi vardai Indijos nepageidaujamus plaukus iš kojos buvo pašalintas su skustuvu ir pincetu, kurie formuojami ir senovės graikų, tačiau jie žinojo, alternatyvų - prljenje plaukų naftos lempa, kuri, matyt, turėtų turėti stiprius nervus graikai buvo net pradėjo skustis, kol pabaigoje ketvirtą Kr. Kr., taip pavyzdžiui, Aleksandro Didžiojo.
> MARS TEMPERATŪRA Vanduo ant MARS
> paukščių plunksnos paukščių stebėtojų
> Kaip kapų plėšikų prakeikimo teoriją? | Istorija
> EVOLIUCIJA Žemės klimato kaitos
> Kaip povandeninių laivų pakrovimas | Išradimai
> Žemės atmosferos dujos
> Markas Antonijus ir Kleopatra nuodų ir vaistų kokteilis
> komunizmo žlugimas Europoje
> saulės sistemos planetos sunkio jėgos įtaka
> VUČEDOL Kultūra ir balandžiai
> pradėti pavasarį, pavasario lygiadienį
> ? Atradimas Australija, kurie atskleidė į Australiją
> IŠTAKOS žmogaus evoliucijos
> astronomija atrado planetą
> Kaip kalendorių? | Istorija
> Saulės sistemos planetos vandenynų deimantų
> Kaip pirmoji knyga, išleista |? Istorija
> tirpstantys ledynai, ketera
> gyvybės Žemėje plėtra
> aplinkos tarša , vegetaras