A legjobb tanácsok a mindennapi élet

Főoldal Cikkek Nyelvek

Belső

Minden, ami az én otthonom. Feng shui, belsőépítészet és lakberendezés, díszítő stílus ... Tippek, mint a választott színek falak, bútorok hálószoba vagy megoldások kis lakások.

---------------------------------------------------------

Kaip valyti oro kondicionierių |? Priežiūra

Kaip valyti oro kondicionierių yra žinoma, kad oro kondicionierius, jei ne reguliariai valomi, ji gali būti labai naudinga plėtojant įvairių bakterijųTai žinoma, kad oro kondicionierius, jei ne reguliariai valomi, jis gali būti labai naudinga plėtojant įvairių bakterijų Mes rodo, kad kiekvienais metais vasarą ar po išskleisti dešimt minučių savo laiko ir valyti oro kondicionierių. kad jie vis dar gali būti naudojama be rūpesčių apie savo sveikatą. Taigi, ne tik jūs nuolat savo sveikatą ir ilgaamžiškumą, tačiau išlaikyti savo oro kondicionierius. Dauguma žmonių valyti savo aplinką, nes tiek švarūs, kol ji bus labiausiai naudojamas prieš vasaros sezoną, Prieš valydami, dėl dulkių, kad kaupiasi per žiemos ramybės. Naudotos Filtrai klimato priešingu atveju reikia keisti kas du ar tris mėnesius, jei naudojate jį aušinimo ir šildymo, ir rekomenduojama dažniau, jei turite augintinį. , būtinai išjunkite oro kondicionierių ir išjungti jį iš valdžios. Atidarykite oro kondicionierius. atveria tikriausiai laikydami už priekinio plastiko dangtelį pusę ir traukti į save pirmiausia, o tada į orą. Dabar, kad dangtis Vidinis blokas yra atidarytas, jūs galite pamatyti, kokie filtrai turi būti valomi su filtrais Pašalinti jokių didelių objektų, filtrą ir tada nuplaukite šiltu vandeniu Jei pageidaujate, filtrą galima valyti su bet kuria dezinfekcijos priemone. konsultuotis su remontininkų - Leisti filtras sausas ir tada padėkite jį atgal į oro kondicionierius. Atkreipkite dėmesį, kad kai kurie filtrai išmetami, o kiti tik išvalyti ir išplauti. filtras turi būti sausas, prieš grįžtant į oro kondicionierius.
Mesh nuplauti vandeniu ir muilu arba plovikliu teismų pakeiskite filtrus vietoje, ir įsitikinkite, jums yra tinkamai nustatyti ir kad yra gera.
Uždarykite dangtelį ir yra paruoštas naudojimui. Valymas, Vidinis blokas H3 / h3 kambariuose ir higienos patalpų vieneto yra pagrindinis žingsnis ilgalaikis išsaugojimas iš jūsų oro kondicionierius. Reguliariai pašalinkite dulkes ir nešvarumus, taip pat sveikatai ir išsaugoti tik įtaisą.
Reguliariai tikrinkite, ar viskas gerai su oro įėjimo ir išėjimo, tai, kad nebūtų užkirstas kelias normalus oro srautas. Įsitikinkite, kad jūs neturite netyčia apvarvėti vandenį nuo dalių, skirtų nuo jų nutekėtų vanduo. Tai gali atsitikti, jei išmetamųjų dujų vandens vamzdis smilgos ar pakreipus. h3 Švarus lauko vienetas / h3 Lauko vienetą yra labai veikiami visi rūšių oro sąlygų. Tiesą sakant, saulė, lietus, vėjas, sniegas ... ir tt Išoriniame įrenginyje yra vienodai svarbu, kad grynas, taip pat vidaus.
Užtikrinti, kad ji nebūtų įstrigęs lapus ar filialus, arba visi kiti objektai, kurie gali trukdyti įprastą darbo aplinką. Jei abejojate, valymo, pašalinti filtrus ar priežiūros geriausius ir gabiausius, konsultuotis su jų aptarnaujančio personalo.
> Tavasz a haza Húsvét
> Hogyan tegyük egy váza a művész
> Hogyan növekszik orchideák
> Hogyan lehet díszíteni egy párnát
> ECET A TISZTÍTÁS ételeket, hogyan távolítsa el matricákat és tiszta a WC - az asztalon a konyhában
> Hogyan tisztítsa meg a cipőket só
> Amit nem lehet megsemmisíteni a szemetet?
> Hogyan lehet ültetni jaśminowiec
> Kaip pašalinti dėmę iš raudonojo vyno | Remontas
> Hogyan tisztítsák meg a környezet . Növényi olaj
> Hogyan ünnepelt nő
> Hogyan készítsünk színes kert tavasztól őszig
> Hogyan veszítsünk el egy toka és a toka eltávolítására gyakorlatok toka
> Hogyan tisztítható mosogatógépben
> Hogyan díszíteni a skandináv konyha
> Hogyan növekszik arugula
> Hogyan tegyük egy váza kiszabadult a palackból és bab
> Hogyan Cut orchideák
> Hogyan tisztítható foltokat a jód
> Hogyan törődik növények edényben